Sport Tippek

Stadium Background

Manchester SC vs FC Porto-SC - H2H Analysis, Preview & Predictions

Brazília Brazília

Catarinense 3
2026. okt. 18., V
VS
du. 02:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Manchester SC host FC Porto-SC in the Catarinense 3. Manchester SC go into this one as the clear favorite. Recent numbers: Manchester SC at 2.67 goals for, 1.33 against; FC Porto-SC at 0.71 for, 2.59 against. Head-to-head, Manchester SC have won 1 to FC Porto-SC's 0, with 0 draws. They last met on 2026. szept. 27., ending 1:3. The numbers (1.20 xG vs 1.00) point toward Manchester SC. AI prediction: Home (1) Win — correct score tipped at 2-1.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

90%
Manchester SC
6%
Döntetlenek
4%
FC Porto-SC
Döntetlen valószínűség: 6% Favorit: Manchester SC

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

95% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Manchester SC average 2.67 goals a game right now, well clear of FC Porto-SC's 0.71.
  • 90% — that's where the model lands on Manchester SC taking it.
  • Regular Catarinense 3 form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 49%
Over 4.5 Gól 22%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 75.8%
Manchester SC Kapott gól nélkül 20%
FC Porto-SC Kapott gól nélkül 12%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Manchester SC FC Porto-SC
Meccsek 3 17
Győzelmek 2 2
Döntetlenek 1 3
Vereségek 0 12
Lőtt Gólok 2.67 0.71
Kapott Gólok 1.33 2.59
Várható Gólok (xG) 1.20 1.00
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. szept. 27. Catarinense 3
FC Porto-SC vs Manchester SC
1:3

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Manchester SC 85 / 100
FC Porto-SC 10 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Manchester SC FC Porto-SC

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Manchester SC Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Manchester SC's goal record stands at 100% scoring rate across 3 recent games.

H2H data points to 4.00 goals as a typical output.

FC Porto-SC has conceded goals in 76% of their last 17 outings.

Manchester SC has registered 3 games unbeaten in their last 5 outings.

Gólszerzési trendek

Manchester SC VS FC Porto-SC
1.6 Lőtt gólok 0.75
0.8 Kapott gólok 2.63
60% Felett 1.5 100%
60% Felett 2.5 63%
60% Felett 3.5 38%

Recent Form & Match History

Manchester SC

(Home)
03 Oct
Cacador Atletico Clube
1 : 3
Manchester SC
27 Sept
FC Porto-SC
1 : 3
Manchester SC
20 Sept
Manchester SC
2 : 2
Inter de Lages

FC Porto-SC

(Away)
03 Oct
FC Porto-SC
1 : 4
Inter de Lages
27 Sept
FC Porto-SC
1 : 3
Manchester SC
20 Sept
Cacador Atletico Clube
1 : 1
FC Porto-SC
27 Jul
FC Porto-SC
0 : 2
Fluminense-SC
20 Jul
Tubarao
6 : 0
FC Porto-SC
Page 1 of 4

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Inter de Lages 3 2 1 0 11:3 7
2 Manchester SC 3 2 1 0 8:4 7
3 FC Porto-SC 3 0 1 2 3:8 1
4 Cacador Atletico Clube 3 0 1 2 2:9 1
Promotion - Catarinense 3 (Play Offs)