Sport Tippek

Stadium Background

Malzenice vs Nitra B

Slovakia Slovakia

Divison C West 2020/2021
2021. máj. 2., V
VS
du. 02:30
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Malzenice host Nitra B in the Divison C West 2020/2021. Little to choose between these two on current form. Recent numbers: Malzenice at 1.65 goals for, 1.26 against; Nitra B at 0.93 for, 2.21 against. Head-to-head, Malzenice have won 2 to Nitra B's 0, with 3 draws. They last met on 2021. máj. 2., ending 0:0. Model xG sits at 1.39 vs 0.89, favoring Malzenice. The prediction model leans Draw; both defenses could hold firm.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

42%
Malzenice
20%
Döntetlenek
38%
Nitra B
Döntetlen valószínűség: 20% Favorit: Malzenice

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

67% / Közepes Magabiztosság
  • Nitra B haven't matched Malzenice's recent run of results.
  • Malzenice are the model's pick here, at 42%.
  • Regular Divison C West 2020/2021 form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 94%
Over 1.5 Gól 84%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 70%
Over 4.5 Gól 32%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 71%
Malzenice Kapott gól nélkül 20%
Nitra B Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Malzenice Nitra B
Meccsek 31 14
Győzelmek 13 2
Döntetlenek 8 1
Vereségek 10 11
Lőtt Gólok 1.65 0.93
Kapott Gólok 1.26 2.21
Várható Gólok (xG) 1.39 0.89
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2021. máj. 2. 4. liga - West
Malzenice vs Nitra B
0:0
2020. szept. 27. 4. liga - West
Nitra B vs Malzenice
3:3
2020. jún. 14. 4. liga - West
Malzenice vs Nitra B
0:0
2019. nov. 10. 4. liga - West
Nitra B vs Malzenice
0:2
2019. jún. 9. 4. liga - West
Nitra B vs Malzenice
1:7

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Malzenice 42 / 100
Nitra B 36 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Malzenice Nitra B

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Draw (X)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Nitra B let in goals in 93% of their last 14 matches.

These sides typically produce 3.20 goals when they meet.

Malzenice's goal record stands at 77% scoring rate across 31 recent games.

Away concern: Nitra B has suffered 3 losses in 5 recent matches.

Gólszerzési trendek

Malzenice VS Nitra B
1.38 Lőtt gólok 0.4
1.38 Kapott gólok 1.4
88% Felett 1.5 80%
50% Felett 2.5 20%
25% Felett 3.5 0%

Recent Form & Match History

Malzenice

(Home)
31 Aug
Malzenice
3 : 1
Bytca
23 Aug
Zilina B
2 : 1
Malzenice
19 Aug
Soporna
2 : 1
Malzenice
16 Aug
Malzenice
1 : 2
Povazska Bystrica
08 Aug
Banik Lehota pod Vtacnikom
1 : 1
Malzenice
Page 1 of 7

Nitra B

(Away)
29 Aug
Boleraz
3 : 0
Nitra B
23 Aug
Nitra B
2 : 0
Malzenice B
16 Aug
Trebatice
2 : 0
Nitra B
08 Aug
FC Topolcany
2 : 0
Nitra B
27 Jun
Nitra B
5 : 1
Velke Ludince
Page 1 of 3

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Myjava 15 10 3 2 27:11 33
2 Belusa 15 9 5 1 33:13 32
3 Malzenice 15 9 4 2 41:16 31
4 Z. Moravce-Vrable B 15 9 3 3 21:11 30
5 Povazska Bystrica 15 8 5 2 36:14 29
6 Sala 15 8 1 6 26:16 25
7 Marcelova 15 7 2 6 22:23 23
8 Castkovce 15 7 2 6 20:19 23
9 AFC Nove Mesto 15 6 2 7 17:20 20
10 Kalna nad Hronom 15 4 5 6 16:21 17
11 Imel 15 3 5 7 11:17 14
12 Crystal 15 4 2 9 15:35 14
13 Nitra B 15 3 3 9 24:35 12
14 Nove Zamky 15 3 2 10 13:40 11
15 Velke Ludince 15 2 4 9 9:27 10
16 Galanta 15 2 4 9 12:25 10
Promotion - 2. liga 2021/2022 (Main)