Sport Tippek

Stadium Background

Bouenguidi vs Bitam

Gabon Gabon

Championnat D1 2025/2026
2026. máj. 5., K
3 - 0
du. 03:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Bouenguidi host Bitam in the Championnat D1 2025/2026. This one's hard to separate. Bitam have shipped 1.93 goals a game lately, while Bouenguidi have conceded 1.33 and scored 1. Head-to-head, Bouenguidi have won 2 to Bitam's 2, with 1 draws. They last met on 2026. jún. 30., ending 1:0. The numbers (0.81 xG vs 1.19) point toward Bitam. Away (2) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

27%
Bouenguidi
33%
Döntetlenek
40%
Bitam
Döntetlen valószínűség: 33% Favorit: Bitam

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

70% / Közepes Magabiztosság
  • Bitam have won more games recently than Bouenguidi.
  • Win probability leans Bitam's way, sitting at 40%.
  • European nights carry their own weight — this Championnat D1 2025/2026 fixture won't be treated like a routine game.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 13%
Over 4.5 Gól 6%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 69%
Bouenguidi Kapott gól nélkül 20%
Bitam Kapott gól nélkül 18%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Bouenguidi Bitam
Meccsek 30 30
Győzelmek 5 9
Döntetlenek 11 4
Vereségek 14 17
Lőtt Gólok 1 1.1
Kapott Gólok 1.33 1.93
Várható Gólok (xG) 0.81 1.19
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. jún. 30. Championnat D1
Bitam vs Bouenguidi
1:0
2026. máj. 5. Championnat D1
Bouenguidi vs Bitam
3:0
2025. máj. 6. Championnat D1
Bitam vs Bouenguidi
1:0
2025. jan. 12. Championnat D1
Bouenguidi vs Bitam
2:1
2023. ápr. 30. Championnat D1
Bitam vs Bouenguidi
0:0

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Bouenguidi 28 / 100
Bitam 40 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Bouenguidi Bitam

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Bitam Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Bitam's defensive record shows goals conceded in 83% of 30 matches.

Attacking prowess: Bouenguidi scored in 60% of their last 30 outings.

These sides typically produce 1.60 goals when they meet.

Bouenguidi went unbeaten in 2 of their last 5 games.

Gólszerzési trendek

Bouenguidi VS Bitam
0.5 Lőtt gólok 1.13
1.25 Kapott gólok 1.13
50% Felett 1.5 75%
13% Felett 2.5 50%
13% Felett 3.5 13%

Recent Form & Match History

Bouenguidi

(Home)
04 Jul
Bouenguidi
1 : 1
Pelican Lambarene
30 Jun
Bitam
1 : 0
Bouenguidi
27 Jun
Bouenguidi
1 : 0
Cercle Mberi Sportif
20 Jun
Oyem AC
2 : 0
Bouenguidi
13 Jun
Bouenguidi
0 : 2
FC Libreville
Page 1 of 6

Bitam

(Away)
04 Jul
Ogooue
1 : 2
Bitam
30 Jun
Bitam
1 : 0
Bouenguidi
27 Jun
Pelican Lambarene
3 : 2
Bitam
24 Jun
Vautour
2 : 0
Bitam
21 Jun
Dikaki
1 : 2
Bitam
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Mangasport 26 19 1 6 51:21 58
2 Stade Mandji 26 17 4 5 41:16 55
3 Vautour 26 13 6 7 33:22 45
4 Oyem AC 26 13 4 9 38:25 43
5 Cercle Mberi Sportif 26 11 9 6 30:20 42
6 Ogooue 26 12 5 9 36:30 41
7 US Oyem 26 11 6 9 32:27 39
8 FC Libreville 26 12 2 12 35:35 38
9 Stade Migoveen 26 10 7 9 27:26 37
10 Pelican Lambarene 26 9 6 11 37:31 33
11 Lozo Sport 26 7 7 12 22:27 28
12 Bitam 26 7 4 15 23:54 25
13 Bouenguidi 26 3 11 12 22:34 20
14 Dikaki 26 1 2 23 15:74 5
Promotion - CAF Champions League (Qualification)