Sport Tippek

Stadium Background

FK Humenne vs Z. Moravce-Vrable - H2H Analysis, Preview & Predictions

Slovakia Slovakia

2. liga Humenne Football Stadium, Humenné
2026. okt. 17., Szo
VS
du. 12:30
Mi tippünk

Meccs Összegzés

FK Humenne host Z. Moravce-Vrable in the 2. liga. Z. Moravce-Vrable go into this one as the clear favorite. Recent numbers: FK Humenne at 2.11 goals for, 1.32 against; Z. Moravce-Vrable at 1.77 for, 1.13 against. Head-to-head, FK Humenne have won 0 to Z. Moravce-Vrable's 2, with 0 draws. They last met on 2025. márc. 14., ending 4:0. xG projections (1.20 - 1.00) back Z. Moravce-Vrable to edge this. The model's pick is Away (2) to win or Over 2.5 goals.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

18%
FK Humenne
22%
Döntetlenek
60%
Z. Moravce-Vrable
Döntetlen valószínűség: 22% Favorit: Z. Moravce-Vrable

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

82% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Attack-wise there's a gap: FK Humenne at 2.11 per game, Z. Moravce-Vrable at 1.77.
  • 60% — that's where the model lands on Z. Moravce-Vrable taking it.
  • Regular 2. liga form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 13%
Over 4.5 Gól 6%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 70.6%
FK Humenne Kapott gól nélkül 20%
Z. Moravce-Vrable Kapott gól nélkül 12%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika FK Humenne Z. Moravce-Vrable
Meccsek 28 31
Győzelmek 13 13
Döntetlenek 4 8
Vereségek 11 10
Lőtt Gólok 2.11 1.77
Kapott Gólok 1.32 1.13
Várható Gólok (xG) 1.20 1.00
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2025. márc. 14. 2. liga
Z. Moravce-Vrable vs FK Humenne
4:0
2024. aug. 17. 2. liga
FK Humenne vs Z. Moravce-Vrable
0:1

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

FK Humenne 20 / 100
Z. Moravce-Vrable 56 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
FK Humenne Z. Moravce-Vrable

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Z. Moravce-Vrable Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Attacking prowess: FK Humenne scored in 79% of their last 28 outings.

Defensive concern: Z. Moravce-Vrable conceded in 65% of 31 recent games.

Games between these two average 2.50 goals.

FK Humenne has registered 2 games unbeaten in their last 5 outings.

Gólszerzési trendek

FK Humenne VS Z. Moravce-Vrable
0.63 Lőtt gólok 1.25
1.5 Kapott gólok 0.75
63% Felett 1.5 63%
38% Felett 2.5 38%
13% Felett 3.5 13%

Recent Form & Match History

FK Humenne

(Home)
10 Oct
Bytca
4 : 1
FK Humenne
03 Oct
FK Humenne
0 : 2
FK Pohronie
28 Sept
Zilina B
0 : 0
FK Humenne
19 Sept
FK Humenne
1 : 1
Inter Bratislava
12 Sept
Povazska Bystrica
2 : 1
FK Humenne
Page 1 of 6

Z. Moravce-Vrable

(Away)
03 Oct
Inter Bratislava
2 : 2
Z. Moravce-Vrable
26 Sept
Z. Moravce-Vrable
0 : 2
Petrzalka
18 Sept
L. Mikulas
0 : 0
Z. Moravce-Vrable
14 Sept
Z. Moravce-Vrable
4 : 0
Zvolen
09 Sept
Nova Bana
1 : 2
Z. Moravce-Vrable
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Petrzalka 11 9 1 1 21:7 28
2 Samorin 11 9 0 2 22:12 27
3 Povazska Bystrica 12 7 2 3 25:21 23
4 Zilina B 12 6 2 4 16:13 20
5 Inter Bratislava 12 5 4 3 27:15 19
6 FK Pohronie 11 6 1 4 18:15 19
7 Galanta 12 6 1 5 18:19 19
8 Presov 12 5 3 4 17:18 18
9 L. Mikulas 12 4 4 4 17:14 16
10 Banik Lehota pod Vtacnikom 12 4 4 4 18:19 16
11 Slovan Bratislava B 12 4 3 5 18:16 15
12 Z. Moravce-Vrable 11 3 4 4 12:11 13
13 Malzenice 12 3 2 7 16:21 11
14 Bytca 12 3 0 9 13:31 9
15 FK Humenne 12 2 2 8 7:19 8
16 Zvolen 12 0 3 9 7:21 3
Promotion - Nike liga 2027/2028 (Main)
Promotion - Nike liga (Relegation)