Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

Calvi vs Tarbes

Γαλλία Γαλλία

CFA - Group C 2013/2014
Σάβ 12 Απρ 2014
VS
06:00 μ.μ.
Η Πρόβλεψή μας

Περίληψη Αγώνα

Calvi host Tarbes in the CFA - Group C 2013/2014. This has Calvi written all over it on paper. Calvi have averaged 1.8 scored and 1.1 conceded recently, against Tarbes's 1.13 scored and 1.97 conceded. Past meetings favor Calvi slightly — 0-0-2 in wins/losses/draws. They last met on 12 Απρ 2014, ending 0:0. The numbers (1.20 xG vs 1.00) point toward Calvi. AI prediction: Home (1) Win — correct score tipped at 2-1.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

60%
Calvi
22%
Ισοπαλίες
18%
Tarbes
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 22% Φαβορί: Calvi

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

82% / Πολύ Υψηλό Σιγουριάς
  • Calvi haven't matched Tarbes's recent run of results.
  • Model gives Calvi a 60% chance of winning this.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • Η υψηλή αποτελεσματικότητα δείχνει παιχνίδι με πολλά γκολ (Πιθανότητα Over 2.5: 78%).

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 92%
Over 1.5 Γκολ 82%
Over 2.5 Γκολ 78%
Over 3.5 Γκολ 31.5%
Over 4.5 Γκολ 14%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 69%
Calvi Να μην δεχτεί γκολ 20%
Tarbes Να μην δεχτεί γκολ 12%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό Calvi Tarbes
Αγώνες 10 31
Νίκες 5 9
Ισοπαλίες 3 6
Ήττες 2 16
Γκολ που Σημειώθηκαν 1.8 1.13
Γκολ που Δέχτηκαν 1.1 1.97
Expected Goals (xG) 1.20 1.00
Expected Goals Conceded (xGA) 1.10 1.40

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

12 Απρ 2014 National 1 - Group C
Calvi vs Tarbes
0:0
30 Νοε 2013 National 1 - Group C
Tarbes vs Calvi
0:0

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

Calvi 58 / 100
Tarbes 19 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
Calvi Tarbes

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή Calvi Win (1)
Δεύτερη Επιλογή Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Αποτέλεσμα Yes (GG)
Over/Under Επιλογή Over 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

Tarbes's defensive record shows goals conceded in 81% of 31 matches.

H2H data points to 0.00 goals as a typical output.

Tarbes lost 2 of their last 5 games.

Τάσεις Σκοραρίσματος

- VS Tarbes
0 Γκολ που Σημειώθηκαν 1.25
0 Γκολ που Δέχθηκαν 2
0% Over 1.5 88%
0% Over 2.5 75%
0% Over 3.5 63%

Recent Form & Match History

Calvi

(Home)

Tarbes

(Away)
29 Aug
Tarbes
1 : 0
Lorient II
22 Aug
Saumur Olympique
0 : 0
Tarbes
17 Jul
Pau
3 : 0
Tarbes
19 May
Tarbes
0 : 3
Toulon
12 May
Marseille II
1 : 2
Tarbes
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Athletico Marseille 28 14 8 6 48:25 78
2 Rodez 28 14 8 6 38:27 77
3 Grenoble 28 12 10 6 41:26 74
4 Hyeres 28 12 9 7 31:32 72
5 Pau 28 11 8 9 32:27 69
6 Cannes 28 9 10 9 31:30 65
7 Martigues 28 10 7 11 30:29 65
8 Monaco II 28 9 9 10 43:42 64
9 Beziers 28 7 14 7 35:32 63
10 Marignane GCB 28 10 5 13 29:35 63
11 Nice II 28 8 10 10 34:38 62
12 Pontet 28 9 6 13 23:36 60
13 Tarbes 28 7 10 11 24:35 59
14 Valence 28 6 12 10 26:34 58
15 Stade Montois 28 6 6 16 29:46 52
16 Calvi 0 0 0 0 0:0 0
Promotion - National 2014/2015 (Main)