Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

Virtus Verona vs Tritium - H2H Analysis, Preview & Predictions

Ιταλία Ιταλία

Serie D - Group B Mario Gavagnin-Sinibaldo Nocini, Verona
Κυρ 18 Οκτ 2026
VS
01:00 μ.μ.
Η Πρόβλεψή μας

Περίληψη Αγώνα

Virtus Verona host Tritium in the Serie D - Group B. This one's hard to separate. Recent numbers: Virtus Verona at 0.8 goals for, 1.67 against; Tritium at 0.76 for, 1.69 against. These two haven't met recently, so form does most of the talking. Model xG sits at 1.63 vs 1.13, favoring Virtus Verona. Home (1) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

70%
Virtus Verona
17%
Ισοπαλίες
13%
Tritium
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 17% Φαβορί: Virtus Verona

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

88% / Πολύ Υψηλό Σιγουριάς
  • Attack-wise there's a gap: Virtus Verona at 0.8 per game, Tritium at 0.76.
  • 70% — that's where the model lands on Virtus Verona taking it.
  • Regular Serie D - Group B form gives a decent read on both sides.
  • Η υψηλή αποτελεσματικότητα δείχνει παιχνίδι με πολλά γκολ (Πιθανότητα Over 2.5: 78%).

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 92%
Over 1.5 Γκολ 82%
Over 2.5 Γκολ 78%
Over 3.5 Γκολ 31.5%
Over 4.5 Γκολ 14%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 69.8%
Virtus Verona Να μην δεχτεί γκολ 20%
Tritium Να μην δεχτεί γκολ 10%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό Virtus Verona Tritium
Αγώνες 30 29
Νίκες 3 3
Ισοπαλίες 11 8
Ήττες 16 18
Γκολ που Σημειώθηκαν 0.8 0.76
Γκολ που Δέχτηκαν 1.67 1.69
Expected Goals (xG) 1.63 1.13
Expected Goals Conceded (xGA) 1.10 1.40

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

Virtus Verona 67 / 100
Tritium 14 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
Virtus Verona Tritium

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή Virtus Verona Win (1)
Δεύτερη Επιλογή Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Αποτέλεσμα Yes (GG)
Over/Under Επιλογή Over 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

Tritium let in goals in 86% of their last 29 matches.

Virtus Verona's goal record stands at 60% scoring rate across 30 recent games.

Virtus Verona has registered 3 games unbeaten in their last 5 outings.

Tritium lost 4 of their last 5 games.

Τάσεις Σκοραρίσματος

Virtus Verona VS Tritium
0.88 Γκολ που Σημειώθηκαν 1.25
1 Γκολ που Δέχθηκαν 2.38
50% Over 1.5 100%
25% Over 2.5 88%
13% Over 3.5 50%

Recent Form & Match History

Virtus Verona

(Home)
11 Oct
Virtus Verona
1 : 1
Chievo
04 Oct
Ciserano-Bergamo
3 : 0
Virtus Verona
27 Sept
Virtus Verona
0 : 1
Pavonese
20 Sept
Club Milano
0 : 1
Virtus Verona
16 Sept
Virtus Verona
1 : 1
Rovato Vertovese
Page 1 of 6

Tritium

(Away)
11 Oct
Tritium
0 : 1
Club Milano
07 Oct
Villa Valle
2 : 1
Tritium
03 Oct
Chievo
5 : 0
Tritium
27 Sept
Tritium
2 : 2
Rovato Vertovese
20 Sept
Pavonese
3 : 2
Tritium
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Nibbiano & Valtidone 7 6 0 1 11:3 18
2 Chievo 7 5 1 1 15:7 16
3 AC Leon 7 3 3 1 12:7 12
4 Caldiero Terme 7 3 3 1 12:9 12
5 Piacenza 6 3 2 1 10:4 11
6 Villa Valle 7 2 4 1 9:6 10
7 Pro Palazzolo 7 3 1 3 7:10 10
8 Ciserano-Bergamo 7 2 3 2 9:8 9
9 AC Milan U23 5 3 0 2 9:9 9
10 Brusaporto 7 3 0 4 7:9 9
11 Virtus Verona 7 2 3 2 6:8 9
12 Real Calepina 7 2 2 3 11:12 8
13 Scanzorosciate 7 2 2 3 6:8 8
14 Club Milano 7 2 1 4 5:7 7
15 Pavonese 6 2 1 3 5:9 7
16 Rovato Vertovese 7 1 3 3 10:13 6
17 Fiorenzuola 7 0 3 4 1:7 3
18 Tritium 7 0 2 5 7:16 2
Promotion - Serie D - Group B (Play Offs)
Relegation - Serie D - Group B (Play Out)