Sport Tippek

Stadium Background

Kazma SC vs Al Sulaibikhat - H2H Analysis, Preview & Predictions

Kuwait Kuwait

Premier League
2026. okt. 23., P
VS
du. 02:35
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Kazma SC host Al Sulaibikhat in the Premier League. Chances could be at a premium in this fixture. Kazma SC have averaged 1.3 scored and 1.13 conceded recently, against Al Sulaibikhat's 1.71 scored and 1.06 conceded. Head-to-head, Kazma SC have won 3 to Al Sulaibikhat's 2, with 0 draws. They last met on 2026. jan. 4., ending 3:2. The numbers (0.77 xG vs 1.19) point toward Al Sulaibikhat. The model tips Over 2.5 goals in this one.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

30%
Kazma SC
39%
Döntetlenek
31%
Al Sulaibikhat
Döntetlen valószínűség: 39% Favorit: Draw

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

65% / Közepes Magabiztosság
  • Look at the last few games and Al Sulaibikhat come out ahead of Kazma SC on wins alone.
  • Model puts this one close, with a 39% draw probability.
  • Regular Premier League form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 21.5%
Over 4.5 Gól 10%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 72.2%
Kazma SC Kapott gól nélkül 20%
Al Sulaibikhat Kapott gól nélkül 18%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Kazma SC Al Sulaibikhat
Meccsek 30 31
Győzelmek 11 15
Döntetlenek 11 9
Vereségek 8 7
Lőtt Gólok 1.3 1.71
Kapott Gólok 1.13 1.06
Várható Gólok (xG) 0.77 1.19
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. jan. 4. Crown Prince Cup
Al Sulaibikhat vs Kazma SC
3:2
2020. dec. 17. Premier League
Kazma SC vs Al Sulaibikhat
2:0
2019. márc. 28. Emir Cup
Kazma SC vs Al Sulaibikhat
1:0
2017. ápr. 21. Premier League
Al Sulaibikhat vs Kazma SC
1:0
2016. dec. 24. Premier League
Kazma SC vs Al Sulaibikhat
1:0

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Kazma SC 31 / 100
Al Sulaibikhat 32 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Kazma SC Al Sulaibikhat

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Kazma SC Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Kazma SC's goal record stands at 73% scoring rate across 30 recent games.

Defensive concern: Al Sulaibikhat conceded in 71% of 31 recent games.

H2H data points to 2.00 goals as a typical output.

Kazma SC has registered 4 games unbeaten in their last 5 outings.

Gólszerzési trendek

Kazma SC VS Al Sulaibikhat
1.29 Lőtt gólok 1.25
1.14 Kapott gólok 0.25
71% Felett 1.5 50%
43% Felett 2.5 25%
43% Felett 3.5 0%

Recent Form & Match History

Kazma SC

(Home)
14 Oct
Al Ettifaq FC
2 : 0
Kazma SC
09 Oct
Kazma SC
1 : 1
Al Arabi (Kuwait)
06 Sept
Al Shabab
2 : 3
Kazma SC
01 Sept
Kazma SC
0 : 0
Al Sahel
27 Aug
Al Tadamon
1 : 3
Kazma SC
Page 1 of 6

Al Sulaibikhat

(Away)
11 Oct
Al Sulaibikhat
1 : 1
Al Jahra
04 Sept
Al Arabi (Kuwait)
3 : 3
Al Sulaibikhat
31 Aug
Al Sulaibikhat
1 : 1
Al Shabab
27 Aug
Al Sahel
1 : 0
Al Sulaibikhat
20 Aug
Al Jazira
0 : 1
Al Sulaibikhat
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Al Kuwait 4 3 1 0 12:4 10
2 Al Qadisiya 4 3 0 1 7:2 9
3 Kazma SC 4 2 2 0 7:4 8
4 Al Shabab 4 2 1 1 8:6 7
5 Al Fahaheel 4 2 0 2 10:5 6
6 Al Salmiya 4 2 0 2 4:4 6
7 Al Naser 4 2 0 2 5:12 6
8 Al Jahra 4 1 1 2 5:6 4
9 Al Sahel 4 1 1 2 1:1 4
10 Al Arabi (Kuwait) 4 0 3 1 8:9 3
11 Al Sulaibikhat 4 0 3 1 5:6 3
12 Al Tadamon 4 0 0 4 2:11 0
Promotion - AFC Champions League 2 2027/2028 (Main)
Promotion - AFC Champions League 2 2027/2028 (Qualification)
Promotion - Arab Club Champions Cup 2027 (Main)
Promotion - Gulf Club Champions League 2027/2028 (Main)
Relegation - Division 1 2027/2028 (Main)