Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

Hohenhaus Schladming vs UFC Fehring - H2H Analysis, Preview & Predictions

Austria Austria

Steiermark
Παρ 30 Οκτ 2026
VS
06:00 μ.μ.
Η Πρόβλεψή μας

Περίληψη Αγώνα

Hohenhaus Schladming host UFC Fehring in the Steiermark. Neither defense has been convincing lately, which should mean goals. Hohenhaus Schladming have averaged 1.43 scored and 1.6 conceded recently, against UFC Fehring's 1.48 scored and 2.24 conceded. Head-to-head, Hohenhaus Schladming have won 3 to UFC Fehring's 2, with 0 draws. They last met on 8 Μαΐ 2026, ending 2:1. xG projections (1.75 - 1.81) back Hohenhaus Schladming to edge this. The model tips Over 2.5 goals in this one.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

80%
Hohenhaus Schladming
11%
Ισοπαλίες
9%
UFC Fehring
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 11% Φαβορί: Hohenhaus Schladming

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

93% / Πολύ Υψηλό Σιγουριάς
  • Hohenhaus Schladming carry the better recent record into this one.
  • Model gives Hohenhaus Schladming a 80% chance of winning this.
  • Regular Steiermark form gives a decent read on both sides.
  • Η υψηλή αποτελεσματικότητα δείχνει παιχνίδι με πολλά γκολ (Πιθανότητα Over 2.5: 78%).

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 92%
Over 1.5 Γκολ 82%
Over 2.5 Γκολ 78%
Over 3.5 Γκολ 56.5%
Over 4.5 Γκολ 25%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 79%
Hohenhaus Schladming Να μην δεχτεί γκολ 11%
UFC Fehring Να μην δεχτεί γκολ 10%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό Hohenhaus Schladming UFC Fehring
Αγώνες 30 29
Νίκες 9 7
Ισοπαλίες 12 9
Ήττες 9 13
Γκολ που Σημειώθηκαν 1.43 1.48
Γκολ που Δέχτηκαν 1.6 2.24
Expected Goals (xG) 1.75 1.81
Expected Goals Conceded (xGA) 1.10 1.40

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

8 Μαΐ 2026 Steiermark
Hohenhaus Schladming vs UFC Fehring
2:1
10 Οκτ 2025 Steiermark
UFC Fehring vs Hohenhaus Schladming
1:2
4 Απρ 2025 Steiermark
UFC Fehring vs Hohenhaus Schladming
1:0
30 Αυγ 2024 Steiermark
Hohenhaus Schladming vs UFC Fehring
1:4
3 Μαΐ 2024 Steiermark
Hohenhaus Schladming vs UFC Fehring
2:1

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

Hohenhaus Schladming 74 / 100
UFC Fehring 10 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
Hohenhaus Schladming UFC Fehring

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή Hohenhaus Schladming Win (1)
Δεύτερη Επιλογή Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Αποτέλεσμα Yes (GG)
Over/Under Επιλογή Over 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

Defensive concern: UFC Fehring conceded in 90% of 29 recent games.

Hohenhaus Schladming scored in 77% of their last 30 games.

H2H data points to 3.00 goals as a typical output.

Hohenhaus Schladming has registered 4 games unbeaten in their last 5 outings.

Τάσεις Σκοραρίσματος

Hohenhaus Schladming VS UFC Fehring
1.63 Γκολ που Σημειώθηκαν 1.63
2 Γκολ που Δέχθηκαν 1.88
75% Over 1.5 88%
75% Over 2.5 63%
63% Over 3.5 50%

Recent Form & Match History

Hohenhaus Schladming

(Home)
16 Oct
Hohenhaus Schladming
4 : 2
Ilzer SV
13 Oct
Lebring
4 : 0
Hohenhaus Schladming
09 Oct
Hohenhaus Schladming
0 : 0
Pachern
02 Oct
TUS Bad Waltersdorf
0 : 1
Hohenhaus Schladming
25 Sept
Hohenhaus Schladming
6 : 1
Grossklein
Page 1 of 6

UFC Fehring

(Away)
13 Oct
Kindberg Murzhofen
3 : 3
UFC Fehring
09 Oct
UFC Fehring
3 : 2
Ilzer SV
02 Oct
Lebring
4 : 1
UFC Fehring
25 Sept
UFC Fehring
1 : 1
Pachern
20 Sept
TUS Bad Waltersdorf
1 : 2
UFC Fehring
Page 1 of 6