Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

Morocco W vs Mali W

World World

Friendly International Women
1 - 1
Τελικό
Η Πρόβλεψή μας

Γεγονότα Αγώνα

45' Event
Traore A.
61' Event
Jraidi I.

Περίληψη Αγώνα

Neither side could be separated in this Friendly International Women matchup, with the score ending 1-1.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

90%
Morocco W
6%
Ισοπαλίες
4%
Mali W
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 6% Φαβορί: Morocco W

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

95% / Πολύ Υψηλό Σιγουριάς
  • Mali W haven't matched Morocco W's recent run of results.
  • 90% — that's where the model lands on Morocco W taking it.
  • Regular Friendly International Women form gives a decent read on both sides.
  • Η υψηλή αποτελεσματικότητα δείχνει παιχνίδι με πολλά γκολ (Πιθανότητα Over 2.5: 78%).

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 92%
Over 1.5 Γκολ 82%
Over 2.5 Γκολ 78%
Over 3.5 Γκολ 19.5%
Over 4.5 Γκολ 9%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 71%
Morocco W Να μην δεχτεί γκολ 20%
Mali W Να μην δεχτεί γκολ 10%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό Morocco W Mali W
Αγώνες 29 28
Νίκες 19 10
Ισοπαλίες 6 7
Ήττες 4 11
Γκολ που Σημειώθηκαν 2.13 0.57
Γκολ που Δέχτηκαν 0.75 0.86
Expected Goals (xG) 2.13 0.57
Expected Goals Conceded (xGA) 0.75 0.86

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

17 Απρ 2026 Friendly International Women
Morocco W vs Mali W
1:1
18 Ιουλ 2025 Africa Cup of Nations Women
Morocco W vs Mali W
3:1
3 Δεκ 2024 Friendly International Women
Morocco W vs Mali W
1:0
19 Σεπ 2021 Friendly International Women
Morocco W vs Mali W
0:0
14 Ιουν 2021 Friendly International Women
Morocco W vs Mali W
3:2

Ανάλυση Παίκτη-Κλειδί

Παίκτες με τη μεγαλύτερη επιρροή στο σκοράρισμα

Morocco W Σύγκριση

Πρώτος Σκόρερ Jraidi I.
1 Γκολ
Μέσος όρος xG / αγώνα 1.64
Μέσος όρος xA / αγώνα 1.06

Mali W Σύγκριση

Πρώτος Σκόρερ Traore A.
1 Γκολ
Μέσος όρος xG / αγώνα 0.52
Μέσος όρος xA / αγώνα 0.32

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

Morocco W 85 / 100
Mali W 10 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
Morocco W Mali W

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή MOR Win (1)
Δεύτερη Επιλογή Over 2.5 Goals & BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Αποτέλεσμα Yes (GG)
Over/Under Επιλογή Over 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

Morocco W found the back of the net in 90% of recent matches (29 games).

Recent resilience: Morocco W stayed unbeaten in 5 of the last 5 games.

Mali W's defensive record shows goals conceded in 69% of 26 matches.

Historical meetings average 2.40 goals per match.

Τάσεις Σκοραρίσματος

Morocco W VS Mali W
2.13 Γκολ που Σημειώθηκαν 0.57
0.75 Γκολ που Δέχθηκαν 0.86
88% Over 1.5 43%
50% Over 2.5 29%
25% Over 3.5 14%

Recent Form & Match History

Morocco W

(Home)
30 Jul
Morocco W
1 : 0
Algeria W
26 Jul
Morocco W
4 : 0
Kenya W
21 Jul
Morocco W
5 : 0
Cape Verde W
16 Jul
Morocco W
2 : 1
Malawi W
09 Jun
New Zealand W
0 : 0
Morocco W
Page 1 of 6

Mali W

(Away)
29 Jul
Cameroon W
2 : 1
Mali W
20 Jul
Mali W
0 : 1
Ivory Coast W
07 Jun
Burkina Faso W
2 : 2
Mali W
04 Jun
Burkina Faso W
0 : 0
Mali W
17 Apr
Morocco W
1 : 1
Mali W
Page 1 of 6