Sport Tippek

Stadium Background

Colegios Diocesanos vs Calasanz de Soria - H2H Analysis, Preview & Predictions

Spanyolország Spanyolország

Tercera RFEF - Group 8
2026. okt. 11., V
2 - 0
de. 10:00
Mi tippünk

Mérkőzés események

12' Event
El Guenaoui I.
72' Event

Meccs Összegzés

Colegios Diocesanos host Calasanz de Soria in the Tercera RFEF - Group 8. This one's hard to separate. Recent numbers: Colegios Diocesanos at 0.77 goals for, 1.87 against; Calasanz de Soria at 1.4 for, 1.8 against. Head-to-head, Colegios Diocesanos have won 1 to Calasanz de Soria's 0, with 0 draws. They last met on 2026. okt. 11., ending 2:0. Model xG sits at 1.02 vs 1.81, favoring Calasanz de Soria. Away (2) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

31%
Colegios Diocesanos
39%
Döntetlenek
30%
Calasanz de Soria
Döntetlen valószínűség: 39% Favorit: Draw

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

65% / Közepes Magabiztosság
  • Form's been kind to Colegios Diocesanos lately — more wins on the board than Calasanz de Soria.
  • 39% chance of a draw — the model doesn't see a clear favorite.
  • Regular Tercera RFEF - Group 8 form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 40.5%
Over 4.5 Gól 18%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 68.6%
Colegios Diocesanos Kapott gól nélkül 11%
Calasanz de Soria Kapott gól nélkül 15%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Colegios Diocesanos Calasanz de Soria
Meccsek 30 5
Győzelmek 7 2
Döntetlenek 3 1
Vereségek 20 2
Lőtt Gólok 0.77 1.4
Kapott Gólok 1.87 1.8
Várható Gólok (xG) 1.02 1.81
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. okt. 11. Tercera RFEF - Group 8
Colegios Diocesanos vs Calasanz de Soria
2:0

Kulcsjátékosok Elemzése

Top játékosok és várható gólrészvétel

Colegios Diocesanos Összehasonlítás

Gólkirály El Guenaoui I.
1 Gólok
Átlag xG / meccs 0.78
Átlag xA / meccs 0.51

Calasanz de Soria Összehasonlítás

Átlag xG / meccs 1.65
Átlag xA / meccs 1.01

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Colegios Diocesanos 30 / 100
Calasanz de Soria 30 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Colegios Diocesanos Calasanz de Soria

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Calasanz de Soria Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Defensive concern: Calasanz de Soria conceded in 80% of 5 recent games.

These sides typically produce 2.00 goals when they meet.

Attacking prowess: Colegios Diocesanos scored in 53% of their last 30 outings.

Colegios Diocesanos went unbeaten in 1 of their last 5 games.

Gólszerzési trendek

Colegios Diocesanos VS Calasanz de Soria
0.75 Lőtt gólok 1
2.63 Kapott gólok 1.29
88% Felett 1.5 43%
75% Felett 2.5 43%
38% Felett 3.5 43%

Recent Form & Match History

Colegios Diocesanos

(Home)
03 Oct
Salamanca CF UDS B
1 : 0
Colegios Diocesanos
27 Sept
Colegios Diocesanos
1 : 1
Almazan
20 Sept
Santa Marta Tormes
3 : 0
Colegios Diocesanos
12 Sept
Colegios Diocesanos
0 : 3
Burgos CF B
06 Sept
Leonesa B
2 : 0
Colegios Diocesanos
Page 1 of 6

Calasanz de Soria

(Away)
03 Oct
Calasanz de Soria
2 : 2
Villaralbo
26 Sept
Arandina
1 : 0
Calasanz de Soria
19 Sept
Calasanz de Soria
3 : 2
Unionistas de Salamanca B
12 Sept
La Virgen
4 : 1
Calasanz de Soria
06 Sept
Calasanz de Soria
1 : 0
Guijuelo

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Burgos CF B 5 4 1 0 9:1 13
2 Palencia CA 6 4 1 1 9:4 13
3 Leonesa B 6 4 1 1 9:4 13
4 Bembibre 6 4 1 1 9:5 13
5 Santa Marta Tormes 5 4 0 1 8:4 12
6 La Virgen 6 4 0 2 8:5 12
7 Mansilles 5 3 1 1 6:3 10
8 Arandina 6 2 2 2 8:9 8
9 Palencia CF 5 2 1 2 7:6 7
10 Almazan 6 1 4 1 10:12 7
11 Calasanz de Soria 5 2 1 2 7:9 7
12 Villaralbo 6 1 3 2 11:9 6
13 Guijuelo 5 2 0 3 6:5 6
14 Salamanca CF UDS B 5 1 1 3 6:11 4
15 Turegano 6 0 3 3 5:9 3
16 Unionistas de Salamanca B 6 0 2 4 5:11 2
17 Mirandes B 6 0 1 5 2:9 1
18 Colegios Diocesanos 5 0 1 4 1:10 1
Promotion - Tercera RFEF - Group 8 (Play Offs)