Sport Tippek

Stadium Background

Lusitano GC vs Oliveirense - H2H Analysis, Preview & Predictions

Portugália Portugália

Liga 3 Campo Estrela, Evora
2026. okt. 24., Szo
VS
du. 02:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Lusitano GC host Oliveirense in the Liga 3. Recent form is the clearest guide to this one. Oliveirense have shipped 1.59 goals a game lately, while Lusitano GC have conceded 1.07 and scored 0.9. These two haven't met recently, so form does most of the talking. Model xG sits at 1.06 vs 1.38, favoring Lusitano GC. AI prediction: Away (2) Win — correct score tipped at 1-2.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

18%
Lusitano GC
22%
Döntetlenek
60%
Oliveirense
Döntetlen valószínűség: 22% Favorit: Oliveirense

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

82% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Form's been kind to Lusitano GC lately — more wins on the board than Oliveirense.
  • Oliveirense are the model's pick here, at 60%.
  • Regular Liga 3 form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 25%
Over 4.5 Gól 11%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 69.8%
Lusitano GC Kapott gól nélkül 17%
Oliveirense Kapott gól nélkül 14%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Lusitano GC Oliveirense
Meccsek 30 29
Győzelmek 10 8
Döntetlenek 8 6
Vereségek 12 15
Lőtt Gólok 0.9 1.17
Kapott Gólok 1.07 1.59
Várható Gólok (xG) 1.06 1.38
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Lusitano GC 20 / 100
Oliveirense 57 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Lusitano GC Oliveirense

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Oliveirense Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Lusitano GC scored in 63% of their last 30 games.

Defensive concern: Oliveirense conceded in 69% of 29 recent games.

Lusitano GC has registered 2 games unbeaten in their last 5 outings.

Oliveirense lost 2 of their last 5 games.

Gólszerzési trendek

Lusitano GC VS Oliveirense
0.5 Lőtt gólok 1.75
1 Kapott gólok 1.63
38% Felett 1.5 88%
25% Felett 2.5 75%
0% Felett 3.5 50%

Recent Form & Match History

Lusitano GC

(Home)
09 Oct
Santarem
3 : 0
Lusitano GC
12 Sept
Lusitano GC
2 : 2
Covilha
06 Sept
Louletano
1 : 0
Lusitano GC
30 Aug
Lusitano GC
1 : 2
CF Os Belenenses
22 Aug
Lusitano GC
2 : 1
Mafra
Page 1 of 6

Oliveirense

(Away)
19 Sept
Oliveirense
1 : 2
Penafiel
12 Sept
Oliveirense
2 : 1
Mafra
06 Sept
Atletico CP
3 : 1
Oliveirense
29 Aug
Oliveirense
4 : 0
Penalva do Castelo
23 Aug
Oliveirense
3 : 2
Vitoria Sernache
Page 1 of 6

League Standings (Group 1)

Pos Team P W D L GD Pts
1 Paredes 5 4 0 1 8:4 12
2 Leca 6 3 1 2 9:8 10
3 AD Marco 09 6 3 1 2 6:5 10
4 Varzim 5 3 0 2 8:5 9
5 AD Fafe 5 2 2 1 8:4 8
6 SC Vianense 5 2 2 1 6:5 8
7 Vitoria Guimaraes B 5 1 2 2 4:5 5
8 Trofense 5 1 1 3 2:7 4
9 Sao Joao de Ver 5 0 3 2 3:6 3
10 Pacos Ferreira 5 0 2 3 5:10 2
Promotion - Liga 3 (Promotion Group)
Relegation - Liga 3 (Relegation Group)

League Standings (Group 2)

Pos Team P W D L GD Pts
1 CF Os Belenenses 5 5 0 0 13:2 15
2 Atletico CP 5 3 1 1 8:3 10
3 Oliveirense 5 2 2 1 7:7 8
4 Mafra 5 2 1 2 9:5 7
5 Louletano 5 2 1 2 7:7 7
6 Caldas SC 5 2 1 2 5:5 7
7 Santarem 6 2 1 3 6:10 7
8 Covilha 5 1 2 2 4:6 5
9 Lusitano GC 6 1 2 3 4:8 5
10 Vitoria Sernache 5 0 1 4 3:13 1
Promotion - Liga 3 (Promotion Group)
Relegation - Liga 3 (Relegation Group)