Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

Nomme Utd U21 vs FC Tallinn - H2H Analysis, Preview & Predictions

Estonia Estonia

Esiliiga Männiku Stadium, Tallinn
Κυρ 1 Νοε 2026
VS
05:00 μ.μ.
Η Πρόβλεψή μας

Περίληψη Αγώνα

Nomme Utd U21 host FC Tallinn in the Esiliiga. Expect goals in this one — both sides have been finding the net. Nomme Utd U21 have averaged 1.54 scored and 2.14 conceded recently, against FC Tallinn's 1.34 scored and 2.03 conceded. Past meetings favor FC Tallinn slightly — 0-1-2 in wins/losses/draws. They last met on 20 Αυγ 2026, ending 1:1. The numbers (1.81 xG vs 1.56) point toward FC Tallinn. The model tips Over 2.5 goals in this one.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

80%
Nomme Utd U21
11%
Ισοπαλίες
9%
FC Tallinn
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 11% Φαβορί: Nomme Utd U21

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

93% / Πολύ Υψηλό Σιγουριάς
  • FC Tallinn have won more games recently than Nomme Utd U21.
  • 80% — that's where the model lands on Nomme Utd U21 taking it.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • Η υψηλή αποτελεσματικότητα δείχνει παιχνίδι με πολλά γκολ (Πιθανότητα Over 2.5: 78%).

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 92%
Over 1.5 Γκολ 82%
Over 2.5 Γκολ 78%
Over 3.5 Γκολ 37.5%
Over 4.5 Γκολ 17%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 76.2%
Nomme Utd U21 Να μην δεχτεί γκολ 15%
FC Tallinn Να μην δεχτεί γκολ 10%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό Nomme Utd U21 FC Tallinn
Αγώνες 28 29
Νίκες 8 10
Ισοπαλίες 5 6
Ήττες 15 13
Γκολ που Σημειώθηκαν 1.54 1.34
Γκολ που Δέχτηκαν 2.14 2.03
Expected Goals (xG) 1.81 1.56
Expected Goals Conceded (xGA) 1.10 1.40

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

20 Αυγ 2026 Esiliiga
FC Tallinn vs Nomme Utd U21
1:1
4 Ιουλ 2026 Esiliiga
FC Tallinn vs Nomme Utd U21
4:3
22 Μαρ 2026 Esiliiga
Nomme Utd U21 vs FC Tallinn
2:2

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

Nomme Utd U21 75 / 100
FC Tallinn 10 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
Nomme Utd U21 FC Tallinn

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή Nomme Utd U21 Win (1)
Δεύτερη Επιλογή Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Αποτέλεσμα Yes (GG)
Over/Under Επιλογή Over 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

Attacking prowess: Nomme Utd U21 scored in 86% of their last 28 outings.

FC Tallinn let in goals in 83% of their last 29 matches.

H2H data points to 4.33 goals as a typical output.

Nomme Utd U21 has registered 3 games unbeaten in their last 5 outings.

Τάσεις Σκοραρίσματος

Nomme Utd U21 VS FC Tallinn
1 Γκολ που Σημειώθηκαν 1.75
1.38 Γκολ που Δέχθηκαν 2.63
50% Over 1.5 100%
50% Over 2.5 75%
25% Over 3.5 50%

Recent Form & Match History

Nomme Utd U21

(Home)
09 Oct
Nomme Utd U21
0 : 1
Levadia U21
21 Sept
Kalju U21
2 : 3
Nomme Utd U21
13 Sept
Nomme Utd U21
1 : 0
Viimsi JK
10 Sept
Nomme Utd U21
2 : 1
Tallinna Kalev
06 Sept
Maardu Linnameeskond
2 : 1
Nomme Utd U21
Page 1 of 6

FC Tallinn

(Away)
10 Oct
Flora Tallinn U21
1 : 2
FC Tallinn
03 Oct
FC Tallinn
0 : 10
Harju JK Laagri
22 Sept
FC Tallinn
5 : 0
Harju JK Laagri U21
19 Sept
Elva
1 : 1
FC Tallinn
13 Sept
FC Tallinn
1 : 5
Levadia U21
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Tartu JK Welco 32 21 5 6 85:39 68
2 Viimsi JK 32 17 5 10 58:32 56
3 Flora Tallinn U21 32 15 6 11 73:55 51
4 Elva 32 15 6 11 47:48 51
5 Levadia U21 32 16 2 14 62:55 50
6 Tallinna Kalev 31 11 7 13 53:57 40
7 Nomme Utd U21 32 11 6 15 50:63 39
8 FC Tallinn 31 9 8 14 41:64 35
9 Kalju U21 32 7 4 21 38:80 25
10 Maardu Linnameeskond 36 12 5 19 45:59 41
Promotion - Meistriliiga 2027 (Main)
Promotion - Meistriliiga (Relegation)
Relegation - Esiliiga (Relegation)
Relegation - Esiliiga B 2027 (Main)