Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

Pachern vs SV Schermann Rorhrbach - H2H Analysis, Preview & Predictions

Austria Austria

Steiermark
Παρ 23 Οκτ 2026
VS
05:00 μ.μ.
Η Πρόβλεψή μας

Περίληψη Αγώνα

Pachern host SV Schermann Rorhrbach in the Steiermark. Recent form is the clearest guide to this one. Recent numbers: Pachern at 1.1 goals for, 2.23 against; SV Schermann Rorhrbach at 2.55 for, 1.27 against. These two haven't met recently, so form does most of the talking. The numbers (1.31 xG vs 1.88) point toward SV Schermann Rorhrbach. AI prediction: Away (2) Win — correct score tipped at 1-2.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

22%
Pachern
28%
Ισοπαλίες
50%
SV Schermann Rorhrbach
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 28% Φαβορί: SV Schermann Rorhrbach

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

76% / Υψηλό Σιγουριάς
  • Pachern have won more games recently than SV Schermann Rorhrbach.
  • SV Schermann Rorhrbach are the model's pick here, at 50%.
  • Regular Steiermark form gives a decent read on both sides.
  • Η υψηλή αποτελεσματικότητα δείχνει παιχνίδι με πολλά γκολ (Πιθανότητα Over 2.5: 78%).

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 92%
Over 1.5 Γκολ 82%
Over 2.5 Γκολ 78%
Over 3.5 Γκολ 38%
Over 4.5 Γκολ 17%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 74.6%
Pachern Να μην δεχτεί γκολ 10%
SV Schermann Rorhrbach Να μην δεχτεί γκολ 10%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό Pachern SV Schermann Rorhrbach
Αγώνες 30 11
Νίκες 8 6
Ισοπαλίες 4 4
Ήττες 18 1
Γκολ που Σημειώθηκαν 1.1 2.55
Γκολ που Δέχτηκαν 2.23 1.27
Expected Goals (xG) 1.31 1.88
Expected Goals Conceded (xGA) 1.10 1.40

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

Pachern 22 / 100
SV Schermann Rorhrbach 47 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
Pachern SV Schermann Rorhrbach

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή SV Schermann Rorhrbach Win (2)
Δεύτερη Επιλογή Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Αποτέλεσμα Yes (GG)
Over/Under Επιλογή Over 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

Pachern's goal record stands at 63% scoring rate across 30 recent games.

SV Schermann Rorhrbach has conceded goals in 73% of their last 11 outings.

Pachern has registered 3 games unbeaten in their last 5 outings.

SV Schermann Rorhrbach's recent record shows 1 losses from the last 5 matches.

Τάσεις Σκοραρίσματος

Pachern VS SV Schermann Rorhrbach
1.13 Γκολ που Σημειώθηκαν 2.88
0.88 Γκολ που Δέχθηκαν 1.5
63% Over 1.5 88%
25% Over 2.5 63%
13% Over 3.5 63%

Recent Form & Match History

Pachern

(Home)
16 Oct
SV Wildon
2 : 1
Pachern
13 Oct
Pachern
4 : 2
Leoben
09 Oct
Hohenhaus Schladming
0 : 0
Pachern
02 Oct
Pachern
1 : 4
Weindorf St. Anna
25 Sept
UFC Fehring
1 : 1
Pachern
Page 1 of 6

SV Schermann Rorhrbach

(Away)
13 Oct
Grossklein
2 : 6
SV Schermann Rorhrbach
09 Oct
SV Schermann Rorhrbach
1 : 1
Stadtwerke Bruck/Mur
02 Oct
Koflach
3 : 2
SV Schermann Rorhrbach
25 Sept
SV Schermann Rorhrbach
1 : 0
SV Union Gnas
19 Sept
SV Schermann Rorhrbach
3 : 2
Furstenfeld
Page 1 of 3