Sport Tippek

Stadium Background

Genclerbirligi U19 vs Galatasaray U19 - H2H Analysis, Preview & Predictions

Törökország Törökország

U19 League
2026. okt. 18., V
VS
du. 12:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Genclerbirligi U19 host Galatasaray U19 in the U19 League. Neither defense has been convincing lately, which should mean goals. Genclerbirligi U19 have averaged 1.86 scored and 1.43 conceded recently, against Galatasaray U19's 1.74 scored and 2.37 conceded. No recent head-to-head history to lean on here — form is the better guide. Model xG sits at 2.13 vs 1.88, favoring Genclerbirligi U19. The model tips Over 2.5 goals in this one.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

31%
Genclerbirligi U19
39%
Döntetlenek
30%
Galatasaray U19
Döntetlen valószínűség: 39% Favorit: Draw

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

65% / Közepes Magabiztosság
  • Look at the last few games and Galatasaray U19 come out ahead of Genclerbirligi U19 on wins alone.
  • Model puts this one close, with a 39% draw probability.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 98%
Over 1.5 Gól 87.5%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 56.5%
Over 4.5 Gól 25%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 74.6%
Genclerbirligi U19 Kapott gól nélkül 10%
Galatasaray U19 Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Genclerbirligi U19 Galatasaray U19
Meccsek 7 27
Győzelmek 3 9
Döntetlenek 0 4
Vereségek 4 14
Lőtt Gólok 1.86 1.74
Kapott Gólok 1.43 2.37
Várható Gólok (xG) 2.13 1.88
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Genclerbirligi U19 30 / 100
Galatasaray U19 29 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Genclerbirligi U19 Galatasaray U19

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Galatasaray U19 Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Genclerbirligi U19 scored in 86% of their last 7 games.

Galatasaray U19 let in goals in 81% of their last 27 matches.

Solid form: Genclerbirligi U19 remains unbeaten in 2 of 5 recent matches.

Difficult form: Galatasaray U19 registered 2 defeats in their last 5 games.

Gólszerzési trendek

Genclerbirligi U19 VS Galatasaray U19
1.63 Lőtt gólok 2.5
1.25 Kapott gólok 2.63
75% Felett 1.5 100%
63% Felett 2.5 75%
38% Felett 3.5 75%

Recent Form & Match History

Genclerbirligi U19

(Home)
10 Oct
Genclerbirligi U19
0 : 1
Amedspor U19
19 Sept
Basaksehir U19
3 : 2
Genclerbirligi U19
13 Sept
Genclerbirligi U19
4 : 0
Kasimpasa U19
06 Sept
Trabzonspor U19
2 : 1
Genclerbirligi U19
28 Aug
Genclerbirligi U19
3 : 2
Erzurumspor U19
Page 1 of 2

Galatasaray U19

(Away)
09 Oct
Galatasaray U19
3 : 0
Kasimpasa U19
19 Sept
Trabzonspor U19
3 : 1
Galatasaray U19
13 Sept
Galatasaray U19
5 : 0
Kocaelispor U19
09 Sept
Sporting CP U19
2 : 2
Galatasaray U19
04 Sept
Basaksehir U19
3 : 1
Galatasaray U19
Page 1 of 6