Sport Tippek

Stadium Background

G.A. Eagles U21 vs Willem II U21 - H2H Analysis, Preview & Predictions

Hollandia Hollandia

Divisie 1 U21
2026. nov. 3., K
VS
du. 12:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

G.A. Eagles U21 host Willem II U21 in the Divisie 1 U21. Expect goals in this one — both sides have been finding the net. G.A. Eagles U21 have averaged 1.2 scored and 2.03 conceded recently, against Willem II U21's 1.81 scored and 1.65 conceded. Head-to-head, G.A. Eagles U21 have won 0 to Willem II U21's 2, with 0 draws. They last met on 2025. nov. 15., ending 0:2. Model xG sits at 1.42 vs 2.23, favoring Willem II U21. AI goal market prediction: Over 2.5, BTTS: GG.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

36%
G.A. Eagles U21
44%
Döntetlenek
20%
Willem II U21
Döntetlen valószínűség: 44% Favorit: Draw

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

71% / Közepes Magabiztosság
  • Willem II U21 have won more games recently than G.A. Eagles U21.
  • Model puts this one close, with a 44% draw probability.
  • Regular Divisie 1 U21 form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 96%
Over 1.5 Gól 85.5%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 50%
Over 4.5 Gól 23%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 74.6%
G.A. Eagles U21 Kapott gól nélkül 10%
Willem II U21 Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika G.A. Eagles U21 Willem II U21
Meccsek 30 31
Győzelmek 9 13
Döntetlenek 3 5
Vereségek 18 13
Lőtt Gólok 1.2 1.81
Kapott Gólok 2.03 1.65
Várható Gólok (xG) 1.42 2.23
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2025. nov. 15. Divisie 1 U21
G.A. Eagles U21 vs Willem II U21
0:2
2025. okt. 4. Divisie 1 U21
Willem II U21 vs G.A. Eagles U21
2:1

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

G.A. Eagles U21 34 / 100
Willem II U21 20 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
G.A. Eagles U21 Willem II U21

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Willem II U21 Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Defensive concern: Willem II U21 conceded in 81% of 31 recent games.

G.A. Eagles U21 found the back of the net in 70% of recent matches (30 games).

Games between these two average 2.50 goals.

Recent resilience: G.A. Eagles U21 stayed unbeaten in 3 of the last 5 games.

Gólszerzési trendek

G.A. Eagles U21 VS Willem II U21
0.83 Lőtt gólok 2.13
2.33 Kapott gólok 2
83% Felett 1.5 88%
50% Felett 2.5 75%
50% Felett 3.5 50%

Recent Form & Match History

G.A. Eagles U21

(Home)
10 Oct
De Graafschap U21
0 : 1
G.A. Eagles U21
26 Sept
Zwolle U21
2 : 0
G.A. Eagles U21
19 Sept
G.A. Eagles U21
2 : 2
Groningen U21
12 Sept
G.A. Eagles U21
1 : 1
FC Twente/Heracles U21
05 Sept
Feyenoord U21
4 : 1
G.A. Eagles U21
Page 1 of 6

Willem II U21

(Away)
13 Oct
Willem II U21
0 : 0
Groningen U21
10 Oct
Willem II U21
1 : 3
FC Twente/Heracles U21
19 Sept
Willem II U21
0 : 2
De Graafschap U21
13 Sept
Willem II U21
2 : 3
Feyenoord U21
05 Sept
Cambuur U21
3 : 3
Willem II U21
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Feyenoord U21 5 5 0 0 18:4 15
2 Cambuur U21 5 3 1 1 13:5 10
3 De Graafschap U21 6 3 0 3 7:6 9
4 Zwolle U21 6 3 0 3 7:8 9
5 Groningen U21 6 2 2 2 9:10 8
6 FC Twente/Heracles U21 6 2 1 3 7:13 7
7 G.A. Eagles U21 6 1 2 3 5:14 5
8 Willem II U21 6 0 2 4 6:12 2
Promotion - Divisie 1 U21 (Play Offs)