Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

Schwaz vs Innsbrucker AC

World World

Club Friendly
Σάβ 18 Ιουλ 2026
VS
04:00 μ.μ.
Η Πρόβλεψή μας

Περίληψη Αγώνα

Schwaz host Innsbrucker AC in the Club Friendly. Expect goals in this one — both sides have been finding the net. Recent numbers: Schwaz at 2.03 goals for, 2.14 against; Innsbrucker AC at 1.68 for, 1.32 against. Past meetings favor Schwaz slightly — 2-0-2 in wins/losses/draws. They last met on 18 Ιουλ 2026, ending 0:0. The numbers (1.63 xG vs 2.75) point toward Schwaz. AI goal market prediction: Over 2.5, BTTS: GG.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

4%
Schwaz
6%
Ισοπαλίες
90%
Innsbrucker AC
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 6% Φαβορί: Innsbrucker AC

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

95% / Πολύ Υψηλό Σιγουριάς
  • Attack-wise there's a gap: Schwaz at 2.03 per game, Innsbrucker AC at 1.68.
  • 90% — that's where the model lands on Innsbrucker AC taking it.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • Η υψηλή αποτελεσματικότητα δείχνει παιχνίδι με πολλά γκολ (Πιθανότητα Over 2.5: 78%).

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 92%
Over 1.5 Γκολ 82%
Over 2.5 Γκολ 78%
Over 3.5 Γκολ 50.5%
Over 4.5 Γκολ 23%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 71.4%
Schwaz Να μην δεχτεί γκολ 10%
Innsbrucker AC Να μην δεχτεί γκολ 10%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό Schwaz Innsbrucker AC
Αγώνες 29 28
Νίκες 13 13
Ισοπαλίες 5 4
Ήττες 11 11
Γκολ που Σημειώθηκαν 2.03 1.68
Γκολ που Δέχτηκαν 2.14 1.32
Expected Goals (xG) 1.63 2.75
Expected Goals Conceded (xGA) 1.10 1.40

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

18 Ιουλ 2026 Club Friendly
Schwaz vs Innsbrucker AC
0:0
15 Ιουλ 2023 Club Friendly
Schwaz vs Innsbrucker AC
0:0
21 Μαΐ 2011 Tirol
Innsbrucker AC vs Schwaz
0:4
3 Οκτ 2010 Tirol
Schwaz vs Innsbrucker AC
4:0

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

Schwaz 10 / 100
Innsbrucker AC 83 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
Schwaz Innsbrucker AC

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή Innsbrucker AC Win (2)
Δεύτερη Επιλογή Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Αποτέλεσμα Yes (GG)
Over/Under Επιλογή Over 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

Schwaz's goal record stands at 79% scoring rate across 29 recent games.

Innsbrucker AC has conceded goals in 75% of their last 28 outings.

H2H data points to 2.00 goals as a typical output.

Schwaz went unbeaten in 3 of their last 5 games.

Τάσεις Σκοραρίσματος

Schwaz VS Innsbrucker AC
2.25 Γκολ που Σημειώθηκαν 2.13
3.38 Γκολ που Δέχθηκαν 1
88% Over 1.5 75%
88% Over 2.5 63%
63% Over 3.5 38%

Recent Form & Match History

Schwaz

(Home)
30 Aug
Schwaz
3 : 1
Kitzbuhel
23 Aug
Schwaz
0 : 2
SC Imst
15 Aug
Lauterach
3 : 3
Schwaz
08 Aug
Schwaz
2 : 1
Rothis
05 Aug
Schwaz
0 : 15
Augsburg
Page 1 of 6

Innsbrucker AC

(Away)
29 Aug
Vols
1 : 0
Innsbrucker AC
23 Aug
Innsbrucker AC
3 : 0
Ebbs
14 Aug
FC Natters
0 : 2
Innsbrucker AC
09 Aug
Innsbrucker AC
1 : 0
Telfs
01 Aug
Absam
3 : 3
Innsbrucker AC
Page 1 of 6