Sport Tippek

Stadium Background

Corumbaense W vs Esporte Clube Taveiropolis W - H2H Analysis, Preview & Predictions

Brazília Brazília

Sul-Matogrossense Women
2026. aug. 30., V
VS
du. 12:30
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Corumbaense W host Esporte Clube Taveiropolis W in the Sul-Matogrossense Women. Expect goals in this one — both sides have been finding the net. Corumbaense W have averaged 3.36 scored and 0.91 conceded recently, against Esporte Clube Taveiropolis W's 2.83 scored and 1.42 conceded. Past meetings favor Corumbaense W slightly — 1-1-2 in wins/losses/draws. They last met on 2026. szept. 20., ending 0:0. The numbers (2.38 xG vs 1.81) point toward Corumbaense W. Over 2.5 looks the sharpest market angle here.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

4%
Corumbaense W
6%
Döntetlenek
90%
Esporte Clube Taveiropolis W
Döntetlen valószínűség: 6% Favorit: Esporte Clube Taveiropolis W

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

95% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Attack-wise there's a gap: Corumbaense W at 3.36 per game, Esporte Clube Taveiropolis W at 2.83.
  • Model gives Esporte Clube Taveiropolis W a 90% chance of winning this.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 37.5%
Over 4.5 Gól 17%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 68.6%
Corumbaense W Kapott gól nélkül 11%
Esporte Clube Taveiropolis W Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Corumbaense W Esporte Clube Taveiropolis W
Meccsek 11 12
Győzelmek 7 7
Döntetlenek 0 1
Vereségek 4 4
Lőtt Gólok 3.36 2.83
Kapott Gólok 0.91 1.42
Várható Gólok (xG) 2.38 1.81
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. szept. 20. Sul-Matogrossense Women
Esporte Clube Taveiropolis W vs Corumbaense W
0:0
2026. aug. 30. Sul-Matogrossense Women
Corumbaense W vs Esporte Clube Taveiropolis W
0:0
2025. dec. 7. Sul-Matogrossense Women
Corumbaense W vs Esporte Clube Taveiropolis W
1:2
2025. nov. 2. Sul-Matogrossense Women
Esporte Clube Taveiropolis W vs Corumbaense W
0:1

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Corumbaense W 10 / 100
Esporte Clube Taveiropolis W 83 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Corumbaense W Esporte Clube Taveiropolis W

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Esporte Clube Taveiropolis W Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Corumbaense W's goal record stands at 73% scoring rate across 11 recent games.

Esporte Clube Taveiropolis W's defensive record shows goals conceded in 75% of 12 matches.

Recent resilience: Corumbaense W stayed unbeaten in 3 of the last 5 games.

H2H data points to 1.00 goals as a typical output.

Gólszerzési trendek

Corumbaense W VS Esporte Clube Taveiropolis W
3.13 Lőtt gólok 2.88
0.75 Kapott gólok 1.63
50% Felett 1.5 88%
38% Felett 2.5 88%
25% Felett 3.5 50%

Recent Form & Match History

Corumbaense W

(Home)
07 Dec
Corumbaense W
1 : 2
Esporte Clube Taveiropolis W
29 Nov
AA Portuguesa W
1 : 0
Corumbaense W
23 Nov
Corumbaense W
14 : 1
CEAB W
15 Nov
CEFAC W
0 : 2
Corumbaense W
02 Nov
Esporte Clube Taveiropolis W
0 : 1
Corumbaense W
Page 1 of 3

Esporte Clube Taveiropolis W

(Away)
11 Oct
Esporte Clube Taveiropolis W
1 : 2
Atletico Santista W
03 Oct
Atletico Santista W
0 : 3
Esporte Clube Taveiropolis W
13 Sept
EC Flamengo W
1 : 4
Esporte Clube Taveiropolis W
23 Aug
Esporte Clube Taveiropolis W
6 : 1
EC Flamengo W
13 Dec
Esporte Clube Taveiropolis W
3 : 0
CEFAC W
Page 1 of 3

League Standings (Group 1)

Pos Team P W D L GD Pts
1 AA Portuguesa W 4 4 0 0 63:0 12
2 Atletico Santista W 4 2 0 2 13:26 6
3 URSO W 4 0 0 4 2:52 0
Promotion - Sul-Matogrossense Women (Play Offs)

League Standings (Group 2)

Pos Team P W D L GD Pts
1 Esporte Clube Taveiropolis W 2 2 0 0 10:2 6
2 EC Flamengo W 2 0 0 2 2:10 0
Promotion - Sul-Matogrossense Women (Play Offs)