Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

OS TF vs Sogndal 2 - H2H Analysis, Preview & Predictions

Norway Norway

Division 3 - Group 3
Δευ 19 Οκτ 2026
VS
04:00 μ.μ.
Η Πρόβλεψή μας

Περίληψη Αγώνα

OS TF host Sogndal 2 in the Division 3 - Group 3. This has the makings of an open, high-scoring game. Sogndal 2 have shipped 2.45 goals a game lately, while OS TF have conceded 1.74 and scored 2.87. Head-to-head, OS TF have won 1 to Sogndal 2's 2, with 2 draws. They last met on 6 Απρ 2026, ending 5:1. Model xG sits at 2.25 vs 2.00, favoring OS TF. AI goal market prediction: Over 2.5, BTTS: GG.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

60%
OS TF
22%
Ισοπαλίες
18%
Sogndal 2
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 22% Φαβορί: OS TF

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

82% / Πολύ Υψηλό Σιγουριάς
  • Sogndal 2 haven't matched OS TF's recent run of results.
  • Win probability leans OS TF's way, sitting at 60%.
  • Regular Division 3 - Group 3 form gives a decent read on both sides.
  • Η υψηλή αποτελεσματικότητα δείχνει παιχνίδι με πολλά γκολ (Πιθανότητα Over 2.5: 80%).

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 99%
Over 1.5 Γκολ 100%
Over 2.5 Γκολ 80%
Over 3.5 Γκολ 62.5%
Over 4.5 Γκολ 28%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 76.2%
OS TF Να μην δεχτεί γκολ 10%
Sogndal 2 Να μην δεχτεί γκολ 10%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό OS TF Sogndal 2
Αγώνες 31 29
Νίκες 20 9
Ισοπαλίες 2 6
Ήττες 9 14
Γκολ που Σημειώθηκαν 2.87 2.38
Γκολ που Δέχτηκαν 1.74 2.45
Expected Goals (xG) 2.25 2.00
Expected Goals Conceded (xGA) 1.10 1.40

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

6 Απρ 2026 Division 3 - Group 3
Sogndal 2 vs OS TF
5:1
30 Οκτ 2021 Division 3 - Group 4
Sogndal 2 vs OS TF
0:3
31 Οκτ 2020 Division 3 - Group 4
Sogndal 2 vs OS TF
0:0
15 Αυγ 2020 Division 3 - Group 4
Sogndal 2 vs OS TF
0:0
2 Σεπ 2019 Division 3 - Group 4
Sogndal 2 vs OS TF
2:0

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

OS TF 56 / 100
Sogndal 2 18 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
OS TF Sogndal 2

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή OS TF Win (1)
Δεύτερη Επιλογή Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Αποτέλεσμα Yes (GG)
Over/Under Επιλογή Over 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

OS TF found the back of the net in 90% of recent matches (31 games).

Sogndal 2 has conceded goals in 86% of their last 29 outings.

H2H data points to 2.20 goals as a typical output.

OS TF went unbeaten in 3 of their last 5 games.

Τάσεις Σκοραρίσματος

OS TF VS Sogndal 2
2.13 Γκολ που Σημειώθηκαν 2.38
1.63 Γκολ που Δέχθηκαν 2.38
100% Over 1.5 100%
75% Over 2.5 88%
50% Over 3.5 75%

Recent Form & Match History

OS TF

(Home)
10 Oct
Fyllingsdalen
0 : 2
OS TF
03 Oct
OS TF
0 : 0
Askoy
26 Sept
Varegg
4 : 2
OS TF
21 Sept
OS TF
3 : 2
Asane 2
16 Sept
OS TF
1 : 2
Brann
Page 1 of 7

Sogndal 2

(Away)
10 Oct
Sogndal 2
5 : 3
Gneist IL
03 Oct
Sogndal 2
2 : 3
Austevoll
26 Sept
Djerv 1919
2 : 1
Sogndal 2
19 Sept
Sogndal 2
2 : 4
V. Haugesund
12 Sept
Varegg
2 : 0
Sogndal 2
Page 1 of 6