Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

Bahon vs Tomasov

Slovakia Slovakia

Divison C Bratislava 2020/2021
Τετ 5 Μαΐ 2021
VS
03:30 μ.μ.
Η Πρόβλεψή μας

Περίληψη Αγώνα

Bahon host Tomasov in the Divison C Bratislava 2020/2021. This one's hard to separate. Recent numbers: Bahon at 1.2 goals for, 1.93 against; Tomasov at 1.45 for, 0.93 against. Past meetings favor Tomasov slightly — 0-1-4 in wins/losses/draws. They last met on 5 Μαΐ 2021, ending 0:0. Model xG sits at 1.04 vs 1.05, favoring Tomasov. AI prediction: Away (2) Win — correct score tipped at 1-2.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

18%
Bahon
22%
Ισοπαλίες
60%
Tomasov
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 22% Φαβορί: Tomasov

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

82% / Πολύ Υψηλό Σιγουριάς
  • Tomasov have won more games recently than Bahon.
  • Tomasov are the model's pick here, at 60%.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • Η υψηλή αποτελεσματικότητα δείχνει παιχνίδι με πολλά γκολ (Πιθανότητα Over 2.5: 78%).

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 92%
Over 1.5 Γκολ 82%
Over 2.5 Γκολ 78%
Over 3.5 Γκολ 0%
Over 4.5 Γκολ 0%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 71.4%
Bahon Να μην δεχτεί γκολ 20%
Tomasov Να μην δεχτεί γκολ 14%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό Bahon Tomasov
Αγώνες 15 29
Νίκες 3 12
Ισοπαλίες 2 9
Ήττες 10 8
Γκολ που Σημειώθηκαν 1.2 1.45
Γκολ που Δέχτηκαν 1.93 0.93
Expected Goals (xG) 1.04 1.05
Expected Goals Conceded (xGA) 1.10 1.40

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

5 Μαΐ 2021 4. liga - Bratislava
Bahon vs Tomasov
0:0
27 Σεπ 2020 4. liga - Bratislava
Tomasov vs Bahon
1:0
12 Απρ 2020 4. liga - Bratislava
Bahon vs Tomasov
0:0
8 Σεπ 2019 4. liga - Bratislava
Tomasov vs Bahon
1:1
13 Απρ 2019 4. liga - Bratislava
Bahon vs Tomasov
2:2

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

Bahon 20 / 100
Tomasov 57 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
Bahon Tomasov

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή Tomasov Win (2)
Δεύτερη Επιλογή Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Αποτέλεσμα Yes (GG)
Over/Under Επιλογή Over 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

Bahon scored in 73% of their last 15 games.

Defensive concern: Tomasov conceded in 69% of 29 recent games.

Historical meetings average 1.40 goals per match.

Solid form: Bahon remains unbeaten in 1 of 5 recent matches.

Τάσεις Σκοραρίσματος

- VS Tomasov
0 Γκολ που Σημειώθηκαν 1
0 Γκολ που Δέχθηκαν 0.88
0% Over 1.5 75%
0% Over 2.5 13%
0% Over 3.5 0%

Recent Form & Match History

Bahon

(Home)
02 Aug
Igram
3 : 1
Bahon
07 Aug
Bahon
1 : 3
Pezinok
28 Jul
Bahon
3 : 0
Svaty Jur
19 Jun
Slovan Most
3 : 1
Bahon
12 Jun
Bahon
1 : 3
Raca
Page 1 of 3

Tomasov

(Away)
29 Aug
Tomasov
1 : 0
Rohoznik
23 Aug
Nova Dedinka
1 : 0
Tomasov
19 Aug
Tomasov
3 : 1
Gabcikovo
16 Aug
Tomasov
1 : 1
Lokomotiva Nova Ves
09 Aug
Tomasov
0 : 0
FKM Karlova Ves Bratislava
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Rohoznik 15 11 4 0 32:6 37
2 Inter Bratislava 15 10 1 4 53:21 31
3 Raca 15 10 1 4 37:19 31
4 Rovinka 15 8 3 4 34:19 27
5 Malacky 15 8 3 4 28:14 27
6 MSK Senec 15 8 1 6 20:27 25
7 Ivanka pri Dunaji 15 6 4 5 26:23 22
8 Tomasov 15 7 1 7 20:35 22
9 Pezinok 15 6 3 6 32:30 21
10 Slovan Most 15 6 2 7 24:32 20
11 Bernolakovo 15 5 4 6 24:24 19
12 Dunajska Luzna 15 3 5 7 18:28 14
13 Lokomotiva Nova Ves 15 3 3 9 13:38 12
14 Bahon 15 2 5 8 17:27 11
15 Kalinkovo 15 3 1 11 22:38 10
16 Rusovce 15 2 3 10 15:34 9
Promotion - 2. liga 2021/2022 (Main)