Sport Tippek

Stadium Background

Anderlecht vs Westerlo - H2H Analysis, Preview & Predictions

Belgium Belgium

Jupiler Pro League Lotto Park, Anderlecht
2026. okt. 31., Szo
VS
du. 07:45
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Anderlecht host Westerlo in the Jupiler Pro League. Recent form is the clearest guide to this one. Recent numbers: Anderlecht at 1.61 goals for, 1.39 against; Westerlo at 1.41 for, 1.72 against. Head-to-head, Anderlecht have won 2 to Westerlo's 2, with 1 draws. They last met on 2025. dec. 7., ending 4:0. Model xG sits at 1.40 vs 1.53, favoring Anderlecht. AI prediction: Away (2) Win — correct score tipped at 1-2.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

27%
Anderlecht
33%
Döntetlenek
40%
Westerlo
Döntetlen valószínűség: 33% Favorit: Westerlo

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

70% / Közepes Magabiztosság
  • Anderlecht have won more games recently than Westerlo.
  • 40% — that's where the model lands on Westerlo taking it.
  • Regular Jupiler Pro League form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 35.5%
Over 4.5 Gól 16%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 72.6%
Anderlecht Kapott gól nélkül 15%
Westerlo Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Anderlecht Westerlo
Meccsek 33 29
Győzelmek 17 10
Döntetlenek 5 5
Vereségek 11 14
Lőtt Gólok 1.61 1.41
Kapott Gólok 1.39 1.72
Várható Gólok (xG) 1.40 1.53
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2025. dec. 7. Jupiler Pro League
Westerlo vs Anderlecht
4:0
2025. júl. 27. Jupiler Pro League
Anderlecht vs Westerlo
5:2
2025. márc. 9. Jupiler Pro League
Westerlo vs Anderlecht
2:0
2024. dec. 5. Belgian Cup
Anderlecht vs Westerlo
4:1
2024. szept. 14. Jupiler Pro League
Anderlecht vs Westerlo
2:2

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Anderlecht 27 / 100
Westerlo 38 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Anderlecht Westerlo

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Westerlo Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Anderlecht scored in 82% of their last 33 games.

H2H data points to 4.40 goals as a typical output.

Westerlo let in goals in 69% of their last 29 matches.

Anderlecht went unbeaten in 4 of their last 5 games.

Gólszerzési trendek

Anderlecht VS Westerlo
1.5 Lőtt gólok 2.43
0.63 Kapott gólok 1.29
63% Felett 1.5 86%
63% Felett 2.5 71%
0% Felett 3.5 71%

Recent Form & Match History

Anderlecht

(Home)
10 Oct
Cercle Brugge
1 : 2
Anderlecht
02 Oct
Anderlecht
3 : 0
Reims
19 Sept
Anderlecht
3 : 0
Waregem
16 Sept
Anderlecht
1 : 2
Lyon
11 Sept
KV Mechelen
0 : 1
Anderlecht
Page 1 of 7

Westerlo

(Away)
11 Oct
Westerlo
5 : 1
Antwerp
20 Sept
St. Truiden
0 : 2
Westerlo
12 Sept
Westerlo
4 : 2
St. Liege
05 Sept
KV Mechelen
0 : 4
Westerlo
30 Aug
Westerlo
2 : 2
Waregem
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Gent 8 7 1 0 15:4 22
2 Club Brugge 8 7 0 1 19:4 21
3 Charleroi 8 7 0 1 16:7 21
4 Royale Union SG 8 6 2 0 22:4 20
5 Anderlecht 8 5 1 2 9:6 16
6 Westerlo 8 4 1 3 20:17 13
7 Genk 8 3 3 2 16:12 12
8 Waregem 8 3 2 3 10:9 11
9 St. Liege 8 3 2 3 13:13 11
10 Lommel SK 8 3 2 3 9:9 11
11 SK Beveren 8 3 0 5 8:14 9
12 St. Truiden 8 2 2 4 15:16 8
13 Antwerp 8 2 1 5 12:20 7
14 KV Mechelen 8 1 3 4 9:17 6
15 Leuven 8 1 2 5 6:14 5
16 RAAL La Louviere 8 1 1 6 8:18 4
17 Kortrijk 8 1 0 7 2:18 3
18 Cercle Brugge 8 0 3 5 9:16 3
Promotion - Champions League 2027/2028 (League phase)
Promotion - Champions League 2027/2028 (Qualification)
Promotion - Europa League 2027/2028 (Qualification)
Promotion - Conference League (Qualification)
Relegation - Challenger Pro League 2027/2028 (Main)