Sport Tippek

Stadium Background

Kalju U21 vs FC Tallinn - H2H Analysis, Preview & Predictions

Estonia Estonia

Esiliiga Hiiu Stadium, Tallinn
2026. okt. 24., Szo
VS
de. 09:30
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Kalju U21 host FC Tallinn in the Esiliiga. Recent form is the clearest guide to this one. Recent numbers: Kalju U21 at 1.32 goals for, 2.64 against; FC Tallinn at 1.52 for, 2.06 against. Past meetings favor FC Tallinn slightly — 2-3-0 in wins/losses/draws. They last met on 2026. aug. 29., ending 0:2. Model xG sits at 1.19 vs 1.94, favoring FC Tallinn. Away (2) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

31%
Kalju U21
39%
Döntetlenek
30%
FC Tallinn
Döntetlen valószínűség: 39% Favorit: Draw

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

65% / Közepes Magabiztosság
  • FC Tallinn have won more games recently than Kalju U21.
  • 39% chance of a draw — the model doesn't see a clear favorite.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 38%
Over 4.5 Gól 17%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 73.4%
Kalju U21 Kapott gól nélkül 10%
FC Tallinn Kapott gól nélkül 12%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Kalju U21 FC Tallinn
Meccsek 28 31
Győzelmek 7 11
Döntetlenek 3 7
Vereségek 18 13
Lőtt Gólok 1.32 1.52
Kapott Gólok 2.64 2.06
Várható Gólok (xG) 1.19 1.94
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. aug. 29. Esiliiga
FC Tallinn vs Kalju U21
0:2
2026. jún. 1. Esiliiga
Kalju U21 vs FC Tallinn
1:3
2026. ápr. 4. Esiliiga
FC Tallinn vs Kalju U21
6:3
2025. szept. 27. Esiliiga
FC Tallinn vs Kalju U21
2:1
2025. aug. 9. Esiliiga
Kalju U21 vs FC Tallinn
1:0

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Kalju U21 30 / 100
FC Tallinn 29 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Kalju U21 FC Tallinn

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp FC Tallinn Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

FC Tallinn let in goals in 84% of their last 31 matches.

These sides typically produce 3.80 goals when they meet.

Attacking prowess: Kalju U21 scored in 70% of their last 27 outings.

Solid form: Kalju U21 remains unbeaten in 1 of 5 recent matches.

Gólszerzési trendek

Kalju U21 VS FC Tallinn
0.88 Lőtt gólok 1.88
2 Kapott gólok 1.5
63% Felett 1.5 100%
50% Felett 2.5 63%
38% Felett 3.5 38%

Recent Form & Match History

Kalju U21

(Home)
11 Oct
Maardu Linnameeskond
:
Kalju U21
21 Sept
Kalju U21
2 : 3
Nomme Utd U21
14 Sept
Tartu JK Welco
3 : 0
Kalju U21
10 Sept
Kalju U21
1 : 5
Flora Tallinn U21
06 Sept
Elva
1 : 0
Kalju U21
Page 1 of 6

FC Tallinn

(Away)
10 Oct
Flora Tallinn U21
1 : 2
FC Tallinn
03 Oct
FC Tallinn
0 : 10
Harju JK Laagri
22 Sept
FC Tallinn
5 : 0
Harju JK Laagri U21
19 Sept
Elva
1 : 1
FC Tallinn
13 Sept
FC Tallinn
1 : 5
Levadia U21
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Tartu JK Welco 32 21 5 6 85:39 68
2 Viimsi JK 32 17 5 10 58:32 56
3 Flora Tallinn U21 32 15 6 11 73:55 51
4 Elva 32 15 6 11 47:48 51
5 Levadia U21 31 15 2 14 61:55 47
6 Tallinna Kalev 31 11 7 13 53:57 40
7 Nomme Utd U21 32 11 6 15 50:63 39
8 FC Tallinn 31 9 8 14 41:64 35
9 Kalju U21 31 7 4 20 38:79 25
10 Maardu Linnameeskond 36 12 5 19 45:59 41
Promotion - Meistriliiga 2027 (Main)
Promotion - Meistriliiga (Relegation)
Relegation - Esiliiga (Relegation)
Relegation - Esiliiga B 2027 (Main)