Sport Tippek

Stadium Background

Genk W vs RAAL La Louviere W - H2H Analysis, Preview & Predictions

Belgium Belgium

Super League Women
2026. okt. 24., Szo
VS
de. 11:30
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Genk W host RAAL La Louviere W in the Super League Women. Recent form is the clearest guide to this one. Recent numbers: Genk W at 1.38 goals for, 1.55 against; RAAL La Louviere W at 1.46 for, 1.42 against. No recent head-to-head history to lean on here — form is the better guide. Model xG sits at 0.80 vs 1.10, favoring RAAL La Louviere W. The model calls this a Draw — both sides look evenly matched.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

42%
Genk W
20%
Döntetlenek
38%
RAAL La Louviere W
Döntetlen valószínűség: 20% Favorit: Genk W

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

67% / Közepes Magabiztosság
  • RAAL La Louviere W have won more games recently than Genk W.
  • 42% — that's where the model lands on Genk W taking it.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 70%
Over 4.5 Gól 32%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 72.6%
Genk W Kapott gól nélkül 20%
RAAL La Louviere W Kapott gól nélkül 18%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Genk W RAAL La Louviere W
Meccsek 29 26
Győzelmek 10 13
Döntetlenek 6 5
Vereségek 13 8
Lőtt Gólok 1.38 1.46
Kapott Gólok 1.55 1.42
Várható Gólok (xG) 0.80 1.10
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Genk W 42 / 100
RAAL La Louviere W 38 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Genk W RAAL La Louviere W

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Draw (X)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

RAAL La Louviere W let in goals in 81% of their last 26 matches.

Genk W scored in 68% of their last 28 games.

Genk W has registered 3 games unbeaten in their last 5 outings.

RAAL La Louviere W lost 2 of their last 5 games.

Gólszerzési trendek

Genk W VS RAAL La Louviere W
0.75 Lőtt gólok 0.71
1.5 Kapott gólok 0.86
63% Felett 1.5 43%
50% Felett 2.5 14%
25% Felett 3.5 14%

Recent Form & Match History

Genk W

(Home)
03 Oct
Standard Liege W
0 : 2
Genk W
25 Sept
Genk W
2 : 0
Gent W
19 Sept
Club Brugge W
1 : 0
Genk W
12 Sept
Genk W
0 : 0
Leuven W
05 Sept
RSC Anderlecht W
4 : 0
Genk W
Page 1 of 6

RAAL La Louviere W

(Away)
04 Oct
Leuven W
0 : 0
RAAL La Louviere W
26 Sept
RSC Anderlecht W
2 : 0
RAAL La Louviere W
19 Sept
RAAL La Louviere W
3 : 2
Gent W
12 Sept
Standard Liege W
1 : 0
RAAL La Louviere W
05 Sept
RAAL La Louviere W
1 : 0
Waregem W
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Club Brugge W 5 4 1 0 10:4 13
2 RSC Anderlecht W 5 4 0 1 11:3 12
3 Leuven W 5 2 3 0 12:2 9
4 Genk W 5 2 1 2 4:5 7
5 RAAL La Louviere W 5 2 1 2 4:5 7
6 Standard Liege W 5 2 0 3 6:13 6
7 Waregem W 5 1 0 4 7:10 3
8 Gent W 5 0 0 5 4:16 0
Promotion - Super League Women (Winners stage)
Relegation - Super League Women (Losers stage)