Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

Kalju U21 vs FC Tallinn - H2H Analysis, Preview & Predictions

Estonia Estonia

Esiliiga Hiiu Stadium, Tallinn
Σάβ 24 Οκτ 2026
VS
09:30 π.μ.
Η Πρόβλεψή μας

Περίληψη Αγώνα

Kalju U21 host FC Tallinn in the Esiliiga. Recent form is the clearest guide to this one. Recent numbers: Kalju U21 at 1.32 goals for, 2.64 against; FC Tallinn at 1.52 for, 2.06 against. Past meetings favor FC Tallinn slightly — 2-3-0 in wins/losses/draws. They last met on 29 Αυγ 2026, ending 0:2. Model xG sits at 1.19 vs 1.94, favoring FC Tallinn. Away (2) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

31%
Kalju U21
39%
Ισοπαλίες
30%
FC Tallinn
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 39% Φαβορί: Draw

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

65% / Μεσαίο Σιγουριάς
  • FC Tallinn have won more games recently than Kalju U21.
  • 39% chance of a draw — the model doesn't see a clear favorite.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • Η υψηλή αποτελεσματικότητα δείχνει παιχνίδι με πολλά γκολ (Πιθανότητα Over 2.5: 78%).

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 92%
Over 1.5 Γκολ 82%
Over 2.5 Γκολ 78%
Over 3.5 Γκολ 38%
Over 4.5 Γκολ 17%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 73.4%
Kalju U21 Να μην δεχτεί γκολ 10%
FC Tallinn Να μην δεχτεί γκολ 12%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό Kalju U21 FC Tallinn
Αγώνες 28 31
Νίκες 7 11
Ισοπαλίες 3 7
Ήττες 18 13
Γκολ που Σημειώθηκαν 1.32 1.52
Γκολ που Δέχτηκαν 2.64 2.06
Expected Goals (xG) 1.19 1.94
Expected Goals Conceded (xGA) 1.10 1.40

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

29 Αυγ 2026 Esiliiga
FC Tallinn vs Kalju U21
0:2
1 Ιουν 2026 Esiliiga
Kalju U21 vs FC Tallinn
1:3
4 Απρ 2026 Esiliiga
FC Tallinn vs Kalju U21
6:3
27 Σεπ 2025 Esiliiga
FC Tallinn vs Kalju U21
2:1
9 Αυγ 2025 Esiliiga
Kalju U21 vs FC Tallinn
1:0

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

Kalju U21 30 / 100
FC Tallinn 29 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
Kalju U21 FC Tallinn

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή FC Tallinn Win (2)
Δεύτερη Επιλογή Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Αποτέλεσμα Yes (GG)
Over/Under Επιλογή Over 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

FC Tallinn let in goals in 84% of their last 31 matches.

These sides typically produce 3.80 goals when they meet.

Attacking prowess: Kalju U21 scored in 70% of their last 27 outings.

Solid form: Kalju U21 remains unbeaten in 1 of 5 recent matches.

Τάσεις Σκοραρίσματος

Kalju U21 VS FC Tallinn
0.88 Γκολ που Σημειώθηκαν 1.88
2 Γκολ που Δέχθηκαν 1.5
63% Over 1.5 100%
50% Over 2.5 63%
38% Over 3.5 38%

Recent Form & Match History

Kalju U21

(Home)
11 Oct
Maardu Linnameeskond
:
Kalju U21
21 Sept
Kalju U21
2 : 3
Nomme Utd U21
14 Sept
Tartu JK Welco
3 : 0
Kalju U21
10 Sept
Kalju U21
1 : 5
Flora Tallinn U21
06 Sept
Elva
1 : 0
Kalju U21
Page 1 of 6

FC Tallinn

(Away)
10 Oct
Flora Tallinn U21
1 : 2
FC Tallinn
03 Oct
FC Tallinn
0 : 10
Harju JK Laagri
22 Sept
FC Tallinn
5 : 0
Harju JK Laagri U21
19 Sept
Elva
1 : 1
FC Tallinn
13 Sept
FC Tallinn
1 : 5
Levadia U21
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Tartu JK Welco 32 21 5 6 85:39 68
2 Viimsi JK 32 17 5 10 58:32 56
3 Flora Tallinn U21 32 15 6 11 73:55 51
4 Elva 32 15 6 11 47:48 51
5 Levadia U21 31 15 2 14 61:55 47
6 Tallinna Kalev 31 11 7 13 53:57 40
7 Nomme Utd U21 32 11 6 15 50:63 39
8 FC Tallinn 31 9 8 14 41:64 35
9 Kalju U21 31 7 4 20 38:79 25
10 Maardu Linnameeskond 36 12 5 19 45:59 41
Promotion - Meistriliiga 2027 (Main)
Promotion - Meistriliiga (Relegation)
Relegation - Esiliiga (Relegation)
Relegation - Esiliiga B 2027 (Main)