Sport Tippek

Stadium Background

FC Wegberg-Beeck vs Neunkirchen-Seelscheid - H2H Analysis, Preview & Predictions

Németország Németország

Oberliga Mittelrhein
2026. okt. 25., V
VS
du. 02:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

FC Wegberg-Beeck host Neunkirchen-Seelscheid in the Oberliga Mittelrhein. This has FC Wegberg-Beeck written all over it on paper. FC Wegberg-Beeck have averaged 2.13 scored and 1.03 conceded recently, against Neunkirchen-Seelscheid's 1.14 scored and 2.43 conceded. These two haven't met recently, so form does most of the talking. The numbers (1.20 xG vs 1.00) point toward FC Wegberg-Beeck. Home (1) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

90%
FC Wegberg-Beeck
6%
Döntetlenek
4%
Neunkirchen-Seelscheid
Döntetlen valószínűség: 6% Favorit: FC Wegberg-Beeck

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

95% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Neunkirchen-Seelscheid haven't matched FC Wegberg-Beeck's recent run of results.
  • Model gives FC Wegberg-Beeck a 90% chance of winning this.
  • Regular Oberliga Mittelrhein form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 37.5%
Over 4.5 Gól 17%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 72.2%
FC Wegberg-Beeck Kapott gól nélkül 20%
Neunkirchen-Seelscheid Kapott gól nélkül 12%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika FC Wegberg-Beeck Neunkirchen-Seelscheid
Meccsek 31 7
Győzelmek 18 1
Döntetlenek 5 1
Vereségek 8 5
Lőtt Gólok 2.13 1.14
Kapott Gólok 1.03 2.43
Várható Gólok (xG) 1.20 1.00
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

FC Wegberg-Beeck 85 / 100
Neunkirchen-Seelscheid 10 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
FC Wegberg-Beeck Neunkirchen-Seelscheid

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp FC Wegberg-Beeck Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

FC Wegberg-Beeck's goal record stands at 77% scoring rate across 31 recent games.

Neunkirchen-Seelscheid's defensive record shows goals conceded in 71% of 7 matches.

FC Wegberg-Beeck has registered 4 games unbeaten in their last 5 outings.

Neunkirchen-Seelscheid's recent record shows 4 losses from the last 5 matches.

Gólszerzési trendek

FC Wegberg-Beeck VS Neunkirchen-Seelscheid
2.5 Lőtt gólok 1
0.75 Kapott gólok 2.13
75% Felett 1.5 63%
63% Felett 2.5 63%
25% Felett 3.5 50%

Recent Form & Match History

FC Wegberg-Beeck

(Home)
11 Oct
FC Wegberg-Beeck
0 : 3
Merten
04 Oct
SpVg Porz 1919
0 : 1
FC Wegberg-Beeck
25 Sept
FC Wegberg-Beeck
2 : 1
1. FC Duren
20 Sept
Hennef
0 : 3
FC Wegberg-Beeck
11 Sept
FC Wegberg-Beeck
7 : 1
Konigsdorf
Page 1 of 7

Neunkirchen-Seelscheid

(Away)
09 Oct
Bornheim
6 : 1
Neunkirchen-Seelscheid
04 Oct
Neunkirchen-Seelscheid
0 : 1
FC Hurth
25 Sept
VfL Vichttal
3 : 0
Neunkirchen-Seelscheid
20 Sept
Neunkirchen-Seelscheid
0 : 1
Lindenthal-Hohenlind
13 Sept
Siegburger
2 : 2
Neunkirchen-Seelscheid
Page 1 of 2

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Eintracht Hohkeppel 7 5 1 1 22:12 16
2 FC Wegberg-Beeck 7 5 1 1 16:7 16
3 Lindenthal-Hohenlind 7 4 2 1 15:11 14
4 Merten 7 4 1 2 22:10 13
5 Fortuna Koln II 6 4 0 2 15:10 12
6 Frechen 7 3 2 2 14:13 11
7 1. FC Duren 7 3 1 3 15:15 10
8 Chlodwig Zulpich 7 3 1 3 19:21 10
9 Bornheim 7 3 0 4 17:17 9
10 FC Hurth 7 2 3 2 7:7 9
11 VfL Vichttal 7 2 2 3 18:14 8
12 Siegburger 7 2 2 3 12:16 8
13 Hennef 7 2 1 4 7:12 7
14 SpVg Porz 1919 7 1 2 4 8:13 5
15 Neunkirchen-Seelscheid 7 1 1 5 8:17 4
16 Konigsdorf 6 1 0 5 8:28 3
Promotion - Regionalliga West 2027/2028 (Main)