Sport Tippek

Stadium Background

Lumezzane W vs Moncalieri W - H2H Analysis, Preview & Predictions

Olaszország Olaszország

Serie B Women Tullio Saleri, Lumezzane
2026. okt. 25., V
VS
du. 02:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Lumezzane W host Moncalieri W in the Serie B Women. Don't expect fireworks — both sides lean defensive. Recent numbers: Lumezzane W at 1.74 goals for, 1.1 against; Moncalieri W at 0.67 for, 0.33 against. No recent head-to-head history to lean on here — form is the better guide. xG projections (1.08 - 0.85) back Lumezzane W to edge this. AI goal market prediction: Over 2.5, BTTS: GG.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

36%
Lumezzane W
30%
Döntetlenek
34%
Moncalieri W
Döntetlen valószínűség: 30% Favorit: Lumezzane W

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

66% / Közepes Magabiztosság
  • Lumezzane W carry the better recent record into this one.
  • Lumezzane W are the model's pick here, at 36%.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 70%
Over 4.5 Gól 32%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 71.4%
Lumezzane W Kapott gól nélkül 20%
Moncalieri W Kapott gól nélkül 14%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Lumezzane W Moncalieri W
Meccsek 31 6
Győzelmek 19 2
Döntetlenek 4 3
Vereségek 8 1
Lőtt Gólok 1.74 0.67
Kapott Gólok 1.1 0.33
Várható Gólok (xG) 1.08 0.85
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Lumezzane W 36 / 100
Moncalieri W 33 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Lumezzane W Moncalieri W

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Draw (X)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Attacking prowess: Lumezzane W scored in 77% of their last 31 outings.

Moncalieri W has conceded goals in 17% of their last 6 outings.

Recent resilience: Lumezzane W stayed unbeaten in 2 of the last 5 games.

Away concern: Moncalieri W has suffered 1 losses in 5 recent matches.

Gólszerzési trendek

Lumezzane W VS Moncalieri W
1.88 Lőtt gólok 0.57
1.13 Kapott gólok 0.29
75% Felett 1.5 29%
50% Felett 2.5 14%
25% Felett 3.5 0%

Recent Form & Match History

Lumezzane W

(Home)
04 Oct
Lumezzane W
3 : 1
Arezzo W
27 Sept
Lumezzane W
0 : 1
RES Roma W
20 Sept
Frosinone W
1 : 0
Lumezzane W
13 Sept
Frosinone W
3 : 1
Lumezzane W
06 Sept
Lumezzane W
2 : 1
Hellas Verona W
Page 1 of 7

Moncalieri W

(Away)
04 Oct
Hellas Verona W
0 : 0
Moncalieri W
26 Sept
Moncalieri W
0 : 0
Frosinone W
20 Sept
Moncalieri W
1 : 2
Sassuolo W
13 Sept
Venezia W
0 : 0
Moncalieri W
06 Sept
Moncalieri W
1 : 0
Catania W
Page 1 of 2

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Genoa W 4 3 0 1 5:5 9
2 Frosinone W 4 2 2 0 7:3 8
3 Bologna W 4 2 1 1 7:2 7
4 RES Roma W 4 2 1 1 9:6 7
5 Cesena W 3 2 0 1 7:5 6
6 Moncalieri W 4 1 3 0 1:0 6
7 Lumezzane W 4 2 0 2 6:6 6
8 Vicenza W 3 1 1 1 5:4 4
9 Brescia W 4 1 1 2 3:5 4
10 Arezzo W 4 1 1 2 4:7 4
11 San Marino Academy W 4 1 1 2 3:6 4
12 Hellas Verona W 4 1 1 2 4:5 4
13 Catania W 4 0 2 2 1:4 2
14 Venezia W 4 0 2 2 1:5 2
Promotion - Serie A Women 2027/2028 (Main)