Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

Vratimov FC vs MFK Kravare - H2H Analysis, Preview & Predictions

Czech Republic Czech Republic

4. liga - Group F
Σάβ 31 Οκτ 2026
VS
09:15 π.μ.
Η Πρόβλεψή μας

Περίληψη Αγώνα

Vratimov FC host MFK Kravare in the 4. liga - Group F. This has the makings of an open, high-scoring game. Recent numbers: Vratimov FC at 1.93 goals for, 1.14 against; MFK Kravare at 2.1 for, 1.2 against. No recent head-to-head history to lean on here — form is the better guide. The numbers (1.75 xG vs 2.00) point toward Vratimov FC. The model tips Over 2.5 goals in this one.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

42%
Vratimov FC
20%
Ισοπαλίες
38%
MFK Kravare
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 20% Φαβορί: Vratimov FC

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

67% / Μεσαίο Σιγουριάς
  • Attack-wise there's a gap: MFK Kravare at 2.1 per game, Vratimov FC at 1.93.
  • 42% — that's where the model lands on Vratimov FC taking it.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • Η υψηλή αποτελεσματικότητα δείχνει παιχνίδι με πολλά γκολ (Πιθανότητα Over 2.5: 78%).

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 99%
Over 1.5 Γκολ 94%
Over 2.5 Γκολ 78%
Over 3.5 Γκολ 70%
Over 4.5 Γκολ 32%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 73.4%
Vratimov FC Να μην δεχτεί γκολ 10%
MFK Kravare Να μην δεχτεί γκολ 10%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό Vratimov FC MFK Kravare
Αγώνες 29 30
Νίκες 19 19
Ισοπαλίες 2 5
Ήττες 8 6
Γκολ που Σημειώθηκαν 1.93 2.1
Γκολ που Δέχτηκαν 1.14 1.2
Expected Goals (xG) 1.75 2.00
Expected Goals Conceded (xGA) 1.10 1.40

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

Vratimov FC 40 / 100
MFK Kravare 36 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
Vratimov FC MFK Kravare

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή Draw (X)
Δεύτερη Επιλογή Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:2
BTTS Αποτέλεσμα Yes (GG)
Over/Under Επιλογή Over 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

Attacking prowess: Vratimov FC scored in 86% of their last 29 outings.

Defensive concern: MFK Kravare conceded in 60% of 30 recent games.

Vratimov FC has registered 3 games unbeaten in their last 5 outings.

Τάσεις Σκοραρίσματος

Vratimov FC VS MFK Kravare
2.25 Γκολ που Σημειώθηκαν 2.75
1.25 Γκολ που Δέχθηκαν 1.25
100% Over 1.5 88%
88% Over 2.5 75%
50% Over 3.5 50%

Recent Form & Match History

Vratimov FC

(Home)
11 Oct
Bilovec
2 : 1
Vratimov FC
03 Oct
Vratimov FC
2 : 1
Bridlicna
27 Sept
Bohumin
2 : 3
Vratimov FC
19 Sept
Vratimov FC
3 : 1
Zabreh
13 Sept
Opava B
3 : 0
Vratimov FC
Page 1 of 6

MFK Kravare

(Away)
16 Oct
Hlucin
0 : 0
MFK Kravare
10 Oct
Novy Jicin
0 : 4
MFK Kravare
04 Oct
MFK Kravare
2 : 1
Pusta Polom
27 Sept
Bilovec
0 : 2
MFK Kravare
20 Sept
MFK Kravare
2 : 2
Bridlicna
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Bohumin 10 9 0 1 35:12 27
2 MFK Kravare 11 8 2 1 27:12 26
3 Vratimov FC 10 7 0 3 20:14 21
4 Hlucin 11 6 2 3 20:15 20
5 Stonava 10 5 2 3 21:16 17
6 Opava B 10 5 1 4 22:19 16
7 Rymarov 10 4 2 4 22:18 14
8 Novy Jicin 10 4 2 4 18:21 14
9 Valasske Mezirici 10 3 4 3 22:18 13
10 Zabreh 10 3 3 4 12:13 12
11 Pusta Polom 10 3 2 5 15:20 11
12 Bridlicna 10 3 1 6 14:22 10
13 Sumperk 10 2 3 5 14:17 9
14 Frydek-Mistek B 10 3 0 7 17:23 9
15 Bilovec 10 2 2 6 7:19 8
16 Frydlant n. Ost. 10 1 0 9 11:38 3
Promotion - 3. MSFL 2027/2028 (Main)