Sport Tippek

Stadium Background

Hapoel Kfar Shalem vs Hapoel Akko - H2H Analysis, Preview & Predictions

Israel Israel

Leumit League
Mi tippünk

Mérkőzés események

44' Event
Baye O.
56' Event
Baye O.
80' Event
Asras L.

Meccs Összegzés

Hapoel Kfar Shalem in this Leumit League matchup, with the score ending 4-0 — backing the pre-match view that favored Hapoel Kfar Shalem.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

90%
Hapoel Kfar Shalem
6%
Döntetlenek
4%
Hapoel Akko
Döntetlen valószínűség: 6% Favorit: Hapoel Kfar Shalem

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

95% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Form's been kind to Hapoel Kfar Shalem lately — more wins on the board than Hapoel Akko.
  • Win probability leans Hapoel Kfar Shalem's way, sitting at 90%.
  • Regular Leumit League form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 70%
Over 4.5 Gól 32%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 73.4%
Hapoel Kfar Shalem Kapott gól nélkül 16%
Hapoel Akko Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Hapoel Kfar Shalem Hapoel Akko
Meccsek 28 28
Győzelmek 14 4
Döntetlenek 6 6
Vereségek 8 18
Lőtt Gólok 2.14 0.68
Kapott Gólok 1.82 1.93
Várható Gólok (xG) 2.56 1.44
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. okt. 19. Leumit League
Hapoel Kfar Shalem vs Hapoel Akko
4:0
2026. ápr. 14. Leumit League
Hapoel Akko vs Hapoel Kfar Shalem
1:1
2025. dec. 8. Leumit League
Hapoel Kfar Shalem vs Hapoel Akko
1:2
2025. febr. 10. Leumit League
Hapoel Kfar Shalem vs Hapoel Akko
4:1
2024. okt. 13. Leumit League
Hapoel Akko vs Hapoel Kfar Shalem
0:1

Kulcsjátékosok Elemzése

Top játékosok és várható gólrészvétel

Hapoel Kfar Shalem Összehasonlítás

Gólkirály Baye O.
2 Gólok
Asszisztok Asras L.
1 Ast
Átlag xG / meccs 1.97
Átlag xA / meccs 1.28

Hapoel Akko Összehasonlítás

Átlag xG / meccs 1.31
Átlag xA / meccs 0.8

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Hapoel Kfar Shalem 84 / 100
Hapoel Akko 10 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Hapoel Kfar Shalem Hapoel Akko

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Hapoel Kfar Shalem Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 5:3
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Hapoel Kfar Shalem found the back of the net in 89% of recent matches (28 games).

Recent resilience: Hapoel Kfar Shalem stayed unbeaten in 5 of the last 5 games.

Defensive concern: Hapoel Akko conceded in 79% of 28 recent games.

Historical meetings average 3.00 goals per match.

Gólszerzési trendek

Hapoel Kfar Shalem VS Hapoel Akko
2.5 Lőtt gólok 0
1.88 Kapott gólok 2.63
100% Felett 1.5 63%
100% Felett 2.5 63%
75% Felett 3.5 38%

Recent Form & Match History

Hapoel Kfar Shalem

(Home)
19 Oct
Hapoel Kfar Shalem
4 : 0
Hapoel Akko
12 Oct
Hapoel Kfar Shalem
2 : 1
H. Raanana
01 Oct
Maccabi Bnei Raina
1 : 2
Hapoel Kfar Shalem
28 Sept
Hapoel Kfar Shalem
3 : 1
Maccabi Jaffa
17 Sept
Hapoel Afula
3 : 3
Hapoel Kfar Shalem
Page 1 of 6

Hapoel Akko

(Away)
19 Oct
Hapoel Kfar Shalem
4 : 0
Hapoel Akko
09 Oct
Hapoel Akko
0 : 0
Maccabi Bnei Raina
01 Oct
Maccabi Jaffa
1 : 0
Hapoel Akko
24 Sept
Hapoel Akko
0 : 3
Hapoel Afula
17 Sept
M. Nazareth
1 : 0
Hapoel Akko
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 SC Ashdod 10 8 1 1 22:8 25
2 Yehuda 10 7 3 0 21:8 24
3 H. Ironi Rishon 10 6 3 1 19:10 21
4 Hapoel Kfar Shalem 10 6 2 2 23:18 20
5 Kiryat Yam 10 6 1 3 27:16 19
6 Hapoel Afula 10 5 3 2 18:13 18
7 H. Raanana 10 5 1 4 21:14 16
8 Maccabi Bnei Raina 10 4 2 4 14:14 14
9 MS Kafr Qasim 10 4 1 5 13:11 13
10 Ironi Modiin 10 3 2 5 15:17 11
11 Kiryat Gat 10 2 4 4 9:11 10
12 M. Nazareth 10 3 1 6 10:17 10
13 M. Herzliya 10 2 3 5 9:13 9
14 Hapoel Kfar Saba 10 3 0 7 15:24 9
15 Maccabi Jaffa 10 2 0 8 7:22 6
16 Hapoel Akko 10 0 1 9 0:27 1
Promotion - Leumit League (Promotion Group)
Relegation - Leumit League (Relegation Group)