Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

Pueblonuevo vs UP Plasencia - H2H Analysis, Preview & Predictions

Ισπανία Ισπανία

Tercera RFEF - Group 14
Κυρ 18 Οκτ 2026
VS
10:00 π.μ.
Η Πρόβλεψή μας

Περίληψη Αγώνα

Pueblonuevo host UP Plasencia in the Tercera RFEF - Group 14. Recent form is the clearest guide to this one. Recent numbers: Pueblonuevo at 1.16 goals for, 1.65 against; UP Plasencia at 1.04 for, 1.52 against. Head-to-head, Pueblonuevo have won 3 to UP Plasencia's 2, with 0 draws. They last met on 11 Μαρ 2023, ending 4:2. xG projections (1.07 - 0.90) back Pueblonuevo to edge this. AI prediction: Home (1) Win — correct score tipped at 2-1.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

30%
Pueblonuevo
39%
Ισοπαλίες
31%
UP Plasencia
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 39% Φαβορί: Draw

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

65% / Μεσαίο Σιγουριάς
  • Pueblonuevo have won more games recently than UP Plasencia.
  • 39% chance of a draw — the model doesn't see a clear favorite.
  • Regular Tercera RFEF - Group 14 form gives a decent read on both sides.
  • Η υψηλή αποτελεσματικότητα δείχνει παιχνίδι με πολλά γκολ (Πιθανότητα Over 2.5: 78%).

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 92%
Over 1.5 Γκολ 82%
Over 2.5 Γκολ 78%
Over 3.5 Γκολ 26%
Over 4.5 Γκολ 12%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 69.4%
Pueblonuevo Να μην δεχτεί γκολ 20%
UP Plasencia Να μην δεχτεί γκολ 14%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό Pueblonuevo UP Plasencia
Αγώνες 31 27
Νίκες 9 6
Ισοπαλίες 7 6
Ήττες 15 15
Γκολ που Σημειώθηκαν 1.16 1.04
Γκολ που Δέχτηκαν 1.65 1.52
Expected Goals (xG) 1.07 0.90
Expected Goals Conceded (xGA) 1.10 1.40

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

11 Μαρ 2023 Tercera RFEF - Group 14
Pueblonuevo vs UP Plasencia
4:2
6 Νοε 2022 Tercera RFEF - Group 14
UP Plasencia vs Pueblonuevo
1:2
7 Απρ 2019 Tercera RFEF - Group 14
UP Plasencia vs Pueblonuevo
6:0
11 Νοε 2018 Tercera RFEF - Group 14
Pueblonuevo vs UP Plasencia
1:0
13 Μαΐ 2018 Tercera RFEF - Group 14
UP Plasencia vs Pueblonuevo
2:0

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

Pueblonuevo 31 / 100
UP Plasencia 31 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
Pueblonuevo UP Plasencia

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή Pueblonuevo Win (1)
Δεύτερη Επιλογή Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Αποτέλεσμα Yes (GG)
Over/Under Επιλογή Over 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

Historical meetings average 3.60 goals per match.

Pueblonuevo found the back of the net in 68% of recent matches (31 games).

UP Plasencia's defensive record shows goals conceded in 78% of 27 matches.

Pueblonuevo went unbeaten in 3 of their last 5 games.

Τάσεις Σκοραρίσματος

Pueblonuevo VS UP Plasencia
1 Γκολ που Σημειώθηκαν 0.29
1.5 Γκολ που Δέχθηκαν 1.14
63% Over 1.5 29%
38% Over 2.5 29%
38% Over 3.5 14%

Recent Form & Match History

Pueblonuevo

(Home)
03 Oct
Pueblonuevo
0 : 0
Puebla de la Calzada
27 Sept
Gevora
3 : 1
Pueblonuevo
20 Sept
Santa Amalia
1 : 1
Pueblonuevo
13 Sept
CD Zafra
4 : 1
Pueblonuevo
06 Sept
Jaraiz
2 : 2
Pueblonuevo
Page 1 of 7

UP Plasencia

(Away)
27 Sept
Castuera
1 : 0
UP Plasencia
19 Sept
UP Plasencia
0 : 3
Puebla de la Calzada
13 Sept
Gevora
4 : 2
UP Plasencia
06 Sept
UP Plasencia
0 : 0
Santa Amalia
31 Aug
Jaraiz
0 : 0
UP Plasencia
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 CD Azuaga 5 5 0 0 14:2 15
2 Moralo 5 3 2 0 9:5 11
3 AD Llerenense 4 3 1 0 3:0 10
4 Castuera 4 3 0 1 8:3 9
5 Puebla de la Calzada 5 2 2 1 8:4 8
6 Gevora 5 2 2 1 8:9 8
7 CD Zafra 4 2 1 1 5:3 7
8 Villanovense 5 2 1 2 5:4 7
9 Santa Amalia 5 1 3 1 6:5 6
10 SP Villafranca 5 2 0 3 7:8 6
11 Montijo 5 2 0 3 6:8 6
12 Cabeza del Buey 5 1 2 2 6:6 5
13 Jerez CF 4 1 1 2 4:6 4
14 Jaraiz 5 1 1 3 6:9 4
15 Quintana 4 1 1 2 2:5 4
16 Pueblonuevo 5 0 3 2 5:10 3
17 UP Plasencia 4 0 1 3 2:8 1
18 Guadiana 5 0 1 4 2:11 1
Promotion - Tercera RFEF - Group 14 (Play Offs)