Sport Tippek

Stadium Background

KV Mechelen 2 vs FC Lebbeke - H2H Analysis, Preview & Predictions

Belgium Belgium

Second Amateur Division Group VFV A
Mi tippünk

Meccs Összegzés

KV Mechelen 2 in this Second Amateur Division Group VFV A matchup, with the score ending 4-1 — backing the pre-match view that favored KV Mechelen 2.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

31%
KV Mechelen 2
39%
Döntetlenek
30%
FC Lebbeke
Döntetlen valószínűség: 39% Favorit: Draw

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

65% / Közepes Magabiztosság
  • FC Lebbeke haven't matched KV Mechelen 2's recent run of results.
  • 39% chance of a draw — the model doesn't see a clear favorite.
  • Regular Second Amateur Division Group VFV A form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 98%
Over 1.5 Gól 87.5%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 56.5%
Over 4.5 Gól 25%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 77%
KV Mechelen 2 Kapott gól nélkül 11%
FC Lebbeke Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika KV Mechelen 2 FC Lebbeke
Meccsek 29 29
Győzelmek 14 10
Döntetlenek 3 6
Vereségek 12 13
Lőtt Gólok 2.07 1.34
Kapott Gólok 1.62 1.76
Várható Gólok (xG) 1.88 1.81
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. szept. 5. Second Amateur Division Group VFV A
KV Mechelen 2 vs FC Lebbeke
4:1
2025. dec. 13. Second Amateur Division Group VFV A
FC Lebbeke vs KV Mechelen 2
3:1
2025. okt. 18. Second Amateur Division Group VFV A
KV Mechelen 2 vs FC Lebbeke
2:2
2024. ápr. 13. Second Amateur Division Group VFV B
FC Lebbeke vs KV Mechelen 2
1:1
2023. dec. 2. Second Amateur Division Group VFV B
KV Mechelen 2 vs FC Lebbeke
1:0

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

KV Mechelen 2 30 / 100
FC Lebbeke 29 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
KV Mechelen 2 FC Lebbeke

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp FC Lebbeke Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

KV Mechelen 2's goal record stands at 93% scoring rate across 29 recent games.

H2H data points to 3.20 goals as a typical output.

FC Lebbeke has conceded goals in 76% of their last 29 outings.

Solid form: KV Mechelen 2 remains unbeaten in 4 of 5 recent matches.

Gólszerzési trendek

KV Mechelen 2 VS FC Lebbeke
1.75 Lőtt gólok 2.13
1.5 Kapott gólok 2
75% Felett 1.5 100%
75% Felett 2.5 88%
38% Felett 3.5 75%

Recent Form & Match History

KV Mechelen 2

(Home)
17 Oct
KV Mechelen 2
4 : 2
Waregem 2
10 Oct
Ninove
3 : 2
KV Mechelen 2
03 Oct
KV Mechelen 2
1 : 1
Diksmuide Oostende
26 Sept
Oudenaarde
1 : 2
KV Mechelen 2
19 Sept
KV Mechelen 2
2 : 1
Torhout
Page 1 of 6

FC Lebbeke

(Away)
17 Oct
FC Lebbeke
3 : 2
RFC Wetteren
10 Oct
Hamme
3 : 2
FC Lebbeke
03 Oct
FC Lebbeke
5 : 0
Ninove
27 Sept
Kalken
1 : 3
FC Lebbeke
19 Sept
FC Lebbeke
1 : 1
Eendracht Aalst
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Eendracht Aalst 8 5 2 1 16:9 17
2 Diksmuide Oostende 8 5 1 2 14:10 16
3 KV Mechelen 2 8 4 1 3 18:14 13
4 Oostkamp 8 3 3 2 9:6 12
5 Petegem 8 3 3 2 10:8 12
6 Voorde Appelterre 8 3 3 2 9:7 12
7 Torhout 8 3 2 3 11:11 11
8 Ninove 8 3 2 3 17:21 11
9 Hamme 8 3 2 3 13:17 11
10 FC Lebbeke 8 3 1 4 17:16 10
11 Londerzeel 8 2 4 2 9:9 10
12 Waregem 2 8 2 3 3 19:17 9
13 RFC Wetteren 8 2 3 3 13:17 9
14 KRC Gent 8 2 2 4 15:18 8
15 Kalken 8 2 1 5 10:15 7
16 Oudenaarde 8 1 3 4 12:17 6
Promotion - National Division 1 - VV 2027/2028 (Main)
Promotion - Second Amateur Division Group ACFF (Promotion - Play Offs)
Relegation - Second Amateur Division Group VFV A (Relegation)