Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

Tevragh-Zeina vs Armee - H2H Analysis, Preview & Predictions

Mauritania Mauritania

Ligue 1
Δευ 26 Οκτ 2026
VS
05:00 μ.μ.
Η Πρόβλεψή μας

Περίληψη Αγώνα

Tevragh-Zeina host Armee in the Ligue 1. History leans heavily one way in this fixture. Recent numbers: Tevragh-Zeina at 1.56 goals for, 1.07 against; Armee at 0.93 for, 1.48 against. Head-to-head, Tevragh-Zeina have won 4 to Armee's 0, with 1 draws. They last met on 11 Ιουν 2022, ending 3:5. The numbers (1.20 xG vs 1.00) point toward Tevragh-Zeina. The model's pick is Home (1) to win or Over 2.5 goals.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

40%
Tevragh-Zeina
33%
Ισοπαλίες
27%
Armee
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 33% Φαβορί: Tevragh-Zeina

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

70% / Μεσαίο Σιγουριάς
  • Tevragh-Zeina have won more games recently than Armee.
  • 40% — that's where the model lands on Tevragh-Zeina taking it.
  • Regular Ligue 1 form gives a decent read on both sides.
  • Η υψηλή αποτελεσματικότητα δείχνει παιχνίδι με πολλά γκολ (Πιθανότητα Over 2.5: 78%).
  • These two have met 5 times recently and Tevragh-Zeina have taken 4 of them.

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 92%
Over 1.5 Γκολ 82%
Over 2.5 Γκολ 78%
Over 3.5 Γκολ 19%
Over 4.5 Γκολ 9%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 70.6%
Tevragh-Zeina Να μην δεχτεί γκολ 20%
Armee Να μην δεχτεί γκολ 12%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό Tevragh-Zeina Armee
Αγώνες 41 29
Νίκες 17 8
Ισοπαλίες 14 4
Ήττες 10 17
Γκολ που Σημειώθηκαν 1.56 0.93
Γκολ που Δέχτηκαν 1.07 1.48
Expected Goals (xG) 1.20 1.00
Expected Goals Conceded (xGA) 1.10 1.40

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

11 Ιουν 2022 Ligue 1
Armee vs Tevragh-Zeina
3:5
3 Ιαν 2022 Ligue 1
Tevragh-Zeina vs Armee
2:0
12 Μαρ 2021 Ligue 1
Tevragh-Zeina vs Armee
2:2
13 Δεκ 2020 Ligue 1
Armee vs Tevragh-Zeina
0:1
9 Φεβ 2019 Ligue 1
Armee vs Tevragh-Zeina
0:1

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

Tevragh-Zeina 40 / 100
Armee 27 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
Tevragh-Zeina Armee

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή Tevragh-Zeina Win (1)
Δεύτερη Επιλογή Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Αποτέλεσμα Yes (GG)
Over/Under Επιλογή Over 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

Games between these two average 3.20 goals.

Attacking prowess: Tevragh-Zeina scored in 66% of their last 41 outings.

Armee's defensive record shows goals conceded in 76% of 29 matches.

Tevragh-Zeina went unbeaten in 3 of their last 5 games.

Τάσεις Σκοραρίσματος

Tevragh-Zeina VS Armee
1.25 Γκολ που Σημειώθηκαν 0
1 Γκολ που Δέχθηκαν 0
75% Over 1.5 0%
38% Over 2.5 0%
38% Over 3.5 0%

Recent Form & Match History

Tevragh-Zeina

(Home)
10 Oct
Tevragh-Zeina
0 : 0
Nzeidane
24 May
Ksar
1 : 3
Tevragh-Zeina
20 May
Tevragh-Zeina
0 : 2
SNIM
10 May
Nzeidane
4 : 1
Tevragh-Zeina
05 May
Tevragh-Zeina
1 : 1
Pompiers
Page 1 of 9

Armee

(Away)
10 Oct
Kaedi
0 : 0
Armee
30 Jun
Garde Nationale
1 : 2
Armee
25 Jun
Armee
0 : 3
Madine Trarza
19 Jun
Douane
2 : 1
Armee
11 Jun
Armee
3 : 5
Tevragh-Zeina
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Pompiers 1 1 0 0 3:0 3
2 Gendrim 1 1 0 0 2:1 3
3 SNIM 1 0 1 0 1:1 1
4 Nouakchott King's 1 0 1 0 1:1 1
5 Tevragh-Zeina 1 0 1 0 0:0 1
6 Nouadhibou 1 0 1 0 0:0 1
7 Armee 1 0 1 0 0:0 1
8 Police 1 0 1 0 0:0 1
9 Kaedi 1 0 1 0 0:0 1
10 Chemal 1 0 1 0 0:0 1
11 Nzeidane 1 0 1 0 0:0 1
12 Nouakchott Academy 1 0 1 0 0:0 1
13 Douane 1 0 0 1 1:2 0
14 Kedia 1 0 0 1 0:3 0
Promotion - CAF Champions League 2027/2028 (Qualification)