Sport Tippek

Stadium Background

Jaromer vs Ceska Skalice - H2H Analysis, Preview & Predictions

Czech Republic Czech Republic

Kralovehradecky KP
2026. okt. 18., V
VS
du. 01:30
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Jaromer host Ceska Skalice in the Kralovehradecky KP. Expect goals in this one — both sides have been finding the net. Recent numbers: Jaromer at 1.52 goals for, 1.1 against; Ceska Skalice at 1.72 for, 2.31 against. Past meetings favor Ceska Skalice slightly — 1-3-1 in wins/losses/draws. They last met on 2025. jún. 8., ending 1:4. Model xG sits at 2.44 vs 1.75, favoring Jaromer. Over 2.5 looks the sharpest market angle here.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

90%
Jaromer
6%
Döntetlenek
4%
Ceska Skalice
Döntetlen valószínűség: 6% Favorit: Jaromer

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

95% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Jaromer have won more games recently than Ceska Skalice.
  • Jaromer are the model's pick here, at 90%.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 99%
Over 1.5 Gól 94%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 62.5%
Over 4.5 Gól 28%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 75%
Jaromer Kapott gól nélkül 12%
Ceska Skalice Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Jaromer Ceska Skalice
Meccsek 31 29
Győzelmek 12 10
Döntetlenek 12 5
Vereségek 7 14
Lőtt Gólok 1.52 1.72
Kapott Gólok 1.1 2.31
Várható Gólok (xG) 2.44 1.75
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2025. jún. 8. Kralovehradecky KP
Ceska Skalice vs Jaromer
1:4
2024. nov. 10. Kralovehradecky KP
Jaromer vs Ceska Skalice
1:2
2024. jún. 2. Kralovehradecky KP
Ceska Skalice vs Jaromer
2:0
2023. nov. 5. Kralovehradecky KP
Jaromer vs Ceska Skalice
0:4
2021. ápr. 11. 1. A trida (HKK)
Ceska Skalice vs Jaromer
0:0

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Jaromer 83 / 100
Ceska Skalice 10 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Jaromer Ceska Skalice

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Jaromer Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Defensive concern: Ceska Skalice conceded in 86% of 29 recent games.

Jaromer's goal record stands at 77% scoring rate across 31 recent games.

H2H data points to 2.80 goals as a typical output.

Jaromer has registered 4 games unbeaten in their last 5 outings.

Gólszerzési trendek

Jaromer VS Ceska Skalice
2.13 Lőtt gólok 2.38
1.13 Kapott gólok 2.75
100% Felett 1.5 88%
50% Felett 2.5 75%
50% Felett 3.5 75%

Recent Form & Match History

Jaromer

(Home)
11 Oct
Vrchlabi
0 : 2
Jaromer
04 Oct
Jaromer
2 : 0
Horice
26 Sept
Nachod
2 : 0
Jaromer
20 Sept
Jaromer
2 : 0
Chlumec nad Cidlinou B
13 Sept
Dobruska
2 : 2
Jaromer
Page 1 of 7

Ceska Skalice

(Away)
11 Oct
Ceska Skalice
1 : 3
Lazne Belohrad
03 Oct
Ceska Skalice
3 : 1
Jicin
26 Sept
Vrchlabi
1 : 1
Ceska Skalice
20 Sept
Ceska Skalice
0 : 0
Horice
12 Sept
Nachod
6 : 0
Ceska Skalice
Page 1 of 6