Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

L. Mikulas vs Zilina B - H2H Analysis, Preview & Predictions

Slovakia Slovakia

2. liga Mestsky futbalovy stadion Milana Janeka, Liptovsky Mikulas
Παρ 30 Οκτ 2026
VS
03:00 μ.μ.
Η Πρόβλεψή μας

Περίληψη Αγώνα

L. Mikulas host Zilina B in the 2. liga. This one's hard to separate. Recent numbers: L. Mikulas at 1.67 goals for, 1.07 against; Zilina B at 1.45 for, 1.41 against. Head-to-head, L. Mikulas have won 3 to Zilina B's 2, with 0 draws. They last met on 18 Απρ 2026, ending 2:0. The numbers (1.25 xG vs 1.31) point toward L. Mikulas. AI prediction: Home (1) Win — correct score tipped at 2-1.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

40%
L. Mikulas
33%
Ισοπαλίες
27%
Zilina B
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 33% Φαβορί: L. Mikulas

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

70% / Μεσαίο Σιγουριάς
  • Form's been kind to L. Mikulas lately — more wins on the board than Zilina B.
  • L. Mikulas are the model's pick here, at 40%.
  • Regular 2. liga form gives a decent read on both sides.
  • Η υψηλή αποτελεσματικότητα δείχνει παιχνίδι με πολλά γκολ (Πιθανότητα Over 2.5: 78%).

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 92%
Over 1.5 Γκολ 82%
Over 2.5 Γκολ 78%
Over 3.5 Γκολ 19%
Over 4.5 Γκολ 9%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 71.8%
L. Mikulas Να μην δεχτεί γκολ 18%
Zilina B Να μην δεχτεί γκολ 11%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό L. Mikulas Zilina B
Αγώνες 30 29
Νίκες 13 12
Ισοπαλίες 9 6
Ήττες 8 11
Γκολ που Σημειώθηκαν 1.67 1.45
Γκολ που Δέχτηκαν 1.07 1.41
Expected Goals (xG) 1.25 1.31
Expected Goals Conceded (xGA) 1.10 1.40

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

18 Απρ 2026 2. liga
L. Mikulas vs Zilina B
2:0
28 Σεπ 2025 2. liga
Zilina B vs L. Mikulas
1:0
9 Μαΐ 2025 2. liga
L. Mikulas vs Zilina B
1:3
27 Οκτ 2024 2. liga
Zilina B vs L. Mikulas
2:3
9 Μαρ 2024 2. liga
L. Mikulas vs Zilina B
5:2

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

L. Mikulas 40 / 100
Zilina B 27 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
L. Mikulas Zilina B

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή L. Mikulas Win (1)
Δεύτερη Επιλογή Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Αποτέλεσμα Yes (GG)
Over/Under Επιλογή Over 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

L. Mikulas's goal record stands at 80% scoring rate across 30 recent games.

Historical meetings average 3.80 goals per match.

Defensive concern: Zilina B conceded in 69% of 29 recent games.

L. Mikulas went unbeaten in 4 of their last 5 games.

Τάσεις Σκοραρίσματος

L. Mikulas VS Zilina B
1.25 Γκολ που Σημειώθηκαν 1.63
1 Γκολ που Δέχθηκαν 1.25
75% Over 1.5 75%
25% Over 2.5 63%
13% Over 3.5 25%

Recent Form & Match History

L. Mikulas

(Home)
11 Oct
Slovan Bratislava B
2 : 0
L. Mikulas
05 Oct
L. Mikulas
2 : 0
Samorin
27 Sept
Malzenice
1 : 2
L. Mikulas
23 Sept
FK 05 Levoca
0 : 2
L. Mikulas
18 Sept
L. Mikulas
0 : 0
Z. Moravce-Vrable
Page 1 of 6

Zilina B

(Away)
11 Oct
Zilina B
2 : 3
Galanta
03 Oct
Bytca
1 : 2
Zilina B
28 Sept
Zilina B
0 : 0
FK Humenne
20 Sept
Zilina B
4 : 2
Povazska Bystrica
12 Sept
Banik Lehota pod Vtacnikom
1 : 0
Zilina B
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Petrzalka 12 9 2 1 22:8 29
2 Samorin 12 9 1 2 23:13 28
3 Povazska Bystrica 12 7 2 3 25:21 23
4 FK Pohronie 12 7 1 4 21:16 22
5 Zilina B 12 6 2 4 16:13 20
6 Inter Bratislava 12 5 4 3 27:15 19
7 Galanta 12 6 1 5 18:19 19
8 Presov 12 5 3 4 17:18 18
9 L. Mikulas 12 4 4 4 17:14 16
10 Banik Lehota pod Vtacnikom 12 4 4 4 18:19 16
11 Slovan Bratislava B 12 4 3 5 18:16 15
12 Z. Moravce-Vrable 12 3 4 5 13:14 13
13 Malzenice 12 3 2 7 16:21 11
14 Bytca 12 3 0 9 13:31 9
15 FK Humenne 12 2 2 8 7:19 8
16 Zvolen 12 0 3 9 7:21 3
Promotion - Nike liga 2027/2028 (Main)
Promotion - Nike liga (Relegation)