Sport Tippek

Stadium Background

Ajax U19 vs De Graafschap U19 - H2H Analysis, Preview & Predictions

Hollandia Hollandia

Divisie 1 U19
2026. nov. 21., Szo
VS
du. 01:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Ajax U19 host De Graafschap U19 in the Divisie 1 U19. Neither defense has been convincing lately, which should mean goals. De Graafschap U19 have shipped 2.25 goals a game lately, while Ajax U19 have conceded 2.06 and scored 2.52. Head-to-head, Ajax U19 have won 2 to De Graafschap U19's 0, with 3 draws. They last met on 2026. szept. 12., ending 1:1. The numbers (2.50 xG vs 1.94) point toward Ajax U19. Over 2.5 looks the sharpest market angle here.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

30%
Ajax U19
39%
Döntetlenek
31%
De Graafschap U19
Döntetlen valószínűség: 39% Favorit: Draw

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

65% / Közepes Magabiztosság
  • Ajax U19 carry the better recent record into this one.
  • Hard to split these two; draw probability sits at 39%.
  • Regular Divisie 1 U19 form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 56.5%
Over 4.5 Gól 25%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 84.2%
Ajax U19 Kapott gól nélkül 10%
De Graafschap U19 Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Ajax U19 De Graafschap U19
Meccsek 31 28
Győzelmek 13 5
Döntetlenek 4 8
Vereségek 14 15
Lőtt Gólok 2.52 1.57
Kapott Gólok 2.06 2.25
Várható Gólok (xG) 2.50 1.94
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. szept. 12. Divisie 1 U19
De Graafschap U19 vs Ajax U19
1:1
2017. okt. 27. Divisie 1 U19
De Graafschap U19 vs Ajax U19
2:2
2014. márc. 29. Divisie 1 U19
Ajax U19 vs De Graafschap U19
1:1
2014. jan. 18. Divisie 1 U19
De Graafschap U19 vs Ajax U19
1:4
2013. márc. 2. Divisie 1 U19
De Graafschap U19 vs Ajax U19
2:3

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Ajax U19 29 / 100
De Graafschap U19 30 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Ajax U19 De Graafschap U19

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Ajax U19 Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Ajax U19's goal record stands at 94% scoring rate across 31 recent games.

De Graafschap U19's defensive record shows goals conceded in 86% of 28 matches.

These sides typically produce 3.60 goals when they meet.

Ajax U19 has registered 4 games unbeaten in their last 5 outings.

Gólszerzési trendek

Ajax U19 VS De Graafschap U19
3.38 Lőtt gólok 1.63
2.25 Kapott gólok 1.63
100% Felett 1.5 63%
100% Felett 2.5 50%
75% Felett 3.5 38%

Recent Form & Match History

Ajax U19

(Home)
10 Oct
Zwolle U19
1 : 2
Ajax U19
19 Sept
PSV U19
3 : 2
Ajax U19
15 Sept
Ajax U19
2 : 1
AZ Alkmaar U19
12 Sept
De Graafschap U19
1 : 1
Ajax U19
05 Sept
Ajax U19
4 : 3
Nijmegen U19
Page 1 of 7

De Graafschap U19

(Away)
10 Oct
De Graafschap U19
3 : 3
Sparta Rotterdam U19
22 Sept
De Graafschap U19
5 : 1
PSV U19
19 Sept
Nijmegen U19
6 : 3
De Graafschap U19
12 Sept
De Graafschap U19
1 : 1
Ajax U19
05 Sept
Zwolle U19
2 : 1
De Graafschap U19
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Ajax U19 6 4 1 1 13:10 13
2 Nijmegen U19 5 4 0 1 21:15 12
3 AZ Alkmaar U19 6 3 1 2 7:3 10
4 Feyenoord U19 5 2 1 2 17:12 7
5 PSV U19 6 2 1 3 13:16 7
6 De Graafschap U19 6 1 3 2 13:13 6
7 Zwolle U19 6 2 0 4 7:13 6
8 Sparta Rotterdam U19 6 1 1 4 7:16 4
Promotion - Divisie 1 U19 (Play Offs)