Sport Tippek

Stadium Background

Livyi Bereg U19 vs MFC Metalurh Zaporizhya U19 - H2H Analysis, Preview & Predictions

Ukraine Ukraine

U19 League
2026. okt. 21., Sze
VS
de. 10:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Livyi Bereg U19 host MFC Metalurh Zaporizhya U19 in the U19 League. Form suggests where the edge lies here. Recent numbers: Livyi Bereg U19 at 1.19 goals for, 1.78 against; MFC Metalurh Zaporizhya U19 at 1.33 for, 2.67 against. No recent head-to-head history to lean on here — form is the better guide. The numbers (1.81 xG vs 1.38) point toward Livyi Bereg U19. The model's pick is Home (1) to win or Over 2.5 goals.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

90%
Livyi Bereg U19
6%
Döntetlenek
4%
MFC Metalurh Zaporizhya U19
Döntetlen valószínűség: 6% Favorit: Livyi Bereg U19

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

95% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • MFC Metalurh Zaporizhya U19 haven't matched Livyi Bereg U19's recent run of results.
  • Livyi Bereg U19 are the model's pick here, at 90%.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 99%
Over 1.5 Gól 94%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 31.5%
Over 4.5 Gól 14%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 77.8%
Livyi Bereg U19 Kapott gól nélkül 17%
MFC Metalurh Zaporizhya U19 Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Livyi Bereg U19 MFC Metalurh Zaporizhya U19
Meccsek 27 9
Győzelmek 9 2
Döntetlenek 6 2
Vereségek 12 5
Lőtt Gólok 1.19 1.33
Kapott Gólok 1.78 2.67
Várható Gólok (xG) 1.81 1.38
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Livyi Bereg U19 84 / 100
MFC Metalurh Zaporizhya U19 10 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Livyi Bereg U19 MFC Metalurh Zaporizhya U19

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Livyi Bereg U19 Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

MFC Metalurh Zaporizhya U19's defensive record shows goals conceded in 100% of 9 matches.

Livyi Bereg U19 scored in 74% of their last 27 games.

Livyi Bereg U19 has registered 3 games unbeaten in their last 5 outings.

MFC Metalurh Zaporizhya U19 lost 4 of their last 5 games.

Gólszerzési trendek

Livyi Bereg U19 VS MFC Metalurh Zaporizhya U19
1.38 Lőtt gólok 1.38
1.38 Kapott gólok 2.25
88% Felett 1.5 100%
50% Felett 2.5 75%
25% Felett 3.5 38%

Recent Form & Match History

Livyi Bereg U19

(Home)
07 Oct
Oleksandriya U19
3 : 1
Livyi Bereg U19
16 Sept
Obolon Kiev U19
0 : 2
Livyi Bereg U19
09 Sept
Livyi Bereg U19
1 : 1
Veres Rivne U19
02 Sept
Karpaty U19
4 : 2
Livyi Bereg U19
26 Aug
Livyi Bereg U19
2 : 1
Kolos Kovalivka U19
Page 1 of 6

MFC Metalurh Zaporizhya U19

(Away)
06 Oct
Rukh Lviv U19
6 : 1
MFC Metalurh Zaporizhya U19
23 Sept
MFC Metalurh Zaporizhya U19
1 : 2
Obolon Kiev U19
16 Sept
Veres Rivne U19
1 : 1
MFC Metalurh Zaporizhya U19
09 Sept
MFC Metalurh Zaporizhya U19
1 : 5
Karpaty U19
03 Sept
Kolos Kovalivka U19
2 : 1
MFC Metalurh Zaporizhya U19
Page 1 of 2

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Rukh Lviv U19 8 8 0 0 33:4 24
2 Dynamo Kyiv U19 9 6 1 2 20:9 19
3 Karpaty U19 9 6 0 3 20:11 18
4 Livyi Bereg U19 8 4 2 2 13:11 14
5 LNZ Cherkasy U19 9 4 2 3 13:12 14
6 Oleksandriya U19 9 4 1 4 13:16 13
7 Zhytomyr U19 9 4 0 5 9:12 12
8 Shakhtar U19 8 3 2 3 10:11 11
9 Veres Rivne U19 8 2 4 2 10:11 10
10 FC Kharkiv U19 9 3 1 5 11:19 10
11 Obolon Kiev U19 9 2 3 4 7:12 9
12 MFC Metalurh Zaporizhya U19 9 2 2 5 12:24 8
13 Lviv U19 9 2 0 7 9:18 6
14 Kolos Kovalivka U19 9 2 0 7 11:21 6
Promotion - UEFA Youth League 2027/2028 (League phase)
Relegation - U19 League (Relegation)