Sport Tippek

Stadium Background

Campobasso vs Perugia - H2H Analysis, Preview & Predictions

Olaszország Olaszország

Serie C - Group B Stadio Nuovo Romagnoli, Campobasso
2026. okt. 18., V
VS
de. 10:30
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Campobasso host Perugia in the Serie C - Group B. This one's hard to separate. Campobasso have averaged 1.39 scored and 1.14 conceded recently, against Perugia's 1.04 scored and 1.29 conceded. Head-to-head, Campobasso have won 3 to Perugia's 1, with 1 draws. They last met on 2026. ápr. 18., ending 0:1. xG projections (1.56 - 1.25) back Campobasso to edge this. Home (1) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

50%
Campobasso
28%
Döntetlenek
22%
Perugia
Döntetlen valószínűség: 28% Favorit: Campobasso

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

76% / Magas Magabiztosság
  • Campobasso have won more games recently than Perugia.
  • Model gives Campobasso a 50% chance of winning this.
  • Regular Serie C - Group B form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 31.5%
Over 4.5 Gól 14%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 73.4%
Campobasso Kapott gól nélkül 19%
Perugia Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Campobasso Perugia
Meccsek 28 28
Győzelmek 14 8
Döntetlenek 6 10
Vereségek 8 10
Lőtt Gólok 1.39 1.04
Kapott Gólok 1.14 1.29
Várható Gólok (xG) 1.56 1.25
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. ápr. 18. Serie C - Group B
Perugia vs Campobasso
0:1
2025. dec. 13. Serie C - Group B
Campobasso vs Perugia
1:0
2025. ápr. 23. Serie C - Group B
Campobasso vs Perugia
2:1
2024. dec. 9. Serie C - Group B
Perugia vs Campobasso
2:1
2012. febr. 5. Lega Pro C2/B
Perugia vs Campobasso
1:1

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Campobasso 49 / 100
Perugia 22 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Campobasso Perugia

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Campobasso Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Campobasso found the back of the net in 82% of recent matches (28 games).

Perugia's defensive record shows goals conceded in 86% of 28 matches.

Games between these two average 2.00 goals.

Campobasso has registered 4 games unbeaten in their last 5 outings.

Gólszerzési trendek

Campobasso VS Perugia
1.63 Lőtt gólok 1.13
1.38 Kapott gólok 1.5
75% Felett 1.5 75%
63% Felett 2.5 63%
38% Felett 3.5 25%

Recent Form & Match History

Campobasso

(Home)
11 Oct
Ravenna
3 : 1
Campobasso
04 Oct
Campobasso
1 : 1
Sassari Torres
26 Sept
Sambenedettese
1 : 2
Campobasso
20 Sept
Campobasso
2 : 2
Pineto
16 Sept
Grosseto
2 : 2
Campobasso
Page 1 of 6

Perugia

(Away)
11 Oct
Perugia
0 : 2
Vado
03 Oct
Gubbio
1 : 3
Perugia
27 Sept
Perugia
1 : 0
Reggiana
20 Sept
Grosseto
2 : 0
Perugia
16 Sept
Perugia
0 : 3
Spezia
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Spezia 9 8 1 0 17:4 25
2 Ravenna 9 6 2 1 16:5 20
3 Grosseto 9 5 3 1 17:9 18
4 Sassari Torres 9 4 3 2 11:10 15
5 Livorno 9 4 3 2 11:10 15
6 Reggiana 8 4 2 2 12:7 14
7 Guidonia 1937 9 3 4 2 11:8 13
8 Perugia 9 4 1 4 9:14 13
9 Campobasso 9 3 3 3 13:14 12
10 Pescara 9 3 3 3 11:12 12
11 Forli FC 9 2 5 2 14:13 11
12 Vado 9 3 2 4 8:8 11
13 Ostiamare 9 2 3 4 9:10 9
14 Atalanta U23 7 3 0 4 8:11 9
15 Latina 8 1 4 3 7:10 7
16 Pianese 9 1 4 4 6:10 7
17 Pineto 8 1 4 3 6:11 7
18 Gubbio 9 2 1 6 10:18 7
19 Sambenedettese 9 1 3 5 12:15 6
20 Vis Pesaro 8 1 1 6 10:19 4
Promotion - Serie B 2027/2028 (Main)
Promotion - Serie C - Group A (Play Offs)
Promotion - Serie C - Group A (Play Offs)
Promotion - Serie C - Group A (Play Offs)
Promotion - Serie C - Group A (Play Offs)
Relegation - Serie C - Group A (Play Out)