Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

FC Kosice vs Zilina - H2H Analysis, Preview & Predictions

Slovakia Slovakia

Nike liga Košická futbalová aréna, Košice
Κυρ 25 Οκτ 2026
VS
05:00 μ.μ.
Η Πρόβλεψή μας

Περίληψη Αγώνα

FC Kosice host Zilina in the Nike liga. Neither defense has been convincing lately, which should mean goals. FC Kosice have averaged 2.24 scored and 1.69 conceded recently, against Zilina's 2.1 scored and 1.58 conceded. Head-to-head, FC Kosice have won 1 to Zilina's 2, with 2 draws. They last met on 26 Ιουλ 2026, ending 4:4. Model xG sits at 1.88 vs 2.13, favoring FC Kosice. The model tips Over 2.5 goals in this one.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

36%
FC Kosice
30%
Ισοπαλίες
34%
Zilina
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 30% Φαβορί: FC Kosice

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

66% / Μεσαίο Σιγουριάς
  • Look at the last few games and FC Kosice come out ahead of Zilina on wins alone.
  • Model gives FC Kosice a 36% chance of winning this.
  • Regular Nike liga form gives a decent read on both sides.
  • Η υψηλή αποτελεσματικότητα δείχνει παιχνίδι με πολλά γκολ (Πιθανότητα Over 2.5: 78%).

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 99%
Over 1.5 Γκολ 94%
Over 2.5 Γκολ 78%
Over 3.5 Γκολ 70%
Over 4.5 Γκολ 32%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 79.4%
FC Kosice Να μην δεχτεί γκολ 10%
Zilina Να μην δεχτεί γκολ 10%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό FC Kosice Zilina
Αγώνες 29 31
Νίκες 15 14
Ισοπαλίες 7 7
Ήττες 7 10
Γκολ που Σημειώθηκαν 2.24 2.1
Γκολ που Δέχτηκαν 1.69 1.58
Expected Goals (xG) 1.88 2.13
Expected Goals Conceded (xGA) 1.10 1.40

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

26 Ιουλ 2026 Nike liga
Zilina vs FC Kosice
4:4
1 Μαΐ 2026 Slovak Cup
Zilina vs FC Kosice
3:1
22 Φεβ 2026 Nike liga
FC Kosice vs Zilina
2:2
4 Οκτ 2025 Nike liga
Zilina vs FC Kosice
4:1
10 Μαΐ 2025 Nike liga
FC Kosice vs Zilina
3:2

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

FC Kosice 34 / 100
Zilina 33 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
FC Kosice Zilina

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή Draw (X)
Δεύτερη Επιλογή Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:2
BTTS Αποτέλεσμα Yes (GG)
Over/Under Επιλογή Over 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

FC Kosice scored in 97% of their last 29 games.

Zilina let in goals in 84% of their last 31 matches.

Historical meetings average 5.20 goals per match.

Solid form: FC Kosice remains unbeaten in 4 of 5 recent matches.

Τάσεις Σκοραρίσματος

FC Kosice VS Zilina
2.38 Γκολ που Σημειώθηκαν 3.25
1 Γκολ που Δέχθηκαν 1.38
88% Over 1.5 100%
50% Over 2.5 100%
38% Over 3.5 75%

Recent Form & Match History

FC Kosice

(Home)
14 Oct
Povazska Bystrica
0 : 2
FC Kosice
10 Oct
FC Kosice
1 : 1
Komarno
19 Sept
FC Kosice
2 : 0
Ruzomberok
12 Sept
Spartak Trnava
5 : 2
FC Kosice
06 Sept
FC Kosice
3 : 0
Banska Bystrica
Page 1 of 6

Zilina

(Away)
14 Oct
Kostolne Kracany
0 : 5
Zilina
11 Oct
Ruzomberok
2 : 2
Zilina
02 Oct
Sigma Olomouc
4 : 0
Zilina
19 Sept
Zilina
2 : 1
Trencin
13 Sept
Slovan Bratislava
3 : 3
Zilina
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Dun. Streda 9 7 2 0 28:5 23
2 Spartak Trnava 10 6 3 1 24:11 21
3 Zilina 10 6 3 1 25:19 21
4 Slovan Bratislava 9 5 2 2 21:10 17
5 Podbrezova 10 4 2 4 14:19 14
6 FC Kosice 9 3 4 2 22:19 13
7 Michalovce 10 4 1 5 9:14 13
8 Banska Bystrica 10 3 1 6 10:21 10
9 Skalica 10 2 3 5 12:20 9
10 Komarno 10 0 6 4 9:15 6
11 Ruzomberok 10 1 3 6 10:20 6
12 Trencin 9 1 2 6 10:21 5
Promotion - Nike liga (Championship Group)
Relegation - Nike liga (Relegation Group)