Sport Tippek

Stadium Background

Macara vs Barcelona SC - H2H Analysis, Preview & Predictions

Ecuador Ecuador

Liga Pro Estadio Bellavista, Ambato
2026. nov. 1., V
VS
du. 09:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Macara host Barcelona SC in the Liga Pro. Form suggests where the edge lies here. Recent numbers: Macara at 1.39 goals for, 1.03 against; Barcelona SC at 1.07 for, 1.13 against. Past meetings favor Macara slightly — 3-2-0 in wins/losses/draws. They last met on 2026. aug. 9., ending 1:2. xG projections (1.00 - 1.06) back Macara to edge this. Home (1) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

40%
Macara
33%
Döntetlenek
27%
Barcelona SC
Döntetlen valószínűség: 33% Favorit: Macara

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

70% / Közepes Magabiztosság
  • Barcelona SC haven't matched Macara's recent run of results.
  • 40% — that's where the model lands on Macara taking it.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 12.5%
Over 4.5 Gól 6%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 71.8%
Macara Kapott gól nélkül 20%
Barcelona SC Kapott gól nélkül 15%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Macara Barcelona SC
Meccsek 31 30
Győzelmek 16 10
Döntetlenek 6 9
Vereségek 9 11
Lőtt Gólok 1.39 1.07
Kapott Gólok 1.03 1.13
Várható Gólok (xG) 1.00 1.06
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. aug. 9. Liga Pro
Barcelona SC vs Macara
1:2
2026. ápr. 19. Liga Pro
Macara vs Barcelona SC
3:1
2025. aug. 17. Liga Pro
Barcelona SC vs Macara
0:2
2025. ápr. 27. Liga Pro
Macara vs Barcelona SC
0:1
2024. szept. 15. Liga Pro
Barcelona SC vs Macara
2:1

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Macara 40 / 100
Barcelona SC 27 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Macara Barcelona SC

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Macara Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Attacking prowess: Macara scored in 81% of their last 31 outings.

Barcelona SC's defensive record shows goals conceded in 73% of 30 matches.

H2H data points to 2.60 goals as a typical output.

Macara went unbeaten in 4 of their last 5 games.

Gólszerzési trendek

Macara VS Barcelona SC
1.38 Lőtt gólok 0.88
1.25 Kapott gólok 0.63
63% Felett 1.5 63%
50% Felett 2.5 25%
25% Felett 3.5 0%

Recent Form & Match History

Macara

(Home)
11 Oct
U. Catolica
0 : 1
Macara
19 Sept
Aucas
1 : 2
Macara
13 Sept
Macara
1 : 0
Emelec
05 Sept
Independiente del Valle
3 : 1
Macara
02 Sept
Macara
4 : 3
Manta
Page 1 of 7

Barcelona SC

(Away)
11 Oct
LDU Quito
2 : 1
Barcelona SC
13 Sept
Barcelona SC
1 : 1
Delfin
07 Sept
Aucas
1 : 1
Barcelona SC
03 Sept
Barcelona SC
2 : 1
Independiente del Valle
30 Aug
Manta
2 : 0
Barcelona SC
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Independiente del Valle 31 25 2 4 75:34 77
2 Macara 32 17 6 9 44:34 57
3 LDU Quito 32 15 7 10 35:26 52
4 U. Catolica 32 14 9 9 52:30 51
5 Aucas 32 14 8 10 35:32 50
6 Barcelona SC 31 11 11 9 33:27 44
Promotion - Copa Libertadores 2027 (Group Stage)
Promotion - Copa Libertadores 2027 (Qualification)
Promotion - Copa Sudamericana 2027 (Qualification)