Sport Tippek

Stadium Background

Dobromerice vs Junior Decin - H2H Analysis, Preview & Predictions

Czech Republic Czech Republic

Ustecky KP
2026. okt. 17., Szo
VS
de. 08:30
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Dobromerice host Junior Decin in the Ustecky KP. This has the makings of an open, high-scoring game. Recent numbers: Dobromerice at 1.33 goals for, 1.87 against; Junior Decin at 2.27 for, 2.4 against. Past meetings favor Dobromerice slightly — 2-2-1 in wins/losses/draws. They last met on 2026. ápr. 2., ending 4:4. Model xG sits at 2.06 vs 1.81, favoring Junior Decin. The model tips Over 2.5 goals in this one.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

42%
Dobromerice
20%
Döntetlenek
38%
Junior Decin
Döntetlen valószínűség: 20% Favorit: Dobromerice

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

67% / Közepes Magabiztosság
  • Dobromerice haven't matched Junior Decin's recent run of results.
  • Dobromerice are the model's pick here, at 42%.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 70%
Over 4.5 Gól 32%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 75.8%
Dobromerice Kapott gól nélkül 11%
Junior Decin Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Dobromerice Junior Decin
Meccsek 30 30
Győzelmek 9 13
Döntetlenek 6 5
Vereségek 15 12
Lőtt Gólok 1.33 2.27
Kapott Gólok 1.87 2.4
Várható Gólok (xG) 2.06 1.81
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. ápr. 2. Ustecky KP
Dobromerice vs Junior Decin
4:4
2025. szept. 13. Ustecky KP
Junior Decin vs Dobromerice
1:2
2025. jún. 7. Ustecky KP
Junior Decin vs Dobromerice
1:0
2024. nov. 9. Ustecky KP
Dobromerice vs Junior Decin
2:0
2024. ápr. 20. 1. A trida (ULK)
Dobromerice vs Junior Decin
2:3

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Dobromerice 40 / 100
Junior Decin 36 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Dobromerice Junior Decin

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Draw (X)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Junior Decin let in goals in 90% of their last 30 matches.

Games between these two average 3.80 goals.

Dobromerice found the back of the net in 70% of recent matches (30 games).

Dobromerice has registered 3 games unbeaten in their last 5 outings.

Gólszerzési trendek

Dobromerice VS Junior Decin
1.63 Lőtt gólok 2.38
1.25 Kapott gólok 2.5
75% Felett 1.5 88%
50% Felett 2.5 88%
25% Felett 3.5 75%

Recent Form & Match History

Dobromerice

(Home)
11 Oct
Louny
3 : 0
Dobromerice
03 Oct
Dobromerice
1 : 0
Ledvice
26 Sept
Zatec
1 : 1
Dobromerice
19 Sept
Dobromerice
3 : 0
Litomericko
13 Sept
Tatran Kadan
2 : 1
Dobromerice
Page 1 of 6

Junior Decin

(Away)
10 Oct
Junior Decin
3 : 2
Horni Jiretin
03 Oct
Modlany
4 : 1
Junior Decin
26 Sept
Junior Decin
0 : 1
Nestemice
19 Sept
Junior Decin
4 : 2
Probostov
13 Sept
Louny
4 : 5
Junior Decin
Page 1 of 6