Sport Tippek

Stadium Background

KRC Mechelen vs KSK Tongeren - H2H Analysis, Preview & Predictions

Belgium Belgium

Second Amateur Division Group VFV B
2026. okt. 17., Szo
VS
du. 06:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

KRC Mechelen host KSK Tongeren in the Second Amateur Division Group VFV B. This one's hard to separate. Recent numbers: KRC Mechelen at 1.21 goals for, 1.31 against; KSK Tongeren at 1.27 for, 2.13 against. Head-to-head, KRC Mechelen have won 2 to KSK Tongeren's 0, with 3 draws. They last met on 2026. jan. 31., ending 1:1. The numbers (1.94 xG vs 1.13) point toward KRC Mechelen. AI prediction: Home (1) Win — correct score tipped at 2-1.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

50%
KRC Mechelen
28%
Döntetlenek
22%
KSK Tongeren
Döntetlen valószínűség: 28% Favorit: KRC Mechelen

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

76% / Magas Magabiztosság
  • KRC Mechelen have won more games recently than KSK Tongeren.
  • 50% — that's where the model lands on KRC Mechelen taking it.
  • Regular Second Amateur Division Group VFV B form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 44%
Over 4.5 Gól 20%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 73.4%
KRC Mechelen Kapott gól nélkül 20%
KSK Tongeren Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika KRC Mechelen KSK Tongeren
Meccsek 29 30
Győzelmek 8 6
Döntetlenek 11 12
Vereségek 10 12
Lőtt Gólok 1.21 1.27
Kapott Gólok 1.31 2.13
Várható Gólok (xG) 1.94 1.13
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. jan. 31. Second Amateur Division Group VFV B
KRC Mechelen vs KSK Tongeren
1:1
2025. okt. 25. Second Amateur Division Group VFV B
KSK Tongeren vs KRC Mechelen
1:1
2025. márc. 22. Second Amateur Division Group VFV B
KRC Mechelen vs KSK Tongeren
3:0
2024. aug. 31. Second Amateur Division Group VFV B
KSK Tongeren vs KRC Mechelen
1:2
2024. febr. 17. Second Amateur Division Group VFV B
KRC Mechelen vs KSK Tongeren
1:1

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

KRC Mechelen 49 / 100
KSK Tongeren 22 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
KRC Mechelen KSK Tongeren

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp KRC Mechelen Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

KRC Mechelen's goal record stands at 79% scoring rate across 29 recent games.

KSK Tongeren has conceded goals in 77% of their last 30 outings.

Historical meetings average 2.40 goals per match.

KRC Mechelen has registered 4 games unbeaten in their last 5 outings.

Gólszerzési trendek

KRC Mechelen VS KSK Tongeren
1.25 Lőtt gólok 1
1.25 Kapott gólok 2.63
63% Felett 1.5 75%
38% Felett 2.5 50%
38% Felett 3.5 50%

Recent Form & Match History

KRC Mechelen

(Home)
03 Oct
KRC Mechelen
2 : 2
Rotselaar
30 Sept
Wellen
2 : 3
KRC Mechelen
19 Sept
KRC Mechelen
1 : 4
Antwerp B
12 Sept
Bocholter
0 : 2
KRC Mechelen
06 Sept
Boom
0 : 0
KRC Mechelen
Page 1 of 6

KSK Tongeren

(Away)
04 Oct
Diegem
1 : 0
KSK Tongeren
27 Sept
KSK Tongeren
3 : 3
Hades
19 Sept
Overijse
2 : 0
KSK Tongeren
12 Sept
KSK Tongeren
2 : 2
Eendracht Termien
05 Sept
KSK Tongeren
0 : 0
Cappellen
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Overijse 6 6 0 0 18:4 18
2 Hades 6 4 1 1 17:9 13
3 De Kempen 6 3 3 0 15:6 12
4 KVC Wilrijk 6 3 0 3 16:13 9
5 Antwerp B 6 3 0 3 9:8 9
6 Diegem 6 2 3 1 12:12 9
7 KRC Mechelen 6 2 3 1 9:9 9
8 Eendracht Termien 6 2 2 2 16:14 8
9 Wellen 6 2 1 3 11:12 7
10 Rotselaar 6 2 1 3 10:12 7
11 Boom 6 2 1 3 6:12 7
12 Nijlen 6 2 1 3 6:13 7
13 Bocholter 6 1 2 3 8:15 5
14 St. Truiden 2 6 1 1 4 9:14 4
15 KSK Tongeren 6 0 4 2 7:10 4
16 Cappellen 6 0 3 3 7:13 3
Promotion - National Division 1 - VV 2027/2028 (Main)
Promotion - Second Amateur Division Group ACFF (Promotion - Play Offs)
Relegation - Second Amateur Division Group VFV A (Relegation)