Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

Din. Bucuresti 2 vs SCM Dunarea Giurgiu - H2H Analysis, Preview & Predictions

Romania Romania

Liga 3 - Seria 5
Παρ 30 Οκτ 2026
VS
01:00 μ.μ.
Η Πρόβλεψή μας

Περίληψη Αγώνα

Din. Bucuresti 2 host SCM Dunarea Giurgiu in the Liga 3 - Seria 5. This looks like a genuine coin-flip fixture. Din. Bucuresti 2 have averaged 1.17 scored and 2.17 conceded recently, against SCM Dunarea Giurgiu's 1.29 scored and 1.75 conceded. No recent head-to-head history to lean on here — form is the better guide. Model xG sits at 1.25 vs 1.81, favoring SCM Dunarea Giurgiu. The model's pick is Away (2) to win or Over 2.5 goals.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

22%
Din. Bucuresti 2
28%
Ισοπαλίες
50%
SCM Dunarea Giurgiu
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 28% Φαβορί: SCM Dunarea Giurgiu

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

76% / Υψηλό Σιγουριάς
  • SCM Dunarea Giurgiu carry the better recent record into this one.
  • Model gives SCM Dunarea Giurgiu a 50% chance of winning this.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • Η υψηλή αποτελεσματικότητα δείχνει παιχνίδι με πολλά γκολ (Πιθανότητα Over 2.5: 78%).

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 92%
Over 1.5 Γκολ 82%
Over 2.5 Γκολ 78%
Over 3.5 Γκολ 44%
Over 4.5 Γκολ 20%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 71.4%
Din. Bucuresti 2 Να μην δεχτεί γκολ 11%
SCM Dunarea Giurgiu Να μην δεχτεί γκολ 11%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό Din. Bucuresti 2 SCM Dunarea Giurgiu
Αγώνες 29 28
Νίκες 7 8
Ισοπαλίες 2 6
Ήττες 20 14
Γκολ που Σημειώθηκαν 1.17 1.29
Γκολ που Δέχτηκαν 2.17 1.75
Expected Goals (xG) 1.25 1.81
Expected Goals Conceded (xGA) 1.10 1.40

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

Din. Bucuresti 2 22 / 100
SCM Dunarea Giurgiu 47 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
Din. Bucuresti 2 SCM Dunarea Giurgiu

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή SCM Dunarea Giurgiu Win (2)
Δεύτερη Επιλογή Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Αποτέλεσμα Yes (GG)
Over/Under Επιλογή Over 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

Din. Bucuresti 2 scored in 69% of their last 29 games.

SCM Dunarea Giurgiu let in goals in 79% of their last 28 matches.

Recent resilience: Din. Bucuresti 2 stayed unbeaten in 1 of the last 5 games.

Τάσεις Σκοραρίσματος

Din. Bucuresti 2 VS SCM Dunarea Giurgiu
1.13 Γκολ που Σημειώθηκαν 1.75
1.88 Γκολ που Δέχθηκαν 1.38
75% Over 1.5 88%
63% Over 2.5 50%
38% Over 3.5 50%

Recent Form & Match History

Din. Bucuresti 2

(Home)
09 Oct
CSM Alexandria
1 : 0
Din. Bucuresti 2
02 Oct
Din. Bucuresti 2
1 : 2
Oxigen Bucuresti
25 Sept
LPS HD Clinceni
5 : 1
Din. Bucuresti 2
22 Sept
Din. Bucuresti 2
1 : 3
Cetatea Turnu Magurele
19 Sept
Progresul Mogosoaia
0 : 3
Din. Bucuresti 2
Page 1 of 6

SCM Dunarea Giurgiu

(Away)
10 Oct
SCM Dunarea Giurgiu
2 : 2
FCSB 2
03 Oct
SCM Dunarea Giurgiu
1 : 1
Progresul Mogosoaia
26 Sept
Omega Sport
1 : 1
SCM Dunarea Giurgiu
23 Sept
SCM Dunarea Giurgiu
1 : 0
Progresul Spartac
18 Sept
CSM Alexandria
2 : 2
SCM Dunarea Giurgiu
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Omega Sport 8 6 2 0 11:5 20
2 CSM Alexandria 8 5 2 1 13:6 17
3 LPS HD Clinceni 8 4 2 2 19:13 14
4 SCM Dunarea Giurgiu 8 3 5 0 14:9 14
5 Progresul Mogosoaia 8 3 3 2 11:12 12
6 Adunatii-Copaceni 8 4 0 4 7:8 12
7 Oxigen Bucuresti 8 3 1 4 11:14 10
8 Cetatea Turnu Magurele 8 2 3 3 19:13 9
9 Din. Bucuresti 2 8 3 0 5 8:13 9
10 Voluntari 2 8 2 1 5 8:12 7
11 Progresul Spartac 8 2 0 6 10:11 6
12 FCSB 2 8 1 1 6 9:24 4
Promotion - Liga 3 - Promotion Group 2026/2027 (Main)
Relegation - Liga 3 - Seria 5 (Relegation Group)