Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

Ankaraspor vs Kastamonuspor - H2H Analysis, Preview & Predictions

Τουρκία Τουρκία

2. Lig White Group Osmanlı Stadyumu, Ankara
Σάβ 24 Οκτ 2026
VS
11:30 π.μ.
Η Πρόβλεψή μας

Περίληψη Αγώνα

Ankaraspor host Kastamonuspor in the 2. Lig White Group. This has the makings of an open, high-scoring game. Recent numbers: Ankaraspor at 1.46 goals for, 1.75 against; Kastamonuspor at 0.93 for, 1.82 against. Head-to-head, Ankaraspor have won 2 to Kastamonuspor's 1, with 1 draws. They last met on 10 Ιαν 2026, ending 2:2. Model xG sits at 2.13 vs 1.31, favoring Ankaraspor. AI goal market prediction: Over 2.5, BTTS: GG.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

31%
Ankaraspor
40%
Ισοπαλίες
29%
Kastamonuspor
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 40% Φαβορί: Draw

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

66% / Μεσαίο Σιγουριάς
  • Attack-wise there's a gap: Ankaraspor at 1.46 per game, Kastamonuspor at 0.93.
  • 40% chance of a draw — the model doesn't see a clear favorite.
  • Regular 2. Lig White Group form gives a decent read on both sides.
  • Η υψηλή αποτελεσματικότητα δείχνει παιχνίδι με πολλά γκολ (Πιθανότητα Over 2.5: 78%).

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 92%
Over 1.5 Γκολ 82%
Over 2.5 Γκολ 78%
Over 3.5 Γκολ 70%
Over 4.5 Γκολ 32%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 74.2%
Ankaraspor Να μην δεχτεί γκολ 18%
Kastamonuspor Να μην δεχτεί γκολ 10%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό Ankaraspor Kastamonuspor
Αγώνες 28 28
Νίκες 6 6
Ισοπαλίες 9 9
Ήττες 13 13
Γκολ που Σημειώθηκαν 1.46 0.93
Γκολ που Δέχτηκαν 1.75 1.82
Expected Goals (xG) 2.13 1.31
Expected Goals Conceded (xGA) 1.10 1.40

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

10 Ιαν 2026 2. Lig White Group
Ankaraspor vs Kastamonuspor
2:2
24 Αυγ 2025 2. Lig White Group
Kastamonuspor vs Ankaraspor
0:1
20 Απρ 2025 2. Lig White Group
Ankaraspor vs Kastamonuspor
3:0
8 Δεκ 2024 2. Lig White Group
Kastamonuspor vs Ankaraspor
2:0

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

Ankaraspor 32 / 100
Kastamonuspor 28 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
Ankaraspor Kastamonuspor

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή Draw (X)
Δεύτερη Επιλογή Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:2
BTTS Αποτέλεσμα Yes (GG)
Over/Under Επιλογή Over 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

Kastamonuspor let in goals in 86% of their last 28 matches.

Attacking prowess: Ankaraspor scored in 71% of their last 28 outings.

H2H data points to 2.50 goals as a typical output.

Kastamonuspor's recent record shows 3 losses from the last 5 matches.

Τάσεις Σκοραρίσματος

Ankaraspor VS Kastamonuspor
1.5 Γκολ που Σημειώθηκαν 0.75
1.88 Γκολ που Δέχθηκαν 2.75
63% Over 1.5 75%
63% Over 2.5 75%
25% Over 3.5 38%

Recent Form & Match History

Ankaraspor

(Home)
10 Oct
Ankaraspor
1 : 2
Inegol Kafkas
04 Oct
Aksaray Bld.
0 : 1
Ankaraspor
26 Sept
Ankaraspor
0 : 1
Soma Spor
19 Sept
Menemenspor
3 : 0
Ankaraspor
13 Sept
Ankaraspor
2 : 1
Erbaaspor
Page 1 of 6

Kastamonuspor

(Away)
10 Oct
Musspor
1 : 0
Kastamonuspor
04 Oct
Kastamonuspor
2 : 1
Arnavutkoy Bl.
26 Sept
Inegol Kafkas
4 : 1
Kastamonuspor
20 Sept
Kastamonuspor
1 : 0
Hatayspor
13 Sept
Aksaray Bld.
3 : 0
Kastamonuspor
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Musspor 6 5 1 0 16:7 16
2 Aliaga 6 5 0 1 13:9 15
3 Elazigspor 6 4 1 1 15:4 13
4 Guzide Gebzespor 6 3 3 0 9:5 12
5 Corluspor 6 3 1 2 13:8 10
6 Inegol Kafkas 6 3 1 2 11:8 10
7 Isparta 32 Spor 6 3 1 2 11:10 10
8 Sanliurfaspor 6 2 3 1 10:9 9
9 Menemenspor 6 3 0 3 7:8 9
10 Erbaaspor 6 2 1 3 14:14 7
11 Soma Spor 5 2 1 2 8:10 7
12 Aksaray Bld. 6 1 3 2 10:9 6
13 Ankaraspor 6 2 0 4 4:8 6
14 Kastamonuspor 6 2 0 4 4:14 3
15 Sebat Spor Kulubu 5 0 2 3 7:11 2
16 Arnavutkoy Bl. 6 0 0 6 4:14 0
17 Hatayspor 6 1 1 4 2:7 -2
18 Adanademirspor 6 2 1 3 6:9 -41
Promotion - 1. Lig 2027/2028 (Main)
Promotion - 2. Lig Play Offs 2026/2027 (Main)