Sport Tippek

Stadium Background

HPS W vs Gnistan W - H2H Analysis, Preview & Predictions

Finland Finland

Kansallinen Liiga Women JYA Housing Areena, Helsinki
2026. okt. 24., Szo
VS
du. 02:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

HPS W host Gnistan W in the Kansallinen Liiga Women. Recent head-to-head results give a strong hint here. HPS W have averaged 1.97 scored and 1.2 conceded recently, against Gnistan W's 1.2 scored and 2.36 conceded. Past meetings favor HPS W slightly — 3-0-0 in wins/losses/draws. They last met on 2026. szept. 12., ending 1:3. The numbers (2.19 xG vs 1.25) point toward HPS W. The model's pick is Home (1) to win or Over 2.5 goals.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

90%
HPS W
6%
Döntetlenek
4%
Gnistan W
Döntetlen valószínűség: 6% Favorit: HPS W

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

95% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • HPS W carry the better recent record into this one.
  • Model gives HPS W a 90% chance of winning this.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).
  • These two have met 3 times recently and HPS W have taken 3 of them.

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 50%
Over 4.5 Gól 23%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 71.8%
HPS W Kapott gól nélkül 19%
Gnistan W Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika HPS W Gnistan W
Meccsek 30 25
Győzelmek 18 6
Döntetlenek 5 1
Vereségek 7 18
Lőtt Gólok 1.97 1.2
Kapott Gólok 1.2 2.36
Várható Gólok (xG) 2.19 1.25
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. szept. 12. Kansallinen Liiga Women
Gnistan W vs HPS W
1:3
2026. jún. 13. Kansallinen Liiga Women
HPS W vs Gnistan W
4:0
2026. ápr. 4. Kansallinen Liiga Women
Gnistan W vs HPS W
1:2

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

HPS W 85 / 100
Gnistan W 10 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
HPS W Gnistan W

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp HPS W Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

HPS W scored in 83% of their last 30 games.

Gnistan W let in goals in 84% of their last 25 matches.

Games between these two average 3.67 goals.

Away concern: Gnistan W has suffered 5 losses in 5 recent matches.

Gólszerzési trendek

HPS W VS Gnistan W
1.63 Lőtt gólok 0.88
1.63 Kapott gólok 2.75
75% Felett 1.5 88%
75% Felett 2.5 75%
50% Felett 3.5 50%

Recent Form & Match History

HPS W

(Home)
04 Oct
HJK W
2 : 3
HPS W
26 Sept
HPS W
1 : 0
Aland United W
19 Sept
KuPS W
0 : 0
HPS W
12 Sept
Gnistan W
1 : 3
HPS W
06 Sept
HPS W
1 : 3
HJK W
Page 1 of 6

Gnistan W

(Away)
03 Oct
Aland United W
3 : 1
Gnistan W
26 Sept
Gnistan W
0 : 3
Ilves W
19 Sept
HJK W
6 : 1
Gnistan W
12 Sept
Gnistan W
1 : 3
HPS W
29 Aug
KuPS W
2 : 0
Gnistan W
Page 1 of 5

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 HJK W 22 18 1 3 62:21 55
2 Aland United W 22 14 1 7 56:30 43
3 KuPS W 22 13 3 6 43:29 42
4 HPS W 22 12 5 5 34:25 41
5 Ilves W 22 8 2 12 39:45 26
6 Gnistan W 22 5 1 16 29:56 16
Promotion - UEFA Europa Cup Women 2027/2028 (Qualification)