Sport Tippek

Stadium Background

Cinfaes vs FC Alpendorada - H2H Analysis, Preview & Predictions

Portugália Portugália

Campeonato de Portugal - Group B
2026. okt. 11., V
VS
du. 02:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Cinfaes host FC Alpendorada in the Campeonato de Portugal - Group B. This one's hard to separate. Recent numbers: Cinfaes at 1.3 goals for, 0.93 against; FC Alpendorada at 1.52 for, 1.03 against. Past meetings favor Cinfaes slightly — 2-1-2 in wins/losses/draws. They last met on 2026. febr. 22., ending 0:0. xG projections (1.75 - 1.13) back Cinfaes to edge this. Away (2) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

31%
Cinfaes
39%
Döntetlenek
30%
FC Alpendorada
Döntetlen valószínűség: 39% Favorit: Draw

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

65% / Közepes Magabiztosság
  • FC Alpendorada have won more games recently than Cinfaes.
  • 39% chance of a draw — the model doesn't see a clear favorite.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 31.5%
Over 4.5 Gól 14%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 68.6%
Cinfaes Kapott gól nélkül 20%
FC Alpendorada Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Cinfaes FC Alpendorada
Meccsek 30 33
Győzelmek 12 14
Döntetlenek 11 9
Vereségek 7 10
Lőtt Gólok 1.3 1.52
Kapott Gólok 0.93 1.03
Várható Gólok (xG) 1.75 1.13
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. febr. 22. Campeonato de Portugal - Group B
FC Alpendorada vs Cinfaes
0:0
2025. okt. 4. Campeonato de Portugal - Group B
Cinfaes vs FC Alpendorada
0:0
2025. ápr. 6. Campeonato de Portugal - Group B
Cinfaes vs FC Alpendorada
1:3
2024. dec. 15. Campeonato de Portugal - Group B
FC Alpendorada vs Cinfaes
0:2
2024. okt. 20. Taça de Portugal
FC Alpendorada vs Cinfaes
1:2

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Cinfaes 32 / 100
FC Alpendorada 29 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Cinfaes FC Alpendorada

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp FC Alpendorada Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Cinfaes found the back of the net in 73% of recent matches (30 games).

FC Alpendorada's defensive record shows goals conceded in 64% of 33 matches.

H2H data points to 1.80 goals as a typical output.

Cinfaes has registered 3 games unbeaten in their last 5 outings.

Gólszerzési trendek

Cinfaes VS FC Alpendorada
1.75 Lőtt gólok 1.5
0.75 Kapott gólok 1.75
63% Felett 1.5 75%
25% Felett 2.5 63%
25% Felett 3.5 38%

Recent Form & Match History

Cinfaes

(Home)
27 Sept
Estrela Calheta
2 : 2
Cinfaes
20 Sept
Cinfaes
0 : 4
Leixoes
13 Sept
SC Salgueiros
1 : 0
Cinfaes
06 Sept
Cinfaes
2 : 2
Beira Mar
30 Aug
Cinfaes
1 : 0
SC Espinho
Page 1 of 6

FC Alpendorada

(Away)
20 Sept
FC Alpendorada
3 : 0
Macao
13 Sept
FC Alpendorada
1 : 2
Machico
06 Sept
Sanjoanense
3 : 1
FC Alpendorada
30 Aug
Rebordosa
2 : 3
FC Alpendorada
23 Aug
FC Alpendorada
1 : 2
Camacha
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 UD Ovarense 4 4 0 0 8:0 12
2 Machico 4 2 2 0 5:2 8
3 Camacha 4 2 2 0 6:4 8
4 Castro Daire 4 2 1 1 5:3 7
5 Florgrade 4 2 1 1 4:2 7
6 SC Salgueiros 4 1 3 0 4:3 6
7 Cinfaes 4 1 2 1 6:5 5
8 Sanjoanense 4 1 2 1 5:5 5
9 Uniao Lamas 4 1 2 1 5:5 5
10 Beira Mar 4 0 3 1 4:6 3
11 FC Alpendorada 4 1 0 3 4:7 3
12 Estrela Calheta 4 0 2 2 2:8 2
13 Guarda FC 4 0 1 3 2:5 1
14 Sousense 4 0 1 3 3:8 1
Promotion - Campeonato de Portugal - Group A (Promotion Group)
Relegation - Campeonato de Portugal - Relegation Group 2026/2027 (Main)