Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

Gresford vs Corwen

Wales Wales

Cymru North 2019/2020
Τρί 21 Απρ 2020
VS
06:30 μ.μ.
Η Πρόβλεψή μας

Περίληψη Αγώνα

Gresford host Corwen in the Cymru North 2019/2020. This one's hard to separate. Recent numbers: Gresford at 1.29 goals for, 2.43 against; Corwen at 1.05 for, 2.1 against. Head-to-head, Gresford have won 1 to Corwen's 0, with 2 draws. They last met on 27 Ιουν 2025, ending 0:0. xG projections (1.73 - 1.44) back Gresford to edge this. The model's pick is Away (2) to win or Over 2.5 goals.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

27%
Gresford
33%
Ισοπαλίες
40%
Corwen
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 33% Φαβορί: Corwen

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

70% / Μεσαίο Σιγουριάς
  • Gresford have won more games recently than Corwen.
  • Corwen are the model's pick here, at 40%.
  • Regular Cymru North 2019/2020 form gives a decent read on both sides.
  • Η υψηλή αποτελεσματικότητα δείχνει παιχνίδι με πολλά γκολ (Πιθανότητα Over 2.5: 78%).

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 92%
Over 1.5 Γκολ 82%
Over 2.5 Γκολ 78%
Over 3.5 Γκολ 25%
Over 4.5 Γκολ 11%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 72.2%
Gresford Να μην δεχτεί γκολ 16%
Corwen Να μην δεχτεί γκολ 10%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό Gresford Corwen
Αγώνες 28 20
Νίκες 7 3
Ισοπαλίες 3 4
Ήττες 18 13
Γκολ που Σημειώθηκαν 1.29 1.05
Γκολ που Δέχτηκαν 2.43 2.1
Expected Goals (xG) 1.73 1.44
Expected Goals Conceded (xGA) 1.10 1.40

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

27 Ιουν 2025 Club Friendly
Gresford vs Corwen
0:0
21 Απρ 2020 Cymru North
Gresford vs Corwen
0:0
28 Σεπ 2019 Cymru North
Corwen vs Gresford
2:6

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

Gresford 28 / 100
Corwen 38 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
Gresford Corwen

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή Corwen Win (2)
Δεύτερη Επιλογή Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Αποτέλεσμα Yes (GG)
Over/Under Επιλογή Over 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

Defensive concern: Corwen conceded in 95% of 20 recent games.

Gresford scored in 64% of their last 28 games.

Historical meetings average 2.67 goals per match.

Away concern: Corwen has suffered 4 losses in 5 recent matches.

Τάσεις Σκοραρίσματος

Gresford VS -
2.25 Γκολ που Σημειώθηκαν 0
1.88 Γκολ που Δέχθηκαν 0
88% Over 1.5 0%
88% Over 2.5 0%
50% Over 3.5 0%

Recent Form & Match History

Gresford

(Home)
31 Aug
Llanuwchllyn
2 : 0
Gresford
21 Aug
Bala
3 : 0
Gresford
16 Aug
Gresford
0 : 5
Brickfield Rangers
08 Aug
Caersws FC
1 : 0
Gresford
02 Aug
Gresford
0 : 3
Newtown
Page 1 of 6

Corwen

(Away)
12 Jul
Buckley
2 : 2
Corwen
24 Jun
Corwen
0 : 1
Mold Alexandra
21 Sept
Corwen
0 : 1
Llay Welfare
16 Sept
Corwen
0 : 4
Bow Street
06 Mar
Colwyn Bay
2 : 0
Corwen
Page 1 of 4

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Prestatyn 26 22 2 2 84:19 68
2 Flint Town 24 16 4 4 61:24 52
3 Colwyn Bay 25 15 5 5 47:30 50
4 Guilsfield 22 14 4 4 47:27 46
5 Bangor City 23 11 7 5 29:26 40
6 Llanrhaeadr 23 11 3 9 41:38 36
7 Conwy Borough 24 10 6 8 45:45 36
8 Penrhyncoch 25 11 3 11 31:35 36
9 Rhyl 25 11 2 12 45:38 35
10 Gresford 24 8 5 11 37:38 29
11 Llandudno FC 23 8 4 11 35:38 28
12 Ruthin Town 25 7 7 11 32:40 28
13 Buckley 21 7 3 11 25:45 24
14 Llangefni 26 5 7 14 23:49 22
15 Porthmadog 24 4 6 14 28:47 18
16 Corwen 23 3 5 15 26:55 14
17 Llanfair United 23 2 3 18 26:68 9
Promotion - Cymru Premier 2020/2021 (Main)