Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

Espoo vs Ilves 2

Finland Finland

Kakkonen Group B 2020
Σάβ 15 Αυγ 2020
VS
12:00 μ.μ.
Η Πρόβλεψή μας

Περίληψη Αγώνα

Espoo host Ilves 2 in the Kakkonen Group B 2020. Ilves 2 are expected to control this from the start. Recent numbers: Espoo at 1.19 goals for, 2.57 against; Ilves 2 at 2.62 for, 1.71 against. Head-to-head, Espoo have won 3 to Ilves 2's 1, with 1 draws. They last met on 15 Αυγ 2020, ending 0:0. The numbers (1.48 xG vs 2.05) point toward Ilves 2. The model's pick is Away (2) to win or Over 2.5 goals.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

4%
Espoo
6%
Ισοπαλίες
90%
Ilves 2
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 6% Φαβορί: Ilves 2

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

95% / Πολύ Υψηλό Σιγουριάς
  • Ilves 2 carry the better recent record into this one.
  • 90% — that's where the model lands on Ilves 2 taking it.
  • Regular Kakkonen Group B 2020 form gives a decent read on both sides.
  • Η υψηλή αποτελεσματικότητα δείχνει παιχνίδι με πολλά γκολ (Πιθανότητα Over 2.5: 78%).

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 92%
Over 1.5 Γκολ 82%
Over 2.5 Γκολ 78%
Over 3.5 Γκολ 37.5%
Over 4.5 Γκολ 17%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 78.2%
Espoo Να μην δεχτεί γκολ 10%
Ilves 2 Να μην δεχτεί γκολ 10%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό Espoo Ilves 2
Αγώνες 21 34
Νίκες 3 18
Ισοπαλίες 3 8
Ήττες 15 8
Γκολ που Σημειώθηκαν 1.19 2.62
Γκολ που Δέχτηκαν 2.57 1.71
Expected Goals (xG) 1.48 2.05
Expected Goals Conceded (xGA) 1.10 1.40

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

15 Αυγ 2020 Kakkonen Group B
Espoo vs Ilves 2
0:0
12 Ιουλ 2020 Kakkonen Group B
Ilves 2 vs Espoo
3:2
26 Οκτ 2019 Kakkonen Group B
Ilves 2 vs Espoo
1:2
21 Σεπ 2019 Kakkonen Group B
Espoo vs Ilves 2
4:1
5 Μαΐ 2019 Kakkonen Group B
Ilves 2 vs Espoo
0:1

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

Espoo 10 / 100
Ilves 2 83 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
Espoo Ilves 2

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή Ilves 2 Win (2)
Δεύτερη Επιλογή Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Αποτέλεσμα Yes (GG)
Over/Under Επιλογή Over 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

Attacking prowess: Espoo scored in 71% of their last 21 outings.

Ilves 2 let in goals in 79% of their last 34 matches.

H2H data points to 2.80 goals as a typical output.

Difficult form: Ilves 2 registered 3 defeats in their last 5 games.

Τάσεις Σκοραρίσματος

- VS Ilves 2
0 Γκολ που Σημειώθηκαν 3
0 Γκολ που Δέχθηκαν 1.75
0% Over 1.5 88%
0% Over 2.5 88%
0% Over 3.5 75%

Recent Form & Match History

Espoo

(Home)
07 May
Espoo
0 : 4
Kiffen
06 Feb
Espoo
1 : 5
JaPS
31 Oct
PIF Pargas
2 : 0
Espoo
24 Oct
Espoo
0 : 2
Jazz Pori
17 Oct
Klubi 04
3 : 2
Espoo
Page 1 of 5

Ilves 2

(Away)
02 Sept
HJS
1 : 5
Ilves 2
28 Aug
Abo IFK
1 : 0
Ilves 2
22 Aug
GrIFK
3 : 2
Ilves 2
15 Aug
Ilves 2
4 : 0
NJS
08 Aug
HJS
3 : 1
Ilves 2
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Klubi 04 17 16 1 0 56:14 49
2 Ilves 2 17 11 1 5 39:23 34
3 HJS 17 8 4 5 32:30 28
4 PIF Pargas 17 7 6 4 26:19 27
5 Atlantis 17 8 2 7 42:41 26
6 KaaPo 17 6 6 5 35:26 24
7 Jazz Pori 17 5 6 6 32:28 21
8 GrIFK 17 5 4 8 32:41 19
9 SalPa 17 4 6 7 29:34 18
10 TPV 17 4 6 7 24:38 18
11 Espoo 17 3 2 12 22:39 11
12 Pallo-Iirot 17 2 2 13 10:46 8
Promotion - Ykkonen 2021 (Main)