Sport Tippek

Stadium Background

Mallorca B vs Orihuela - H2H Analysis, Preview & Predictions

Spanyolország Spanyolország

Segunda RFEF - Group 3
2026. okt. 18., V
VS
de. 10:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Mallorca B host Orihuela in the Segunda RFEF - Group 3. This looks like a genuine coin-flip fixture. Recent numbers: Mallorca B at 2.24 goals for, 1.03 against; Orihuela at 1.27 for, 1.87 against. Head-to-head, Mallorca B have won 2 to Orihuela's 0, with 3 draws. They last met on 2013. febr. 17., ending 1:0. Model xG sits at 1.13 vs 1.19, favoring Mallorca B. The model's pick is Home (1) to win or Under 2.5 goals.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

90%
Mallorca B
6%
Döntetlenek
4%
Orihuela
Döntetlen valószínűség: 6% Favorit: Mallorca B

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

95% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Look at the last few games and Mallorca B come out ahead of Orihuela on wins alone.
  • 90% — that's where the model lands on Mallorca B taking it.
  • Regular Segunda RFEF - Group 3 form gives a decent read on both sides.
  • A stabil védelmek kevés gólt és kontrollált játékot ígérnek.

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 85%
Over 1.5 Gól 62.5%
Over 2.5 Gól 25%
Over 3.5 Gól 22%
Over 4.5 Gól 10%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 32%
Mallorca B Kapott gól nélkül 68%
Orihuela Kapott gól nélkül 13%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Mallorca B Orihuela
Meccsek 29 30
Győzelmek 15 9
Döntetlenek 8 7
Vereségek 6 14
Lőtt Gólok 2.24 1.27
Kapott Gólok 1.03 1.87
Várható Gólok (xG) 1.13 1.19
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2013. febr. 17. Segunda RFEF - Group 3
Mallorca B vs Orihuela
1:0
2012. szept. 26. Segunda RFEF - Group 3
Orihuela vs Mallorca B
0:0
2012. febr. 26. Segunda RFEF - Group 3
Mallorca B vs Orihuela
1:1
2011. okt. 1. Segunda RFEF - Group 3
Orihuela vs Mallorca B
0:0
2011. febr. 20. Segunda RFEF - Group 3
Mallorca B vs Orihuela
2:0

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Mallorca B 95 / 100
Orihuela 10 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Mallorca B Orihuela

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Mallorca B Win (1)
Másodlagos Tipp Under 2.5 Goals or BTTS No
Correct Score 1:0
BTTS Tipp No (NG)
Over/Under Vélemény Under 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Mallorca B scored in 83% of their last 29 games.

Orihuela let in goals in 83% of their last 30 matches.

Recent resilience: Mallorca B stayed unbeaten in 3 of the last 5 games.

Difficult form: Orihuela registered 4 defeats in their last 5 games.

Gólszerzési trendek

Mallorca B VS Orihuela
0.63 Lőtt gólok 1.25
1.13 Kapott gólok 1.63
50% Felett 1.5 75%
25% Felett 2.5 63%
25% Felett 3.5 38%

Recent Form & Match History

Mallorca B

(Home)
11 Oct
Baleares
2 : 2
Mallorca B
04 Oct
Mallorca B
0 : 1
Alcoyano
27 Sept
La Nucia
2 : 0
Mallorca B
20 Sept
Real Murcia B
0 : 1
Mallorca B
13 Sept
Mallorca B
0 : 0
Deportiva Minera
Page 1 of 6

Orihuela

(Away)
11 Oct
Pena Deportiva
3 : 1
Orihuela
04 Oct
Orihuela
0 : 4
Ciudad Cieza
26 Sept
Orihuela
1 : 4
Castellon B
20 Sept
Deportiva Minera
2 : 2
Orihuela
16 Sept
Orihuela
1 : 4
Murcia
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 UCAM Murcia 6 4 0 2 14:6 12
2 Castellon B 6 4 0 2 13:7 12
3 La Nucia 6 4 0 2 10:6 12
4 Castellonense 6 4 0 2 10:6 12
5 Ciudad Cieza 6 3 2 1 10:4 11
6 Deportiva Minera 6 3 2 1 8:6 11
7 Alcoyano 6 3 1 2 6:6 10
8 Yeclano 6 2 3 1 5:4 9
9 CF Intercity 6 2 3 1 8:8 9
10 Lorca Deportiva 6 2 2 2 6:5 8
11 Ilicitano 6 2 1 3 7:9 7
12 Orihuela 6 2 1 3 7:14 7
13 Mallorca B 6 1 3 2 4:6 6
14 Baleares 6 1 3 2 8:11 6
15 UD Poblense 6 2 0 4 5:8 6
16 Pena Deportiva 6 1 1 4 6:9 4
17 Valencia B 6 1 1 4 6:11 4
18 Real Murcia B 6 1 1 4 5:12 4
Promotion - Segunda RFEF - Group 1 (Promotion - Play Offs)
Relegation - Segunda RFEF - Group 1 (Play Out)