Sport Tippek

Stadium Background

Lok.Petrovice vs Vresina - H2H Analysis, Preview & Predictions

Czech Republic Czech Republic

Moravskoslezsky KP
2026. okt. 31., Szo
VS
du. 01:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Lok.Petrovice host Vresina in the Moravskoslezsky KP. Expect goals in this one — both sides have been finding the net. Lok.Petrovice have averaged 1.66 scored and 1.34 conceded recently, against Vresina's 1.72 scored and 2.21 conceded. Head-to-head, Lok.Petrovice have won 0 to Vresina's 1, with 0 draws. They last met on 2013. júl. 14., ending 2:1. The numbers (2.25 xG vs 1.06) point toward Lok.Petrovice. Over 2.5 looks the sharpest market angle here.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

50%
Lok.Petrovice
28%
Döntetlenek
22%
Vresina
Döntetlen valószínűség: 28% Favorit: Lok.Petrovice

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

76% / Magas Magabiztosság
  • Lok.Petrovice have won more games recently than Vresina.
  • Model gives Lok.Petrovice a 50% chance of winning this.
  • Regular Moravskoslezsky KP form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 99%
Over 1.5 Gól 94%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 44%
Over 4.5 Gól 20%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 76.6%
Lok.Petrovice Kapott gól nélkül 20%
Vresina Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Lok.Petrovice Vresina
Meccsek 29 29
Győzelmek 12 10
Döntetlenek 6 5
Vereségek 11 14
Lőtt Gólok 1.66 1.72
Kapott Gólok 1.34 2.21
Várható Gólok (xG) 2.25 1.06
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2013. júl. 14. MOL Cup
Vresina vs Lok.Petrovice
2:1

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Lok.Petrovice 49 / 100
Vresina 22 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Lok.Petrovice Vresina

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Lok.Petrovice Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Vresina has conceded goals in 90% of their last 29 outings.

Recent resilience: Lok.Petrovice stayed unbeaten in 5 of the last 5 games.

Lok.Petrovice's goal record stands at 72% scoring rate across 29 recent games.

Games between these two average 3.00 goals.

Gólszerzési trendek

Lok.Petrovice VS Vresina
2.25 Lőtt gólok 1
1.13 Kapott gólok 2.25
100% Felett 1.5 88%
75% Felett 2.5 75%
38% Felett 3.5 50%

Recent Form & Match History

Lok.Petrovice

(Home)
10 Oct
Lok.Petrovice
0 : 0
Cesky Tesin
03 Oct
Mesto Albrechtice
0 : 3
Lok.Petrovice
26 Sept
Lok.Petrovice
3 : 1
Hermanice
20 Sept
Frenstat pod Radhostem
1 : 1
Lok.Petrovice
12 Sept
Lok.Petrovice
2 : 1
Banik Albrechtice
Page 1 of 6

Vresina

(Away)
11 Oct
Vresina
5 : 0
Frenstat pod Radhostem
04 Oct
Banik Albrechtice
2 : 1
Vresina
27 Sept
Vresina
0 : 1
Slavia Orlova
19 Sept
Koblov
3 : 2
Vresina
13 Sept
Vresina
2 : 1
SC Stare Mesto
Page 1 of 6