Sport Tippek

Stadium Background

Arsenal W vs Aston Villa W - H2H Analysis, Preview & Predictions

Anglia Anglia

WSL Emirates Stadium, London
2026. nov. 1., V
VS
du. 12:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Arsenal W host Aston Villa W in the WSL. Form suggests where the edge lies here. Recent numbers: Arsenal W at 2.25 goals for, 0.81 against; Aston Villa W at 1.37 for, 2.1 against. Past meetings favor Arsenal W slightly — 3-1-1 in wins/losses/draws. They last met on 2026. máj. 9., ending 0:3. The numbers (1.50 xG vs 1.13) point toward Arsenal W. The prediction model leans Draw; both defenses could hold firm.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

31%
Arsenal W
40%
Döntetlenek
29%
Aston Villa W
Döntetlen valószínűség: 40% Favorit: Draw

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

66% / Közepes Magabiztosság
  • Aston Villa W haven't matched Arsenal W's recent run of results.
  • 40% chance of a draw — the model doesn't see a clear favorite.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 70%
Over 4.5 Gól 32%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 71.4%
Arsenal W Kapott gól nélkül 20%
Aston Villa W Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Arsenal W Aston Villa W
Meccsek 32 30
Győzelmek 21 8
Döntetlenek 5 6
Vereségek 6 16
Lőtt Gólok 2.25 1.37
Kapott Gólok 0.81 2.1
Várható Gólok (xG) 1.50 1.13
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. máj. 9. WSL
Aston Villa W vs Arsenal W
0:3
2026. jan. 18. Women’s FA Cup
Arsenal W vs Aston Villa W
2:0
2025. szept. 27. WSL
Arsenal W vs Aston Villa W
1:1
2025. ápr. 30. WSL
Aston Villa W vs Arsenal W
5:2
2024. dec. 8. WSL
Arsenal W vs Aston Villa W
4:0

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Arsenal W 32 / 100
Aston Villa W 28 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Arsenal W Aston Villa W

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Draw (X)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Arsenal W's goal record stands at 81% scoring rate across 32 recent games.

These sides typically produce 3.60 goals when they meet.

Aston Villa W has conceded goals in 77% of their last 30 outings.

Arsenal W went unbeaten in 3 of their last 5 games.

Gólszerzési trendek

Arsenal W VS Aston Villa W
1.5 Lőtt gólok 1.13
1.13 Kapott gólok 1.5
50% Felett 1.5 88%
38% Felett 2.5 38%
38% Felett 3.5 38%

Recent Form & Match History

Arsenal W

(Home)
04 Oct
Manchester City W
4 : 2
Arsenal W
30 Sept
Paris FC W
2 : 2
Arsenal W
27 Sept
Chelsea W
1 : 0
Arsenal W
22 Sept
Arsenal W
1 : 0
Koge W
19 Sept
Arsenal W
1 : 1
Manchester United W
Page 1 of 7

Aston Villa W

(Away)
04 Oct
Aston Villa W
1 : 1
Crystal Palace W
30 Sept
Aston Villa W
3 : 1
Newcastle Utd W
27 Sept
Tottenham W
4 : 0
Aston Villa W
23 Sept
Nottingham W
0 : 2
Aston Villa W
20 Sept
Brighton W
1 : 1
Aston Villa W
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Manchester City W 5 5 0 0 16:6 15
2 Chelsea W 5 4 1 0 12:1 13
3 London City Lionesses W 5 4 0 1 15:5 12
4 Tottenham W 5 3 1 1 16:8 10
5 Everton W 5 3 0 2 4:4 9
6 Liverpool W 5 2 1 2 9:6 7
7 Manchester United W 5 2 1 2 5:9 7
8 Crystal Palace W 5 1 3 1 5:11 6
9 Brighton W 5 1 2 2 8:7 5
10 Arsenal W 5 1 2 2 4:6 5
11 West Ham W 5 1 0 4 4:10 3
12 Aston Villa W 5 0 3 2 4:11 3
13 Birmingham W 5 0 2 3 7:12 2
14 Charlton W 5 0 0 5 2:15 0
Relegation - WSL (Relegation)
Relegation - WSL 2 2027/2028 (Main)