Sport Tippek

Stadium Background

Brno U19 vs Teplice U19 - H2H Analysis, Preview & Predictions

Czech Republic Czech Republic

U19 League
2026. nov. 4., Sze
VS
de. 11:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Brno U19 host Teplice U19 in the U19 League. This has the makings of an open, high-scoring game. Recent numbers: Brno U19 at 1.74 goals for, 1.68 against; Teplice U19 at 2.43 for, 1.87 against. Past meetings favor Brno U19 slightly — 3-2-0 in wins/losses/draws. They last met on 2018. jún. 2., ending 0:1. Model xG sits at 2.50 vs 2.31, favoring Brno U19. The model tips Over 2.5 goals in this one.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

90%
Brno U19
6%
Döntetlenek
4%
Teplice U19
Döntetlen valószínűség: 6% Favorit: Brno U19

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

95% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Brno U19 haven't matched Teplice U19's recent run of results.
  • Brno U19 are the model's pick here, at 90%.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 87%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 99%
Over 1.5 Gól 100%
Over 2.5 Gól 87%
Over 3.5 Gól 62.5%
Over 4.5 Gól 28%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 74.6%
Brno U19 Kapott gól nélkül 10%
Teplice U19 Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Brno U19 Teplice U19
Meccsek 31 30
Győzelmek 14 16
Döntetlenek 7 1
Vereségek 10 13
Lőtt Gólok 1.74 2.43
Kapott Gólok 1.68 1.87
Várható Gólok (xG) 2.50 2.31
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2018. jún. 2. U19 League
Teplice U19 vs Brno U19
0:1
2017. nov. 17. U19 League
Brno U19 vs Teplice U19
1:0
2017. máj. 12. U19 League
Brno U19 vs Teplice U19
1:2
2016. okt. 28. U19 League
Teplice U19 vs Brno U19
2:0
2016. ápr. 23. U19 League
Brno U19 vs Teplice U19
2:1

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Brno U19 83 / 100
Teplice U19 10 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Brno U19 Teplice U19

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Brno U19 Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Teplice U19 let in goals in 83% of their last 30 matches.

Brno U19 scored in 77% of their last 31 games.

Historical meetings average 2.00 goals per match.

Teplice U19's recent record shows 4 losses from the last 5 matches.

Gólszerzési trendek

Brno U19 VS Teplice U19
2.25 Lőtt gólok 2.13
2.5 Kapott gólok 2.75
100% Felett 1.5 100%
100% Felett 2.5 88%
75% Felett 3.5 50%

Recent Form & Match History

Brno U19

(Home)
17 Oct
Opava U19
4 : 0
Brno U19
09 Oct
Brno U19
3 : 0
Mlada Boleslav U19
03 Oct
Slovacko U19
3 : 0
Brno U19
19 Sept
Zlin U19
3 : 2
Brno U19
16 Sept
Brno U19
3 : 2
Hradec Kralove U19
Page 1 of 7

Teplice U19

(Away)
17 Oct
Teplice U19
1 : 4
Hradec Kralove U19
09 Oct
Sigma Olomouc U19
6 : 1
Teplice U19
19 Sept
Teplice U19
0 : 5
Opava U19
16 Sept
Teplice U19
1 : 1
Slavia Prague U19
12 Sept
Mlada Boleslav U19
5 : 3
Teplice U19
Page 1 of 6