Sport Tippek

Stadium Background

Freital vs SSC Weissenfels - H2H Analysis, Preview & Predictions

Németország Németország

Oberliga NOFV- Sud
2026. okt. 24., Szo
VS
du. 12:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Freital host SSC Weissenfels in the Oberliga NOFV- Sud. This one's hard to separate. Recent numbers: Freital at 1.67 goals for, 1.3 against; SSC Weissenfels at 1.43 for, 1.71 against. These two haven't met recently, so form does most of the talking. The numbers (1.63 xG vs 1.38) point toward Freital. Home (1) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

70%
Freital
17%
Döntetlenek
13%
SSC Weissenfels
Döntetlen valószínűség: 17% Favorit: Freital

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

88% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Freital have won more games recently than SSC Weissenfels.
  • Freital are the model's pick here, at 70%.
  • Regular Oberliga NOFV- Sud form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 44%
Over 4.5 Gól 20%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 71%
Freital Kapott gól nélkül 17%
SSC Weissenfels Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Freital SSC Weissenfels
Meccsek 27 7
Győzelmek 12 3
Döntetlenek 5 0
Vereségek 10 4
Lőtt Gólok 1.67 1.43
Kapott Gólok 1.3 1.71
Várható Gólok (xG) 1.63 1.38
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Freital 66 / 100
SSC Weissenfels 14 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Freital SSC Weissenfels

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Freital Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Freital's goal record stands at 78% scoring rate across 27 recent games.

SSC Weissenfels has conceded goals in 71% of their last 7 outings.

Freital has registered 4 games unbeaten in their last 5 outings.

SSC Weissenfels lost 4 of their last 5 games.

Gólszerzési trendek

Freital VS SSC Weissenfels
1.75 Lőtt gólok 1.25
1.5 Kapott gólok 1.5
88% Felett 1.5 75%
63% Felett 2.5 50%
50% Felett 3.5 38%

Recent Form & Match History

Freital

(Home)
10 Oct
Freital
1 : 1
Glauchau
26 Sept
Einheit Wernigerode
3 : 3
Freital
19 Sept
Freital
2 : 2
Auerbach
13 Sept
Einheit Rudolstadt
1 : 1
Freital
29 Aug
Freital
1 : 3
Eilenburg
Page 1 of 6

SSC Weissenfels

(Away)
11 Oct
Bautzen
2 : 0
SSC Weissenfels
26 Sept
SSC Weissenfels
0 : 2
Plauen
20 Sept
Halle
1 : 4
SSC Weissenfels
13 Sept
SSC Weissenfels
0 : 4
Halberstadt
30 Aug
Meuselwitz
3 : 2
SSC Weissenfels
Page 1 of 2

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Halberstadt 7 6 1 0 23:4 19
2 Meuselwitz 7 6 1 0 16:5 19
3 Eilenburg 7 5 1 1 25:10 16
4 Auerbach 7 4 2 1 16:8 14
5 Halle 7 4 0 3 15:14 12
6 Dresden II 7 2 5 0 11:6 11
7 Plauen 7 2 3 2 12:10 9
8 SSC Weissenfels 7 3 0 4 10:12 9
9 Bautzen 7 2 3 2 10:13 9
10 Sandersdorf 7 2 1 4 16:13 7
11 Freital 7 1 4 2 12:13 7
12 Einheit Wernigerode 7 1 4 2 12:18 7
13 Krieschow 7 1 2 4 7:18 5
14 Glauchau 7 0 3 4 6:13 3
15 1.FC Frankfurt 7 1 0 6 7:26 3
16 Einheit Rudolstadt 7 0 2 5 5:20 2
Promotion - Regionalliga Nordost 2027/2028 (Main)